Як взяти кредит на Вебмані?

 1. перший спосіб
 2. другий спосіб
 3. третій спосіб
 4. Позики на Вебмані: брати чи не брати?
 5. Коли не варто брати гроші в борг на Вебмані?

В борги, як показує життя, краще не залазити В борги, як показує життя, краще не залазити. Але всі ми часто опиняємося безсилими перед складними обставинами. Але навіть тоді краще не звертатися до друзів або родичів, а просто взяти кредит на Вебмані. Тим самим зберегти незіпсованою свої відносини з близькими. В учасників (користувачів) цієї системи електронних платежів є можливість скористатися кредитною схемою розрахунків одним з декількох цілком офіційних і юридично повноважних способів.

перший спосіб

На офіційному кредитному сервісі credit.webmoney.ru з повністю автоматичним інтерфейсом публікується список заявок від тих, хто готовий надати позику або бажає взяти в борг певну суму в титульних знаках Вебмані. Однак для учасників цієї кредитної біржі діють свої правила. Одне з ключових вимог - позичальник повинен бути як мінімум з початковим атестатом. Але навіть в цьому випадку і за відповідності іншим вимогам сервісу немає гарантій, що ваша заявка стовідсотково буде схвалена.

Біржа перевірить всі, починаючи з дати реєстрації та історії операцій і закінчуючи бізнес-рівнем (BL) і кредитною історією, якщо така є. При цьому важлива і порівнянність суми, на яку ви претендуєте, з історією операцій, здійснених вами останнім часом.

Перевіряються й інші параметри, за якими йде відбір заявок. Однак їх точні алгоритми в інтересах сервісу не розголошуються.

Але, припустимо, вашу заявку схвалили і опублікували. Тепер потрібно дочекатися, поки знайдеться зацікавлений кредитор. А він в свою чергу теж почне з досконального аналізу ваших даних, оскільки рішення буде приймати самостійно, без чийогось впливу або яких би то ні було рекомендацій біржі.

другий спосіб

За допомогою іншого офіційного сервісу позик - debt.wmtransfer.com . Учасники можуть скористатися позиковими засобами, відкриваючи один одному кредитні лінії. Вони ж - так звані ліміти довіри.

Якщо механізми роботи кредитної біржі в основному подібні до банківських принципами кредитування, то ліміти довіри більше нагадують алгоритми надання мікропозик.

Це означає що

 • кредити тут видають меншими сумами;
 • на нетривалий час;
 • процентна ставка при цьому, як правило, більше звичайної.

Що стосується вимог до учасників, то позичальниками можуть стати лише користувачі як мінімум з формальним атестатом.

Претенденти на позику можуть або звернутися безпосередньо до будь-якого з готових надати кредит учаснику, або сформувати для нього свою пропозицію, що відбиває всі побажання здобувача. Якщо потенційного кредитора влаштує і сам позичальник, і пропоновані їм умови, то він відкриє для нього ліміт довіри. Боргова сервіс офіційно проведе операцію, не взявши за свої послуги ніякої комісії.

Увага! Бажаючим отримати кредит на WebMoney потрібно мати на увазі, що ні система, ні її кредитний і боргової сервіси не виступають гарантами угод. Вони лише служать своєрідним майданчиком для зустрічі позичальників і кредиторів, які і поділяють між собою всю відповідальність.

третій спосіб

Через Вебмані працюють і різні кредитні організації, що надають для позик свої власні кошти. Як правило, це інтернет-проекти типу кредитних автоматів, за допомогою яких гроші можна отримати практично за 5-8 хвилин. Для цього достатньо:

 1. авторизуватися в системі за своїм WMID;
 2. відкрити позикодавцеві для перегляду свої персональні дані.

Однак на подібних ресурсах вимоги до претендентів на позику набагато жорсткіше, ніж на майданчиках webmoney.

Зокрема, до розгляду зазвичай не приймаються заявки від користувачів з терміном реєстрації менше року / двох. Подекуди потрібно атестат не нижче початкового / персонального, а бізнес-рівень - не менше 15, а то і вище. При цьому більшість таких «лихварів», на відміну від офіційних сервісів Вебмані, не надає значення зіпсованою кредитною історії або факту наявності непогашених кредитів. Парадоксально, але це так.

Ось лише кілька з найвідоміших і найстаріших ресурсів такого роду:

 • сredit4me.ru - великий вибір способів кредитування. Від мікро- та експрес-позик до відкриття кредитної лінії та вкладення своїх грошей в ліміти довіри;
 • debtum.ru - повністю автоматизована видача позик до 10 000 WMZ з терміном погашення до трьох місяців. При цьому як сума кредиту, так і процентна ставка буде визначено автоматично, але в залежності від вашого BL;
 • demoncredit.ru - на відміну від аналогічних сервісів, тут надають онлайн-позики як в титульних знаках wmz, так і в wmr. Кредит можна взяти навіть при наявності заборгованості по інших зобов'язаннях;
 • wmkredit.ru - отримати тут кредит (в тому числі і безвідсотковий) можна незалежно від віку реєстрації і показника бізнес-активності (BL). Але атестат в будь-якому випадку повинен бути не нижче персонального.

При заповненні заявок майже всюди буде потрібно відкрити для перегляду свої дані і вказати мету отримання позики. Для кожного потенційного позичальника може існувати лише одна діюча заявка. Хоча в будь-який момент ви можете її або відредагувати, або зовсім видалити і створити нову.

Позики на Вебмані: брати чи не брати?

Висновок реальних угод по кредитах в системі WebMoney здійснюється зазвичай між людьми, в якійсь мірі знають один одного по:

 1. перегляду вкладки з властивостями кореспондента;
 2. наданим в заявці персональних даних;
 3. спілкуванню на форумах і т. д.

Тому потрібно бути максимально обережним. Якщо вам доведеться мати справу з абсолютно незнайомою людиною, готовим вас кредитувати по даним критеріям. А також «приватним порядком», в обхід офіційних сервісів. Подібна «лояльність» - досить вагомий привід для занепокоєння. Тут дуже великий ризик стати здобиччю шахраїв і втратити всі свої кошти.

Крім цього, є сенс поміркувати не тільки про більш вигідних умовах кредитування. Але і про те, чи вигідно це взагалі.

На Вебмані, на відміну від банківських структур, умови для видачі кредитів завжди жорсткіше. Процентні ставки - на порядок вище. Проте і в цій системі можна підібрати більш-менш вигідну пропозицію, якщо гарненько поритися в заявках.

Так, наприклад, вищеописаний спосіб №1. На Кредитною біржі практикується ставка до одного відсотка в день з терміном погашення від місяця до року. Відчутно гірше умови на сервісі лімітів довіри (спосіб №2). Там така ж ставка вважається мало не джек-потом, тому що її середні значення коливаються. Як правило, від 3 до 5% в день, а терміни повернення коштів зазвичай не перевищують місяця.

Коли не варто брати гроші в борг на Вебмані?

Що саме для вашої ситуації буде доцільніше, вирішувати вам. Однак брати гроші в борг на Вебмані точно не варто, якщо:

 • при спробі отримати позику в традиційних фінансових установах вам було відмовлено. Ви сприймаєте WebMoney як свою останню надію;
 • плануєте не повертати кредит і сподіваєтеся, що вас «не дістануть». Ви вважаєте, що на цьому сервісі менше відповідальності, якщо вже він працює «віддалено»;
 • маєте намір вкластися в якусь нову, «унікальну і надприбуткову» бізнес-ідею. І вважаєте, що вона з лишком покриє будь-які відсотки і комісії.

Читайте нашу статтю: «P2P-кредитування в Росії» .

Коли не варто брати гроші в борг на Вебмані?
Позики на Вебмані: брати чи не брати?
Коли не варто брати гроші в борг на Вебмані?