? Кредитний брокеридж - палиця з двома кінцями?

 1. Чи ефективна допомога кредитних посередників?
 2. Де взяти кредит безробітному з поганою кредитною історією?
 3. Обережно, брокер-шахрай! Як його визначити?
 4. Хто допоможе оформити кредит з поганою кредитною історією?
 5. Брокер не працює безкоштовно
 6. Плюси і мінуси брокериджа

В наш час, яке можна сміливо назвати «кредитним», ми неодноразово натрапляємо на оголошення з вельми привабливим текстом: «Допоможу отримати кредит з поганою кредитною історією». Дійсно, спосіб, реально допомагає позичальникам з неважливою репутацією стати володарем необхідної суми грошей, є! Давайте детально розберемося, як бути в ситуації, якщо зараз потрібні фінанси, але в минулому у Вас були прострочені платежі, куди звертатися, і дорого чи будуть коштувати такі послуги.

Якщо Ви потребуєте строкову позику, проте зіпсоване реноме виключає можливість самостійного отримання грошей в банку, існує відразу кілька способів вирішення проблеми:

 • Розміщення оголошення такого типу, як «допоможіть взяти кредит з поганою кредитною історією» на спеціальних сайтах кредитних оголошень. У тексті слід обов'язково вказати потрібну суму грошей, терміновість, тип застави, цільове призначення грошей і причину відмови банків.
 • Звернення за допомогою до кредитного брокера, який візьме на себе всі організаційні питання щодо отримання позики.
 • Вирішення фінансових проблем за рахунок коштів мікрофінансових організацій.

Якщо з процедурою подачі оголошення все зрозуміло, то питання «хто такий брокер?» І «яким чином він може організувати отримання кредиту з поганою кредитною історією?» Слід вивчити докладніше.

Брокеридж являє собою набір посередницьких послуг, що включають в себе:

 • пошук організацій, що реалізують позики;
 • вивчення пропонованих ними програм;
 • допомога в зборі документації;
 • оформлення заявок;
 • висновок посередницьких договорів.

В Україні даний вид фінансового сервісу поки що не особливо поширений. Якщо у великих містах вже прийнято звертатися в компанії, що пропонують свої послуги посередника між потенційним клієнтом і банківською установою, то в провінціях ситуація дещо інша.

Більшості українців, яким необхідна допомога в отриманні кредитної картки з поганою кредитною історією, розраховувати на отримання грошей в борг досить складно. Хоч і брокеридж - послуга відносно нова в країні, аферистів, які працюють під маркою «кредитний посередник» і бажаючих збагатитися шляхом обману рядових громадян з фінансовими проблемами, стає все більше. Цілком можливо, що це і є однією з головних причин відмови населення від послуг брокера.

Чи ефективна допомога кредитних посередників?

Клієнт сам вибирає, звертатися до фахівця або займатися процедурою оформлення позики самостійно. Але слід враховувати, що за допомогою професіонала по банківським продуктам можна істотно заощадити час і зберегти позитивне настрій, так як він позбавить Вас від такого неприємного заняття, як збір і підготовка пакету необхідних документів. Добросовісний брокер завжди дотримується обіцянки «допоможу взяти кредит безробітним з поганою кредитною історією (Запоріжжя, Київ, Харків чи інше українське місто)», тому в деяких ситуаціях, що вимагають особливого підходу до вирішення питання, є сенс скористатися його послугами.

Коли справа стосується оформлення кредитної банківської карти, посередник тут абсолютно не потрібний. Обраний Вами установа в більшості випадків схвалює такі заявки, до того ж в даній ситуації виникає необхідність особистої присутності, а не посередника.

Однак якщо мова йде про досить великі суми, банк виставляє ряд серйозних вимог, яким потрібно відповідати: велика кількість різноманітних довідок та інших документів, присутність поручителя, наявність застави і не тільки. У цьому випадку кредитний брокер може чинити ефективний сприяння в отриманні позики.

Де взяти кредит безробітному з поганою кредитною історією?

«Допоможіть взяти кредит!» - з такою фразою до брокерам найчастіше звертаються українці, які не мають офіційного працевлаштування та із зіпсованою кредитною репутацією. Клієнтам, які належать до цієї категорії, допомогти отримати позику в рамках закону складно. Тому люди найчастіше звертаються до «фахівцям», які посилено рекламують себе і повсюдно розвішують оголошення з текстом «Допоможу отримати кредит безробітним і з поганою кредитною історією (Київ). Стовідсотковий результат гарантовано! ». Правда, якщо скористатися послугами «брокерів» цього типу, нічого крім неприємностей Ви не отримаєте.

