Олексій Воробйов готується до операції на серці

Олексій Воробйов. Фото з сайту kinopoisk.ru

25-річний співак і актор Олексій Воробйов , Який потроху відновлювався після ДТП , Що стався на початку 2013 року, повідомив що, швидше за все, йому будуть робити операцію на серці.

На сторінці Воробйова в соціальній мережі з'явився пост, звернений до шанувальників: "Доктора хочуть оперувати моє серце".
Олексій Воробйов розповів, що після того, як почав швидко відновлюватися, повірив, що скоро зможе повернутися до нормального життя. Тому, він спробував повернутися до роботи, не дивлячись на проблеми з рукою, і в якості режисера почав підготовку до зйомок короткометражки.

"Я робив усе те, що роблю зазвичай, коли мені щось забороняють. Сам готував Боксера Ісмаїла Сіллаха до зйомок - вчив реального чемпіона який з 19ти боїв в 18ти здобув перемогу нокаутом, бити повз. Тряс головою, що мені категорично заборонили лікарі, махав руками, і відчував, що все це робить мене щосекунди сильніше, і повертає до нормального життя, яку я ні за що не збираюся втрачати. ​​я просив, щоб ніхто не розповідав моїй родині про те, що я роблю, щоб не хвилювати їх ще більше, адже вони і так дуже сильно за мене переживають "- при нался Воробйов.

Зараз Олексій Воробйов розуміє, що, можливо, поквапився: "Мій лікуючий лікар зателефонував мені і повідомив, що до нього прийшли результати тестів, які мені робили на цьому тижні. Він сказав, що у мене виявлені порушення, у зв'язку з якими, мабуть, доведеться робити операцію на серці ".
Співак також повідомив, що скасував всі заплановані зйомки: "У понеділок піду на консультацію до кардіохірурга. Хочу подякувати всім, хто вірить в мене і дає мені сил. Без вашої підтримки я б уже захлинувся в потоці бруду, яку виливали на мене і мою сім'ю . Дуже сподіваюся, що все закінчиться добре, і я скоро знову зможу повернутися до роботи ".

Нагадаємо, 25-річний співак і актор Олексій Воробйов потрапив в серйозне ДТП 23 січня в Лос-Анджелесі. В його авто на повному ходу врізалася інша машина. Медики зафіксували у Воробйова черепно-мозкову травму і численні переломи.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram