Історія годинникової марки Схід

Мало хто знає, що Історія створення Часового бренду Схід (VOSTOK), нерозривно пов'язана з Другою Світовою Війною, причиною появи Часового Заводу в Чистополе послужила агресія фашистської Німеччини Мало хто знає, що Історія створення Часового бренду Схід (VOSTOK), нерозривно пов'язана з Другою Світовою Війною, причиною появи Часового Заводу в Чистополе послужила агресія фашистської Німеччини   проти Радянського Союзу, саме тоді обладнання і ті фахівці, які пішли на фронт, це в основному жінки, були евакуйовані з Москви на південь Росії в місто Чистополь проти Радянського Союзу, саме тоді обладнання і ті фахівці, які пішли на фронт, це в основному жінки, були евакуйовані з Москви на південь Росії в місто Чистополь. Цим людям стояла непроста робота розгорнути годинне виробництво на новому місці, для того щоб забезпечувати потреби фронту. 1941 рік прийнято вважати роком народження годинного виробництва в Чистополе, але тільки в 1943 за наказом Наркомату мінометного озброєння була почата збірка наручного годинника цивільного призначення. Це були перші чоловічі годинники, зібрані під легендарним ім'ям «Кіровські».

На початку 50-х світ побачили годинник Перемога, вони відразу стали найпопулярнішими, багато в чому завдяки налагодженій в той момент масового виробництва. Адже зберегли своє виробництво заводів після війни було мало, а ось зуміли масштабувати складальні лінії і істотно збільшити обсяг продукції, що випускається під потребу відновлюється країни не було зовсім.

Закономірно, що саме Чистопольську годинниковий завод в 1965 році став офіційним постачальником годин для Міністерства оборони Радянського Союзу. Саме тоді на підприємстві були створені годинник «Командирские», відомі сьогодні у всьому світі.

Досвід, набутий в процесі розробки армійських годин, ліг в основу наступної моделі спеціальних годин - «Амфібія». Цей годинник в масивному корпусі з нержавіючої сталі витримують тиск на глибині 200 Досвід, набутий в процесі розробки армійських годин, ліг в основу наступної моделі спеціальних годин - «Амфібія» метрів.

Успіх на ринку професійних годин визначив курс розвитку на наступні роки - ставка була зроблена на механічний годинник, точно відраховує час при будь-якій температурі, в будь-якому середовищі, що витримують значні удари і перевантаження.

За весь час роботи Чистопольская годинникарі ні на йоту не відійшли від класичної схеми: всі моделі механізмів мають так звану швейцарську систему анкерного спуску, сталеві анкерні колеса і вилки, опору на рубінових каменях, заводні годинні пружини зі спеціальних прецизійних сплавів, протиударне пристрій вузла балансу.

Робота Чистопольская годинникарів відмічена десятком міжнародних і російських дипломів і нагород. Це і приз «Комерційний престиж» (Франція), «Діамантова зірка» (Мексика) за якість, «Золотий глобус» (Данія) за успіхи в бізнесі, «Золотий орел» (Німеччина) за значний внесок у розвиток економіки країни і багато інших .

Важливим напрямком у розвитку годинного виробництва протягом багатьох років є виготовлення годинників з замовний символікою. Власні виробничі потужності дозволяють швидко і якісно здійснити нанесення логотипу на циферблаті, упаковці, зробити гравіювання на кришці.

Відмінною особливістю виробів марки «Схід» є їх відповідність Європейським стандартам якості і Російська ціна.

Офіційний сайт заводу: http://shop.vostok-inc.com