Слід пам'ятати, що існує два типи посередників: компанії, які надають посередницькі послуги і мають офіційний статус, і фізичні особи, особисто займаються організаційними питаннями щодо оформлення позик. До другої категорії слід звертатися тільки в тому випадку, якщо Вам порекомендували перевіреної людини близькі родичі або друзі. Однак звернення до фізичних осіб часто малоефективно, так як банківські установи з підозрою ставляться до даного типу брокерів.

Бажано користуватися сервісом великих посередницьких фірм, так як вони допомагають зібрати і оформити всі необхідні для позики паперу, і в цьому випадку банківські організації поставляться до кредитоотримувачу з великою довірою.

Обережно, брокер-шахрай! Як його визначити?

Щоб максимально убезпечити себе в сфері фінансово-кредитних послуг, потрібно слідувати золотому правилу - звертатися тільки в авторитетні компанії!

Всі ми хочемо заощадити, тим більше, в економічно складний час, коли кожна копійка на рахунку. З цієї причини багато хто йде в ті установи, де сервіс надається за найнижчою ціною. Хоча правильніше було б вибирати посередника виходячи з його офіційного і юридичного статусу, а не орієнтуючись на рекламні оголошення ззовні характеру на кшталт «допоможу взяти кредит з будь-кредитною історією дешево!». Так можна запросто нарватися на «чорного» брокера.

Для того щоб зрозуміти, з ким Ви маєте справу, попросіть у компанії надати установчі документи для ознайомлення. Дана інформація дозволить зрозуміти, в яку організацію Ви звернулися. Цікавим є той факт, що для здійснення брокериджа ліцензування не потрібно (за станом на 2007-й рік), і якщо Вам будуть пред'являти ліцензії, це ознака того, що Ви зіткнулися з шахраями.

Документами, що характеризують той факт, що перед Вами дійсно солідна організація, є офіційні папери, які підтверджують співпрацю з тими чи іншими банківськими організаціями.

Пошук інформації в Інтернеті - хороший метод перевірки компанії на предмет «чорних плям». «Забивши» в пошуковик назву фірми, можна знайти багато відгуків, рекомендацій та іншої інформації про цікавить посереднику.

Не слід звертатися в компанії, що гарантують стовідсоткове отримання позики. Жодна офіційна організація не може обіцяти видачу грошей на борговій основі, особливо якщо Ваша репутація зіпсована простроченими виплатами попередніх позик. Існує маса факторів, від яких залежить остаточне рішення банку.

Що ще має насторожити при зверненні за допомогою до посередника?

 1. Пропозиція використовувати в справі фальсифіковані документи. Ніколи не погоджуйтеся, це протизаконно і карається.
 2. Вимога передоплати за послуги, без гарантій, що кінцевий результат буде позитивним.
 3. Пропозиція оформити позику на придбання великої і дорогої техніки. Схема виглядає таким чином: Ви берете товар в кредит, потім реалізуєте його посереднику за половину вартості. Гроші отримуєте готівкою.

Якщо брокер пропонує Вам щось подібне, відмовляйтеся від його послуг, не замислюючись, не дивлячись на гучні переконання в дусі «обов'язково допоможу з кредитом», «допоможу отримати кредитну карту за годину», «допоможу взяти позику без відсотків» ...

Хто допоможе оформити кредит з поганою кредитною історією?

Брокери, що здійснюють законну діяльність, завжди в курсі, які продукти пропонує та чи інша банківська організація Вашого міста. Тому вони легко підбирають вид позики, який буде найоптимальнішим для клієнта. Також посередник може детально розповісти про цікаві для Вас банківських продуктах. Такої інформації на сайтах банків Ви не знайдете, а ось брокер прекрасно знає всі нюанси того чи іншого типу позики.

Грамотний фахівець завжди чесно скаже, які шанси має потенційний клієнт, претендуючи на позикові фінансові кошти. Якщо організація відмовить у видачі грошей, то посередник постарається з'ясувати причину відмови і підкаже, в якому напрямку слід діяти, щоб все-таки отримати необхідну суму грошей.

Якщо реноме позичальника не відрізняється своїм ідеальним видом, і більшість установ відмовляють у видачі грошей на платній основі і під відсотки, то кредитний помічник підбере ті установи, які менш суворо ставляться до даних похибок. У разі якщо в історії клієнта були допущені помилки, фахівець зможе допомогти їх виправити.

