Волочкова зраділа «Срібної калоші»

(Казань, 21 червня, «Татар-інформ»). Ювілейна 15-а премія «Срібна калоша» відбулася в минулі вихідні в Центральному Академічному Театрі Російської армії. Зірки нагороджувалися за найсумнівніші досягнення в шоу-бізнесі.
Актрису Марину Голуб посадили в калошу за рекламу миючого засобу для унітазів. Вона отримала премію в номінації «Морда з білборда ...». На ковчег супроводжував накачаний герой з іншого ролика про чистячі рідини. «Не кожен чоловік може мене підняти», - зазначила телеведуча, коли опинилася на руках у «супермена».

Анастасію Волочкову нагородили за «Мальдівську фотосесію» в номінації «Бесогон року або накласти в ЖЖ». Балерина негайно прокоментувала це гучна подія в своєму «Живому журналі» : Я стала володаркою цього дивовижного призу за свою творчу фото- інтерпретацію шедеврів "античного мистецтва". В цілому, мотивація мого вчинку вже багато разів обговорювалася, і я заслужено отримала першість в даному "забігу". Вже сто тисяч разів обговорили і черепашки і камінці, можливість зробити це більш креативно, з супер фотографами і для журналів. Але тепер-то :) Переможця не судять ».
Волочкова звинуватила організаторів конкурсу в плагіаті і посварила за відсутність винахідливості: «Коли організатори" калоші "готували номер, могли б проявити більше креативу і винахідливості. Безумовно, всі їхні дійство - це знайти "тонкі місця" і проколи - красиво розповісти про це, технічно пожартувати, по-дружньому. Але, що смішного в тому числі, який вони мені підготували, я не знаю. Тим більше що вся підготовка полягала просто в тому, що його "з ....... дулі" у «95 кварталу».

Як ми писали раніше, Анна Чапман була номінанткой на «калошу» в категорії «Промоушеннічество року». Її оцінили за те, що вона «кинула Америку і кинулася на телебачення». Однак володарем призу став глава фонду «Федерація» Володимир Кисельов - його відзначили за організацію благодійного концерту 10 грудня 2010 року.

«Калоші» були нагороджені Філіп Кіркоров (За конфлікт з Мариною Яблоковою), Олена Малишева (За сцену з обрізанням), Олексій Воробйов став лауреатом премії за свою нецензурну мову в прямому ефірі "Євробачення-2011" після виходу Росії до фіналу. Як пишуть "Дгі.Ру", на сцену викликали ряджених окуліста подякувати співака за фразу: "Це Росія! Це Росія, б ... ь! Іди сюди, б ... ь! Дивись в очі, б ... ь!", Виголошену ним на пісенному фестивалі. "Дуже вдячні Олексію Воробйову за те, що він підняв таку важливу проблему як відношення до лікарів в Росії. Решта лікарі нашої поліклініки просили Олексія також відзначити їх в своїх подальших виступах - офтальмологи, отоларингологи, а також проктологи і урологи ... ", - перерахувала жінка в костюмі окуліста.
"Спасибі! Обіцяю в своєму майбутньому творчості як-небудь відзначити хірургів, я з цими лікарями часто працюю. А щодо проктологів - це вже до моїх колег Білану і Лазареву ", - відрізав Воробйов . "Олексій, а ви ще й ябеда, між іншим!" - моментально прокоментувала телеведуча "Калоші" Ксенія Собчак .
Волочкова зраділа «Срібної калоші» (фото)
Анна Чапман пригрозила «Срібної калоші» судом (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.