Що собою представляє перший водневий автомобіль Mercedes-Benz

  1. Дизайн водневого Mercedes GLC F-Cell
  2. Mercedes GLC F-Cell як альтернативне ТС
  3. Технічні характеристики водневого Mercedes GLC F-Cell

Дебютував недавно електричний кросовер Mercedes-Benz EQC привернув до себе так багато уваги, що новому водневого Mercedes GLC F-Cell майже не залишилося. Дуже даремно, адже кросовер вийшов цікавий. До речі, автомобіль приєднується до лінійки електрифікованих моделей EQ , Яка до 2020 року буде нараховувати 10 автомобілів.

Дизайн водневого Mercedes GLC F-Cell

Дизайн водневого Mercedes GLC F-Cell

Зовні автомобіль безпомилково ідентифікується як GLC, але можна помітити деякі зміни. Це не тюнинг або особливий стилістичний пакет, а вторинні ознаки водневого автомобіля. Новинку відрізняють нові бампери, унікальний дизайн фальшрадиаторной решітки та блакитні акценти «по колу».

Новинку відрізняють нові бампери, унікальний дизайн фальшрадиаторной решітки та блакитні акценти «по колу»

Mercedes GLC F-Cell як альтернативне ТС

Mercedes-Benz GLC F-Cell - це не звичний (наскільки це можливо на даний момент) водневий автомобіль. У той же час, новинка відрізняється від усіх сучасних електромобілів і являє собою якийсь гібрид. І знову все не так, як ми звикли в разі симбіозу ДВС і електромотора.

Водневе ТС - це електромобіль, тому що силова установка працює від електрики, що виробляється за допомогою хімічної реакції водню. Але GLC F-Cell додатково обладнаний 13,5-кіловатним літій-іонним акумулятором, що дозволяє кросоверу подолати 50 км виключно на електротязі.

Але GLC F-Cell додатково обладнаний 13,5-кіловатним літій-іонним акумулятором, що дозволяє кросоверу подолати 50 км виключно на електротязі

Водневий кросовер Мерседес має досить складну компоновку: в передній частині, де в стандартному GLC знаходиться ДВС, встановлена ​​свого роду електростанція, переробна водневе паливо. Під задніми сидіннями - бак для водню (так-так, це безпечно), а під підлогою багажника розташовані електромотор і літій-іонна батарея.

Під задніми сидіннями - бак для водню (так-так, це безпечно), а під підлогою багажника розташовані електромотор і літій-іонна батарея

Технічні характеристики водневого Mercedes GLC F-Cell

Сумарна дальність пробігу укупі з витратою водню (бак вміщує 4,4 кг палива) дорівнює 478 км. Заправити автомобіль можна всього за три хвилини, а повна зарядка акумулятора займає приблизно півтори години. Потужність електромотора складає 208 л.с.

Для Mercedes-Benz GLC F-Cell передбачені чотири режими руху: Hybrid (комбіноване споживання енергії від батареї і водню), F-Cell (енергія виробляється виключно за допомогою розщеплення паливних елементів), Battery (рух на електротязі, що поставляється акумулятором) і Charge (режим , передбачений для відновлення заряду батареї).

Для Mercedes-Benz GLC F-Cell передбачені чотири режими руху: Hybrid (комбіноване споживання енергії від батареї і водню), F-Cell (енергія виробляється виключно за допомогою розщеплення паливних елементів), Battery (рух на електротязі, що поставляється акумулятором) і Charge (режим , передбачений для відновлення заряду батареї)

Компанія почне поставки новинки в кінці жовтня в першу чергу в таких великих німецьких містах, як Берлін, Гамбург, Франкфурт, Штутгарт, Мюнхен, Кельн і Дюссельдорф. Автомобіль буде доступний тільки на умовах довгострокової оренди. Подальша доля водневого транспорту під брендом Mercedes-Benz буде залежати від успіху GLC F-Cell і швидкості розширення мережі заправних станцій.

Незважаючи на перспективність технології, цей напрям все ж ще досить молоде. На даний момент ринок зосередився на «розеткових» електромобілях, які представляють собою більш просту в здійсненні систему. Цікаво, що крім ДВС, традиційним електромобілів тепер доведеться змагатися і з водневими автомобілями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.