Стабілізатори Ресанта.

  1. Однофазні стабілізатори напруги РЕСАНТА стандартного діапазону напруги
  2. Однофазні стабілізатори напруги РЕСАНТА розширеного діапазону напруги

Чому РЕСАНТА? Розробка і вихідний контроль якості Латвія (Ресанта).

При купівлі будь-якого обладнання звертайте вніманіяе на "СОЛІДНІСТЬ" виробника! Від цього залежить насамперед якість і технічна підтримка купується обладнання. У компанії РЕСАНТА свій сервісний центр, і широка мережа сервісів по всій країні, а це говорить про турботу виробника про якість і про своїх клієнтів. Купивши стабілізатор РЕСАНТА, Ви можете бути впевнені в дотриманні гарантійних зобов'язань і пост гарантійному обслуговуванні.

Купуючи стабілізатор Ресанта потужністю від 15000 Ватт - подарунок.

У нашому магазині стабілізатор перевіряється у всьому діапазоні напруг у Вашій присутності!

ЯК ВИБРАТИ СТАБІЛІЗАТОР

Що випускається модельний ряд делется

  • за принципом дії: електронні (релейні) і електромеханічні,
  • за варіантом кріплення: настінні і підлогові,
  • по підключенню: однофазні та трифазні.
  • за діапазоном вхідних напруг: стандартний (140-260) і знижений (90-260) вольт.

Важливо: При виборі точно знати характер поведінки Вашої електромережі. Дуже часто покупці витрачають гроші зоря купивши стабілізатор з нижньою межею напруги з 140 вольт, а після його підключення виявляється, що значення напруги в суботу ввечері опускається до 120 і нижче. У такому режимі стабілізатор відключає навантаження і Ви, зі стабілізатором, але без електрики і грошей. Або, перед покупкою. Ви заміряли напругу і воно виявилося 200 Вольт, далі купуєте стабілізатор релейний, у якого похибка 10%, а це значить, що на виході расброс напруги досягає 220-10% ті ж 200 вольт. Іншими словами, що з ним, що без нього!

Підсумок: Вибрати тип і модель не так просто, будь ласка уважно прочитайте статтю як вибрати, чи проконсультуйтеся у наших інженерів.

Розшифровка маркування стабілізаторів Ресанта.

АСН

- Автоматичний стабілізатор напруги Н - Настінна установка стабілізатора. На підлогу або полку ставити не можна. Ц - Цифровий. А точніше релейної схеми побудови стабілізатора СПН - Стабілізатор зниженого напруги 1 - позначає приналежність до однофазних стабілізаторів ЕМ - Електромеханічний. х000 - Максимальна потужність стабілізатора напруги в вольт-ампер 3 - позначає приналежність до трифазних стабілізаторів LUX - модель з розширеною індикацією. Табло показує одночасно як вхідна напруга, так і вихідний.

Однофазні стабілізатори напруги РЕСАНТА стандартного діапазону напруги

Застосовуються для коригування напруги від 150v до 250v з точністю 8%. Це означає, що на виході стабілізатора напруга буде в межах 202-237 вольт.

Однофазні стабілізатори напруги РЕСАНТА розширеного діапазону напруги

Застосовуються для коригування напруги від 90v до 250v з точністю 10%. Це означає, що на виході стабілізатора напруга буде в межах 200-240 вольт.

Електромеханічний стабілізатор. Маркується в назві буквами ЕМ.

В електромеханічних стабілізаторах регулювання проводиться за рахунок переміщення графітової щітки вздовж котушки регульованого автотрансформатора. Перевага електромеханічних стабілізаторів - плавну зміну вихідної напруги (висока точність на виході ± 3%).

Недоліки.
- підвищений локальний нагрів графітової щітки і витків котушки під нею;
- знос графітової щітки про витки мідного дроту, забруднення графітом витків, звідси - іскріння;
- повільне (до 5 сек) час регулювання напруги.

Фото і принцип дії електромеханічних стабілізаторів напруги Фото і принцип дії електромеханічних стабілізаторів напруги

Цей тип стабілізації підходить для нормальної роботи електродвигунів, ламп розжарювання,, систем обігріву.

Контроль напруги на вході і на виході.
Стабілізатор має захист від високої напруги, від перегріву і від перевантаження;

На вході встановлено систему грозозахисту

Стабілізатори Ресанта (Resanta) Основне призначення - захищати споживачі електричного струму від стрибків і падінь напруги в електромережі. У населених пунктах, особливо в пік підвищеного електроспоживання спостерігається зниження напруження (до 170-200В). Це викликає відмови електрообладнання і часті поломки »не гарантійного випадку". Стабілізатори Ресанта АСН виправляють напруга на виході до 220 ± 8%. А разі аварійного стрибка в мережі - повністю відключають живлення навантаження.

Під своєю торговою маркою Ресанта випускає недорогі (бюджетні) побутові однофазні стабілізатори та трифазні стабілізатори, електронного та електромеханічного принципу дії. Оснащені цифровим дисплеєм для контролю вхідної та вихідної напруги.

Електронний тип приладів може вносити спотворення в мережу, але відрізняється швидкодією і виробляє ступінчасті зміни показників напруги на виході. Електромеханічні стабілізатори забезпечують плавність регулювання і високу точність вихідної напруги.

Електронний стабілізатор. Маркується в назві буквами Ц (цифровий).

Стабілізатор здійснює сталість вихідної напруги в діапазоні ± 8% комутацією відводів трансформатора за допомогою реле. Електронна схема стабілізатора контролює напругу на вході і видає команду реле підключити або відключити обмотки трансформатора. Таким чином досягається ступеневу регулювання напруги на виході апарату. В силу високого швидкодії реле (в порівнянні з електромеханічними сервоприводами) досягається моментальна реакція на різку зміну вхідної напруги. Час реакції стабілізаторів Ресанта 20 - 35 мс. і широкий діапазон вхідної напруги 140 - 260 В.