StarLine T94 сигналізація Старлайн 24 вольта

Новинка 2012 року. Компанія "УльтраСтар" випустила довгоочікувану охоронну систему, призначену для вантажного транспорту і спецтехніки (величезні тягачі, автопоїзда, рефрижератори, автобуси, будівельна техніка та іншого транспорту з бортовою напругою 24В) - сигналізацію StarLine T94, яка відповідає всім сучасним стандартам і надасть користувачеві повний комплекс захисних функцій, а так же функцій, спрямованих на підвищення комфорту власника.

Представлена сигналізація має значну перевагу, яке полягає в можливості дистанційного і автоматичного запуску двигуна. Вам лише потрібно задати час або пороговий рівень температури, при досягненні якого, двигун запуститься самостійно.

Сигналізація StarLine T94 при авторизації використовує діалоговий код з індивідуальними ключами шифрування 128 біт, що повністю виключає можливість сканування і добірки ключа, що гарантує найвищу ступінь захисту.

Для управління даний охоронний комплекс комплектується 2 зручними брелоками. З їх допомогою Ви зможете поставити або зняти режим охорони, здійснювати налаштування функціонування сигналізації, і що не менш важливо, вона виконані в зручному для використання дизайні корпусу, з розміщеної антеною всередині, що значно подовжить термін їх служби. Дальність взаємодії всіх складових близько двох кілометрів, і, вийшовши за ці межі, Ви будете негайно про це проінформовані.

Для розширення функціональних можливостей StarLine T94, Ви зможете опціонально підключити до пристрою GSM-GPRS, GPS-GLONASS телематичний модуль, за допомогою якого Вам буде надано моніторинг і необмежені можливості для інформування про поточні координати об'єкта, який обладнаний пристроєм, про його стан, а так само задавати різні настройки за допомогою мобільного телефону.

Розширений діапазон температур дозволить ефективно працювати в будь-якому куточку нашої батьківщини, де, як відомо різниця температури може досягати 100 градусів.

Безумовно, відмінні показники функціонування роблять даний охоронний комплекс гідним придбанням.

Безумовно, відмінні показники функціонування роблять даний охоронний комплекс гідним придбанням

ТелематикаОпциональний

GSM-GPRS, GPS-GLONASS телематичний модуль дозволяє визначати координати автомобіля, управляти дистанційно діалоговому ЗАХИСТ Діалоговий код управління StarLine з індивідуальними ключами шифрування 128 біт гарантує надійний захист від усіх відомих кодграбберов ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕШКОД StarLine впевнено працює в умовах екстремальних міських радіоперешкод, завдяки унікальному 512-канальному вузькосмугового трансивер 3D ДАТЧИК УДАРУ і НАХИЛУ з дистанційною налаштуванням реєструє піддомкрачування та евакуацію автомобіля. РОЗШИРЕНИЙ ДІАПАЗОН ТЕМПЕРАТУР StarLine T94 впевнено працює в суворих кліматичних умовах при температурі від -50 до +85 ° С автозапуску Інтелектуальний автозапуск дозволяє здійснювати дистанційний і автоматичний запуск двигуна по температурі або в заданий час РЕКОРДНА енергоекономічних Рекордна енергоекономічність StarLine гарантує збереження достатнього заряду акумулятора до 60 днів в режимі охорони завдяки використанню запатентованих прогресивних технологій і програмних рішень опціонально CAN Телематика Про спечівает швидку, зручну і безпечну установку охоронної системи StarLine A94 на сучасні автомобілі, оснащені шиною CAN (опціонально) УПРАВЛІННЯ З ТЕЛЕФОНУ Можливість установки опціонального GSM-модуля дозволяє управляти охоронними і сервісними функціями, а також отримувати сповіщення про статус охорони на Ваш мобільний телефон БЕЗКОШТОВНИЙ МОНІТОРИНГ За допомогою простого і зручного моніторингу www.starline-online.ru ви можете з точністю до кількох метрів дізнатися про місцезнаходження свого автомобіля (опціонально, при підключенні GPS-модуля) КОНТРОЛЬ КАНАЛУ ЗВ'ЯЗКУ Автоматичний контроль каналу зв'язку забезпечує перевірку знаходження брелка в зоні дії прийомопередавача сигналізації ГНУЧКІ СЕРВІСНІ КАНАЛИ Програмовані параметри управління аварійною світловою сигналізацією, складанням дзеркал, налаштуванням сидіння під власника та ін. СИЛОВІ КЛЮЧІ забезпечують приховану безшумну роботу блоку сигналізації і захист силових виходів від випадково го короткого замикання герконового ДАТЧИКИ Бездротові герконові датчики StarLine сповіщають про стан дверей причепа, додатково захищаючи вантаж під час шляху активатор, СИРЕНА Входять в комплектацію ПАТЕНТНА ЗАХИСТ Всі технічні рішення і авторські дизайни StarLine захищені патентами і авторськими свідоцтвами