Відображається вихідний код замість сторінки сайту - Alexgrru's Blog

Сьогодні мені привезли ноутбук з наступною проблемою: при відкритті сторінок через Firefox відображається вихідний код сторінки, деякі сторінки відкриваються нормально тільки з п'ятого разу поновлення їх Сьогодні мені привезли ноутбук з наступною проблемою: при відкритті сторінок через Firefox відображається вихідний код сторінки, деякі сторінки відкриваються нормально тільки з п'ятого разу поновлення їх. Інші браузери (Internet Explorer, Opera) взагалі пишуть про проблему відкриття сторінок (або з'єднання з інтернетом).

На комп'ютері встановлено Avast, але навіть при повному скануванні про нічого не видав. Пі скануванні перед завантаженням знайшов щось і видалив, але нічим це не допомогло.

Пошук по Гуглу, видав кілька результатів з такою ж проблемою. За порадами вже пройшли дана недуга скачав і запустив Dr.Web CureIt .

Запустив його в Режимі посиленою зажити. У перші ж кілька хвилин він знайшов і видалив трояна Trojan. Siggen.64625 з папки System32. Так само він мені повідомив, що файл HOSTS модифікований (до речі саме в цей файл частенько залазять і прописують свої напрямки вірусняк) і запропонував відновити його, з чим я погодився.

Оскільки за замовчуванням Dr. Web CureIt сканує комп'ютер в режимі «Швидка перевірка», я запустив скануванні в режимі «Повна перевірка» (ну так, для надійності). Сканування пройшло успішно, але чомусь вказало на той же заражений файл. При виході, вийшов запит про перезавантаження. Погодився.

Система завантажилася, запустив браузер, відкриваю сторінки - все нормально. Запускаю інший, відкриваю - все нормально!

Ну ось і чудово. Віддав комп'ютер господині.

Отримав багато посмішок і хороших слів на свою адресу.

коментувати запис можна на моєму офіційному stanalone блозі alexgrru.ru