Як зареєструватися в ВК з номером телефону і без нього?

  1. Навіщо потрібен профіль ВКонтакте?
  2. Створення нової сторінки
  3. Реєстрація без номера телефону
  4. Через Фейсбук і анонимайзер
  5. За допомогою віртуального мобільного номера
  6. висновок

Привіт, шановні читачі блогу! Сьогодні поговоримо про те, як правильно зареєструватися в ВК. ВКонтакте - одна з найпопулярніших в російськомовному сегменті соціальна мережа. На даний момент число зареєстрованих користувачів складає більше 140 мільйонів чоловік.

Навіщо потрібен профіль ВКонтакте?

Давайте відповімо на це питання! Багато з вас, особливо ті, хто вперше стикається з цим сервісом, задаються питанням про те, як можна зареєструватися ВКонтакте і навіщо?

Створивши свій профіль у цій соціальній мережі, ви зможете спілкуватися зі своїми друзями, однокласниками, однокурсниками, заводити нових друзів. Крім того, в даній соц. мережі є багато цікавих спільнот, де ви знайдете для себе корисну інформацію на різну тематику.

Важливо знати, що реєстрація ВКонтакте проходить безкоштовно!

Нижче буде представлена ​​поетапна інструкція, за якою ви легко зможете зареєструватися на даному сайті.

Створення нової сторінки

Для цього заходимо на сайт з будь-якого пристрою: стаціонарного комп'ютера, мобільного телефону або ж планшета. До 2011 року можна було реєструвати свій аккаунт через електронну пошту.

На сьогоднішній день такої можливості немає, і сторінка ВКонтакте прив'язується тільки до вашого номера мобільного телефону. До одного номеру - один профіль. Це зроблено для того, щоб не заповнювати ресурс безліччю акаунтів. Звичайно ж, багато хто не бажає вказувати свій мобільний. Але активувати сторінку ви зможете, тільки вказавши номер стільникового телефону.

Для того щоб створити нову сторінку прямо зараз, досить пройти по посиланню vk.com , Де вам запропонують пройти реєстрацію.

Крок 1. Вводимо свої дані.

У віконці вам потрібно ввести свої ім'я, прізвище і дату народження. Дані потрібно вводити з великої літери і без помилок. Натиснувши на кнопку "Зареєструватися", переходимо до наступного кроку.

Звичайно, ви можете використовувати вигадані дані. Але тоді в разі блокування вашої сторінки, ви не будете мати можливості її відновити, так як служба підтримки для розморожування часто просить вислати розворот паспорта з вашою фотографією і ПІБ.

Крок 2. Вводимо мобільний телефон.

Далі потрібно ввести номер свого мобільного телефону і натиснути на кнопку "Отримати код". Після цього вам на телефон має прийти безкоштовне повідомлення з кодом.

Крок 3. Вводимо код підтвердження.

Отримані цифри вводите в спеціальне поле і натискаєте "Відправити код". Прив'язка до телефону потрібна для того, щоб в разі необхідності ви змогли відновити доступ до профілю.

Прив'язка до телефону потрібна для того, щоб в разі необхідності ви змогли відновити доступ до профілю

Буває, що перше SMS не приходить з різних причин. Можливо, ви помилилися, вводячи номер телефону, тоді тиснемо "Вказати інший номер", виправляємо цифри і просимо знову надіслати код. Якщо все вірно, тоді натискаємо "Я не отримав код".

Якщо все вірно, тоді натискаємо Я не отримав код

Вам вишлють ще одне повідомлення. І в відкритому вікні вибираємо або "Не треба, SMS прийшло", якщо воно все-таки з'явилося, або вибираємо другий варіант. Якщо ви не дочекалися повідомлення, то служба підтримки пропонує дзвінок від робота, який може продиктувати необхідний ряд цифр. Тоді натискаємо на кнопку "Так, нехай робот подзвонить".

Тоді натискаємо на кнопку Так, нехай робот подзвонить

Крок 4. Вводимо пароль і входимо на сайт.

Після того як ви відправите код, з'явиться поле з написом "Пароль". Придумуємо свій безпечний і надійний набір букв латинського алфавіту і цифр. Вводимо придуманий шифр в спеціальне відділення і обов'язково записуємо в якесь надійне місце, щоб не забути. Існують навіть спеціальні програми для збереження паролів.

Зверніть увагу, що під віконцем "Пароль" є кольорова линеечка, яка стає яскраво-зеленою, якщо він надійний. При цьому навіть з'являється напис про його якість.