Жодна, навіть найсерйозніша і солідна компанія, не може дати впевнену гарантію отримання позики. Тому фраза, яка звучить в устах посередника, як «ми допоможемо взяти кредит з поганою кредитною історією зі стовідсотковим позитивним рішенням», всього лише рекламний прийом шахрая.

Однак за сприяння посередника ймовірність отримання необхідної суми істотно зростає, до того ж Ви будете звільнені від стомлюючого процесу збору, оформлення і передачі документів до банківської організацію. Головне - знайти дійсно стоїть помічника.

Брокер не працює безкоштовно

Будь-яка праця має бути винагороджений. І фахівець, який надає допомогу в отриманні кредиту, не є винятком. Єдиної тарифікації послуг посередників немає, кожна компанія регулює розцінки на свій розсуд. Причому існує два способи оплати допомоги в отриманні позики, і обидва можуть використовуватися в рамках однієї фірми:

 • Оплата у вигляді відсотка від суми кредиту. Такий вид винагороди використовується в великих організаціях;
 • Фіксована ціна, яка не залежить від розміру кредиту.

Найчастіше комісійну винагороду складається в межах одного-п'яти відсотків від суми позики, і розраховується виходячи з конкретної ситуації. Якщо випадок клієнта - складний і проблематичний, оплата може бути підвищена.

Всі питання, пов'язані з оплатою, необхідно обговорити перед початком процесу надання допомоги в оформленні позики, і зафіксувати їх в угоді, щоб уникнути спірних ситуацій по закінченні співпраці.

Слід зазначити, що професійні посередники ніколи не вимагають винагороди заздалегідь - всі платежі здійснюються лише після того, як банківська установа підтвердило видачу позики споживачеві.

Плюси і мінуси брокериджа

Аналізуючи все вищесказане, можна виділити і підсумувати основні переваги та недоліки звернення за допомогою до брокера.

переваги:

 • Професійний посередник надає послуги юридичного та фінансового характеру, консультує і роз'яснює клієнту незрозумілі моменти в кожній кредитній програмі, допомагає вибрати оптимальний фінансовий продукт.
 • Клієнт не витрачає час на процеси збору та оформлення документації, подачі і відстеження прогресу за заявою.
 • Правильно підібрана кредитна програма економить кошти клієнта.
 • Шанси отримати необхідні кошти - досить високі, навіть з проблемною кред. історією.
 • Брокер завжди діє в інтересах клієнта, оскільки отримує винагороду за результат.

недоліки:

 • Брокерські організації співпрацюють лише з певним колом банків, тому максимально вигідний варіант для клієнта може бути випущений з-за обмеженої кількості наявних пропозицій.
 • Є високий ризик стати жертвою афериста.
 • Витрати на посередника можуть не окупитися через неправильно підібраного програми по позиці.

Тому перед тим як звертатися до фахівця за сприянням в отриманні позики, оцініть свої можливості, дізнайтеся свою кредитну історію, спробуйте скористатися послугами мікрофінансових організацій, так як вони пред'являють менш суворі вимоги до своїх потенційних позичальників.

інформаційний ресурс ECO CREDIT співпрацює з українськими мікрофінансовими організаціями, зарекомендували себе на фінансовому ринку тільки з кращого боку. Наш сайт допоможе Вам визначитися з МФО, що пропонує найбільш оптимальний варіант експрес-позики, відмінні знижки та вигідні програми лояльності. Тут Ви можете дізнатися останні новини зі сфери економіки та фінансів, знайти корисні статті рекомендаційного характеру, поради професіоналів і не тільки.

Щоб не стати жертвою шахраїв, клятвено обіцяють в оголошеннях «допоможу взяти кредитну карту, отримати кредит з поганою кредитною історією (Україна)!», Звертайтеся в мікрофінансові установи. Діяльність МФО знаходиться під строгим контролем з боку влади - Ви будете захищені законом!

Чи ефективна допомога кредитних посередників?
Де взяти кредит безробітному з поганою кредитною історією?
Як його визначити?
Хто допоможе оформити кредит з поганою кредитною історією?
Якщо з процедурою подачі оголошення все зрозуміло, то питання «хто такий брокер?
» І «яким чином він може організувати отримання кредиту з поганою кредитною історією?
Чи ефективна допомога кредитних посередників?
Де взяти кредит безробітному з поганою кредитною історією?
Як його визначити?
Що ще має насторожити при зверненні за допомогою до посередника?