Як очистити стіну в вк з телефону: докладна інструкція

  1. Як видалити всі записи зі стіни вк
  2. Як видалити всі записи зі стіни групи або паблік вк
  3. короткий підсумок

Вітаю Вітаю!
У даній статті буде докладно розказано про те, як очистити стінку в вк швидко з використанням смартфона. Ми розглянемо спосіб, завдяки якому ви зможете буквально за дві секунди видалити всі записи як з вашої стіни Вконтакте, так і зі стіни паблік (публічної сторінки) або групи, в якому ви є адміністратором.

Скориставшись цією інструкцією, ви з легкістю реалізуєте задумане.

Як видалити всі записи зі стіни вк

Якщо у вас смартфон на операційній системі Android, то очистити стіну можна буквально в кілька кліків за допомогою зручного додатки, яке, в свою чергу, необхідно попередньо встановити з Google Play.

Посилання на додаток Очищення сторінки і групи VK .

Посилання на додаток   Очищення сторінки і групи VK

Після установки і запуску програми буде відображено вікно, в якому потрібно дати дозвіл на доступ до профілю на Вконтакте. Даний запит з'явиться, якщо на вашому смартфоні або планшеті на Android встановлений офіційний клієнт Вконтакте. Якщо ж його немає, то буде відображено вікно, в якому необхідно буде ввести логін і пароль від вашої сторінки в соціальній мережі Вконтакте.

Після успішної авторизації \ входу буде відображено основне вікно програми, в якому безпосередньо здійснюється запуск очищення стіни вк від записів.

Для очищення стіни натисніть на кнопку ЗАПУСТИТИ, яка розташовується навпроти пункту Очистити стіну від записів.

Буде запущений процес очищення стіни у вашому особистому профілі на Вконтакте. Після закінчення стіна в вашому особистому профілі на вк буде повністю очищена від будь-яких записів.

Перед запуском процесу очищення перевірте, чи не розміщено чи будь-яких важливих записів і постів, інформація з яких вам могла б стати в нагоді в майбутньому. Бо після очищення записи будуть видалені, і можливості відкотити зміни не буде, навіть якщо ви напишете в службу підтримки Вконтакте .

Як видалити всі записи зі стіни групи або паблік вк

Додаток також дозволяє швидко очистити стіну групи або паблік (в якій ви є адміністратором) від усіх розміщених там записів.

Для очищення стіни групи або паблік перейдіть до відповідного меню - СООБЩЕСТВО. Кнопка переходу в це меню знаходиться в нижній частині вікна програми.

Відкривши дане меню в розташованому там поле під іменем Введіть адресу паблік: вкажіть ім'я або посилання на групу (паблік), а після натисніть на кнопку ЗАПУСТИТИ, яка знаходиться навпроти пункту Очистити стіну починаючи зі старих записів.

Після закінчення процесу всі наявні в групі або паблік записи на стіні будуть безповоротно видалені.

короткий підсумок

Тепер ви знаєте, як швидко і просто видалити всі записи на стіні Вконтакте без будь-яких труднощів. За допомогою представленого в статті додатки це завдання виконується блискавично і зовсім не віднімає часу і сил. Можна забути про рутинному процесі видалення кожного поста окремо на вашій особистій стіні на Вконтакте, або ж на стіні групи або паблік.

На цьому керівництво по очищенню стіни в соціальній мережі Вконтакте можна вважати завершеним.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх у коментарях.