При цьому навіть з'являється напис про його якість

Після того як виконаєте всі кроки, натисніть "Увійти на сайт". Вас привітають і запропонують ввести додаткову інформацію про себе. Про те, як налаштувати сторінку ВКонтакте і як оформити її, ви можете прочитати на нашому сайті, а поки тиснемо на "Пропустити".

Про те, як налаштувати сторінку ВКонтакте і як оформити її, ви можете прочитати на нашому сайті, а поки тиснемо на Пропустити

Після цього відкривається вікно з пропозицією вказати адресу електронної пошти. Я б порадила це зробити, щоб посилити безпеку вашого профілю. Але можна і не повідомляти e-mail. Вибираємо "Вказати пізніше".

Вибираємо Вказати пізніше

Ви в своєму профілі? Майже. Сервіс надає вам ще одну послугу "Гарний адреса для Вашої сторінки". Ви можете придумати його самі або вибрати з представлених.

Ви можете придумати його самі або вибрати з представлених

Ось тепер здійснюється вхід на вашу сторінку ВКонтакте. Сміливо можете користуватися соціальною мережею: редагувати свій профіль, завантажувати фотографії, слухати музику, також можете додавати свої аудіо- та відеофайли, створювати групи і вступати в співтовариства, підписуватися на повідомлення від них, шукати своїх друзів і заводити нових.

Реєстрація без номера телефону

Деякі хочуть завести профіль в ВК заново. Часто якийсь із них хотілося б завести без справжнього прізвища, а використовувати нікнейм.

Проаналізувавши інформацію з різних сайтів про те, чи можна створити другу сторінку в ВК вже без номера телефону, і, спробувавши деякі із запропонованих способів, прийшла до наступних висновків.

Через Фейсбук і анонимайзер

Розробники В Контакте пропонують зареєструватися через Фейсбук, на якому можна завести профіль за допомогою e-mail.

Але нажаль! Знову потрібно мобільний.

Особливо просунуті стверджують, що використовуючи анонимайзер, можна обдурити систему, і ВК розпізнає вас як іноземного гостя. Тоді через Фейсбук дозволяється пройти реєстрацію тільки за електронною адресою.

За допомогою віртуального мобільного номера

Може бути й таке, що вам необхідно створити другу сторінку ВКонтакте. В даному випадку можна придбати віртуальний телефонний номер через різні сервіси.

Я прочитала безліч відгуків, намагаючись знайти для вас працює безкоштовний сервіс віртуальних номерів, але зрозуміла, що ніхто не надає таку послугу.

Я прочитала безліч відгуків, намагаючись знайти для вас працює безкоштовний сервіс віртуальних номерів, але зрозуміла, що ніхто не надає таку послугу

Але є і хороша новина - варто номер для реєстрації зовсім небагато. Серед платних сервісів найпопулярніший - Smska.net .

Зареєструватися в сервісі ви можете, заповнивши просту форму. Після підтвердження електронної пошти, а також оплати, можете вибрати мережу або сайт, в якому ви плануєте використовувати його. Зверніть увагу, що вартість для кожного сайту різна.

В осередку для соціальної мережі ВКонтакте часто стоїть "0 шт." Не лякайтеся! Треба трохи почекати (хвилин 20 - 30), ситуація зміниться. Але вже тоді не ловіть гав! А швидко дійте. Віртуальні номера розбирають активно, як гарячі пиріжки.

Отримавши заповітний набір цифр, дуже швидко реєструємо нового користувача в ВК. У нашому розпорядженні 20 хвилин. Отже, переходите на сторінку ВКонтакте, використовуєте отриманий на сервісі номер і натискаєте "Отримати код".

На цій сторінці чекаємо код підтвердження.

На цій сторінці чекаємо код підтвердження

висновок

Створення облікового запису за допомогою віртуального мобільного номера вважається одним з ефективних методів. Такий номер неможливо відстежити. Його головною перевагою є анонімність. Слід врахувати, що також є і недоліки. У разі втрати доступу до використаного сервісу відновити доступ до сторінки не вийде.

Підводячи підсумок, скажу про те, що раніше процес реєстрації ВКонтакте був простіше, ніж зараз. Але, звичайно ж, і зараз можна обійти деякі обмеження. У будь-якому випадку правилами соціальної мережі VK це заборонено, і сторінка може бути заблокована.

Сподіваюся, що вам була цікава і корисна ця стаття. Якщо раптом щось було незрозуміло чи залишилися питання, то ви завжди можете задати їх у коментарях. Буду рада відповісти. Всім удачі!

Навіщо потрібен профіль ВКонтакте?
Навіщо потрібен профіль ВКонтакте?
Багато з вас, особливо ті, хто вперше стикається з цим сервісом, задаються питанням про те, як можна зареєструватися ВКонтакте і навіщо?
Ви в своєму профілі?