Як вибрати матрац для здорового сну

надано компанією «O, matras!»

Зручне спальне місце - один з чинників якісного відпочинку вночі і бадьорості вранці. Правильно підібраний матрац зменшує болю в спині, забезпечує підтримку хребту і суглобам, допомагає вирішувати проблеми безсоння через дискомфорту в грудному і поперекових відділах.

Про те, як підібрати оптимальний матрац для кожного конкретного випадку, розповіли фахівці інтернет-магазину «O, matras!».

Весь асортимент матраців ділиться на жорсткі, м'які і середньої жорсткості. Вибрати свій варіант зазвичай допомагають власні відчуття, але крім особистих переваг важливо враховувати вагу, вік і стан спини.

жорсткі

Для дітей краще вибирати жорсткі моделі. Вони забезпечують підтримку формується кістково-м'язової системи організму, що росте. Також жорсткі матраци рекомендовані людям з великою масою тіла. Чим жорсткіше матрац, тим менше він буде деформуватися, а значить забезпечить фіксацію хребта.

м'які

М'які моделі варто купувати людям тендітної комплекції, такі матраци не чинять тиск на тіло і забезпечують рівномірну підтримку хребта. У м'якому спальному місці потребують літні люди, адже їм потрібно уникати тиску на тендітну кісткову систему і кровообіг. Якщо турбують болі в попереку, також варто звернути увагу на м'який матрац.

среднежесткой

Середня жорсткість вважається універсальним рішенням. Такі моделі рекомендовані при порушеннях в грудному відділі хребта. Середньожорсткий матрац оптимальний для сну в будь-яких позах, а тому буде до речі всім, хто не може спати в одному положенні всю ніч.

Інтернет-магазин матраців в Санкт-Петербурзі https://spb.omatras.ru/ пропонує великий вибір матраців багатьох брендів. Моделі відрізняються по жорсткості, розмірами і конструкції. В наявності моделі з різними наповнювачами: ППУ, кокосове волокно, латекс і інші.

Фахівці компанії проводять консультації і допомагають кожному клієнту у виборі спального місця. Купити будь-яку модель можна з доставкою і без передоплати.

ІП Тімонін ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, а дрес: 125047, г. Москва, ул. Фадєєва, будинок 6, будова 4, ІН 312774603001350