Як прискорити запис у візовий центр в 2018 році? Вся правда! - Робота в Польщі в 2019 році 🇵🇱

  1. Процес постановки на чергу до Візового центру
  2. Вкажіть ось цей номер
  3. зміна прописки
  4. Оплата по нашій команді
  5. Знайомі в ВЦ

Всім привіт

Всім привіт! У зв'язку з тим, що стара стаття на тему Запис у візовий центр: як прискорити процес знаходиться на самому верху пошукових систем, до мене по допомогу звертаються безліч бажаючих отримати візу швидше. Я почав пробивати цю послугу і дивитися, що людям пропонує інтернет-ринок, продзвонив деяких і зробив висновки. З поділюся обов'язково. Сьогодні ми поговоримо про те, як прискорити запис у візовий центр, як людей обманюють фіктивної послугою і як уникнути шахраїв. Поїхали!

Процес постановки на чергу до Візового центру

Повторю інформацію, для тих, хто перший раз збирається до Польщі на заробітки і не знає всіх нюансів в процесі оформлення. Для того, щоб вас поставили на чергу в візовий центр, вам необхідно сплатити візовий збір в ІДЕЯ або КРЕДО банках. При собі мати два паспорти: український і закордонний. При оплаті у вас запитають номер телефону і місто подачі. Місто подачі залежить від вашої прописки. На ваш номер протягом 2-3 діб після оплати візового збору, вам передзвонить консультант візового центру і призначить дату і час подачі документів. Вам залишається тільки запам'ятати інформацію і з'явитися в призначений час. Процес спрощений, якщо порівнювати з процесом реєстрації до січня 2017 року, де треба було самому сидіти і моніторити відкриті дати на подачу. Ось саме тут і з'явилися різні шахрайські схеми розлучення людей, шляхом надання фіктивної послуги.

Запам'ятайте: платити нікому не треба, щоб вас зареєстрували в Візовий центр, процес автоматичний!

Проблема в тому, що вас можуть поставити на чергу через місяць (як правило на початку року, свята і все таке), а то і більше. Люди задаються питанням, як прискорити дату, як швидше отримати візу. І тут на допомогу приходять доброзичливці. Зараз розглянемо, що вам можуть запропонувати і скільки здерти!

Вкажіть ось цей номер

Вкажіть ось цей номер

Це стосується самих новачків у трудовій еміграції. Розлучення починається ще в кабінеті агенства з працевлаштування. Вам кажуть, що пакет документів з вакансією обійдеться в 5000 грн (ціна по Києву, Харкову), але щоб отримати візу, потрібно стати на чергу. На чергу стати самостійно не вийде, процес вимагає сил і часу. З вас можуть ще здерти 800 або 1000 грн. Ви платите гроші і вам менеджер дає на бумашке номер мобільного, каже, що сюди передзвонюють швидше в 2 рази. Далі все як завжди. Йдете в банк і оплачуєте візовий збір, тільки вказуєте номер телефону той, що вам дали. Менеджерам передзвонюють і призначають дату, а пізніше вони передзвонюють вам. Нічого оригінального навіть в цій схемі немає. Розвести можуть кого завгодно, хто нічого в цьому процесі оформлення рабою візи не знає.

зміна прописки

зміна прописки

Зверну вашу увагу на те, що черга до візових центрів залежить від міста. Чи не кругом ставлять на місяць у перед. Швидше за все ставлять на чергу громадян Західної України. Там можуть передзвонити і зареєструвати вас вже через 5-7 днів після оплати візового збору. Але! Якщо ви, припустимо, громадянин з пропискою в Сумській чи Харківської області, то має право зареєструватися в Харківському візовому центрі (ОЦ) або Дніпровський (Дніпропетровськ) ВЦ.

Тут народилася нова схема! Зміна прописки. Як? А ось як. Знаходьте рекламу таких хлопців в Інтернеті, може навіть на ОЛХ і ВК з текстом: Прискорення записи в ВЦ. Запис за 7 днів. Вас просять відправити свій паспорт з оплатою за послугу 1500 грн Новою Поштою. Через 3 дні після того приходить ваш паспорт з Луцької або Львівській пропискою. Ви йдете в банк і оплачуєте збір візового центру на місто Луцьк. Все начебто проходить добре, оплату прийняли, вам передзвонили. Відвезли документи на візу. Потім ваш паспорт просять назад і знімають прописку, як плівку або наклейку.

Підступ в тому, що ймовірність того, що вам відмовлять в консульстві близька до 90%. Навряд чи вам допоможе ця схема! І тим більше, це вважається як підробка документів, що карається законом. Якщо знайду таке оголошення, то обов'язково викладу на блозі. Схема написана зі слів очевидця, якому, до речі, відмовили в візі.

Оплата по нашій команді

Оплата по нашій команді

Цю схему, до речі, запропонували мені! Вартість такої послуги 2500 грн. 2500 !!!! Ви уявляєте? Гроші відправляю наперед і чекаю команду від помічників.

Мені повинні передзвонити, може через день, може через п'ять або тиждень, і дати команду йти оплачувати візовий збір у банку. Суть в тому, що вони знають коли поставлять швидко на чергу і на подачу. В чому проблема?

Ніхто не знає, яким чином програма вистрілить і видасть дату, якщо це автоматичний процес!

Ми можете повірити і скористатися так званої послугою. Гарантія, що все буде як обіцяють, близька 0 ... Не раджу!

Знайомі в ВЦ

Знайомі в ВЦ

Хлопці, думаю не варто пояснювати вам цю схему! Завжди знаходяться ті, у кого є великі зв'язки! Ви можете повірити, так як з вами може розмовляти дуже вже переконливий менеджер. У будь-якому випадку, ці хлопці ніяких гарантій вам не зможуть дати! Ніяких! Ні договору, ні зустрічі, ні гарантій. Не вірте !!!

Вже як рік, немає проблем з подачею документів до візових центрів, з оплатою візового збору, та й з призначенням вам дати. Якщо ж вам призначили дату, не зовсім зручну або трохи позновато, то вам нічого не залишається окрім того, як очікувати!

Є маса обманів і розлучень, оригінальних схем шахраїв. Кругом, де виникає проблема у людини, знаходяться ті, хто готовий вам допомогти. Але ви не завжди можете бути впевнені в тому, що вам дійсно допоможуть. Якщо ви ще знаєте як зараз можна прискорити запис у візовий центр і не бути обдуреним, будь ласка, вкажіть в коментарях!

Як?
Ви уявляєте?
В чому проблема?