Вінтаж vs секонд-хенд

  1. Що таке вінтаж і чим він відрізняється від секонд-хенду?
  2. WCG і «вінтаж»

За останнє десятиліття слово вінтаж стало дуже популярним серед модниць по всьому світу. І не тільки провідні світові бренди стали копатися в архівах і випускати нові колекції одягу, відроджуючи забуті форми і стилі, і називати все це словом вантажу. безліч магазинів секонд-хенду , Також, поміняли свої вивіски і стали називатися магазинами вінтажного одягу. З огляду на непомірно-зростаючу популярність цього слова і одягу, яка сьогодні так називається, компанія WCG пропонує своїм читачам і клієнтам більш детально дізнатися, що ж саме слово вінтаж має на увазі під собою і коли його варто використовувати, а коли ні.

Що таке вінтаж і чим він відрізняється від секонд-хенду?

Що таке вінтаж і чим він відрізняється від секонд-хенду

Як вже було зазначено, за останні кілька років вінтажні речі стали останнім писком моди. Навіть країна як Китай, де споживачі різко проти того, щоб доношувати чужі старі речі, приєдналася до всесвітнього буму і відкрила магазини, спеціалізовані на продажу вантажних речей. Під час цього модного буму навіть такий всесвітній бренд як Ralph Lauren (Ральф Лорен) відкрили полювання на старовинні речі і продають їх поруч зі своїми новими колекціями. Та ж проблема і з магазинами секонд-хенду. У загальному і цілому, магазини продають ношені речі і називають все це винтажем, не надаючи ніякого значення початкового значення цього слова.

Спочатку, слово вінтаж вживалося виноробами для позначення рік врожаю винограду. Але, з часом, це слово було запозичене індустрією моди, де воно набуло значення рідкісної і автентичної речі, яка представляє стиль певного Кутюр'є або періоду часу. Зрештою, найбільш поширене значення слова вантажу - це річ, яка була проведена в період між 1920-ми і 1980-ми роками. Речі родом з самого початку 20-го столітті і раніше ставляться до антикварним речам, та й ті, які були зроблені після 1980-х років, ще не мають права називатися вінтажними (найчастіше такі речі називаються сучасною модою).

У свою чергу, термін секонд-хенд на увазі під собою будь-які елементи одягу, які раніше вже перебували у використанні в інших людей, незважаючи на часовий період, коли саме вони були зроблені.

У свою чергу, термін секонд-хенд на увазі під собою будь-які елементи одягу, які раніше вже перебували у використанні в інших людей, незважаючи на часовий період, коли саме вони були зроблені

WCG і «вінтаж»

Якщо ж Ви прагнете встигнути за сучасною модою і шукаєте тільки магазини з вивісками «Vintage» - можете не поспішати. Знайти справжню вінтажну одяг можна і в звичайних магазинах секонд-хенд. Все що необхідно - це запастися часом.

Компанія WCG поставляє в Україну тільки найкращий і найякісніший секонд-хенд з усієї Великобританії . Ми готові співпрацювати з підприємцями зі всієї країни і гарантуємо високу якість речей, серед яких Ваші покупці обов'язково знайдуть одяг, безпосередньо пов'язану з сучасною модою і стилем, в тому числі, можливо, щось і вінтажну.

Що таке вінтаж і чим він відрізняється від секонд-хенду?
Що таке вінтаж і чим він відрізняється від секонд-хенду?