Іпотека з поганою кредитною історією - спроба не тортури

 1. Коли кредитна історія залишає бажати кращого
 2. Що вам може запропонувати банк
 3. Типовий розлучення під невигадливою прикриттям
 4. Самостійні кроки щодо виправлення КІ
 5. Гарантоване отримання іпотеки за допомогою кредитного брокера

Придбання своєї власної нерухомості часто вимагає значних зусиль з боку її майбутнього володаря.

Де взяти гроші на житло в сучасних умовах, коли відкласти виходить в кращому випадку 10-20% від його вартості? Звичайно, в банку. Іпотечне кредитування в Росії сьогодні - це реальна можливість для мільйонів людей отримати власне житло, перестати спонсорувати орендодавців і роз'їхатися з родичами.

Але навіть якщо ваш рівень доходу дозволяє вам щомісяця вносити іпотечні платежі, не факт, що банк схвалить вам кредит.

Найпоширеніша причина відмови - незадовільна кредитна історія.

Наскільки високі шанси людини з поганою КІ, який планує оформити іпотеку на себе? Відповідь на це питання залежить від наступних складових:

 • «Темне минуле» в кредитну історію потенційного позичальника;
 • система скорингу в банку, куди він звертається;
 • кон'юнктура на ринку іпотечного кредитування.

Завдання банку - заробити на вас і мінімізувати свої ризики. Тому якщо його кредитні пропозиції по іпотеці затребувані, він буде відсівати тих бажаючих отримати іпотеку, які вона вважатиме недостатньо благонадійними.

З іншого боку, практика показує, що отримати іпотеку з поганою кредитною історією можна. Але не завжди умови задовольняють самого позичальника. Іншими словами, за прострочення по старих кредитах доводиться платити, і дуже дорого.

Коли кредитна історія залишає бажати кращого

Давайте більш детально розберемося, що означає погана КІ. Іноді люди навіть не підозрюють, що в їх кредитної історії щось може бути не так, і звертаються за іпотекою з повною впевненістю в собі. Ось основні помилки, які можуть погіршити ваше кредитне реноме:

 • прострочення по платежах;
 • часті звернення в різні банки з метою отримання кредиту;
 • дострокове погашення кредиту;
 • повна відсутність кредитної історії;
 • спустошена кредитна карта;
 • поручительство по кредиту, який не погашено на момент звернення в банк;
 • ви берете занадто багато кредитів.

Цей список не остаточний, проте в ньому відображені найбільш часті причини, за якими ваша кредитна історія може не сподобатися банку. Зрозуміло, в кожному випадку рішення приймається індивідуально.

Якщо ви одного разу прострочили кредит на пару днів, це звичайно погано, але шанс на отримання іпотеки є. Якщо ви хронічний боржник, то в великі банки федерального значення вам точно шлях замовлений, і вам знадобиться допомога в іпотеці з поганою кредитною історією.

Але бувають ситуації, коли вашої провини немає в тому, що ви прострочили платіж. Це може бути:

 • затримка зарплати;
 • раптове потрапляння в лікарню;
 • скорочення на роботі.

У таких випадках обов'язково зберігайте докази про те, що прострочення сталося за обставинами, від вас не залежать.

Це може стати гарною підмогою при спілкуванні з менеджером банку. Ще існують технічні помилки, через які кристально чесний громадянин може стати боржником і неплатником.

Щоб уникнути технічних помилок в КІ, слід дотримуватися наступних простих правил:

 • зберігайте всі документи по коли-небудь взятими кредитами;
 • уважно читайте кредитний договір і вимагайте досконального роз'яснення всіх тонкощів;
 • раз на рік робіть запит в БКІ і перевіряйте вашу кредитну історію.

Іноді наша легковажність в минулому стає серйозною перешкодою до виконання планів на майбутнє. Але не варто здаватися без бою, з найскладнішої ситуації завжди є як мінімум два виходи.

Якщо ви шукаєте відповідь на питання, як взяти іпотеку з поганою кредитною історією, ви повинні знати думку банків на цей рахунок.

Що вам може запропонувати банк

Іпотека із зіпсованою кредитною історією має на увазі в першу чергу більш високий відсоток за користування кредитом у разі схвалення позики. Статистика - річ уперта, і вона стверджує, що на сьогодні понад чверть позичальників мають прострочення по кредитах. Тому банки все-таки йдуть назустріч клієнтам і видають іпотечні кредити людям, у яких бували прострочення.

Важливий момент - прострочення не більше 5 днів є нормою, а ось більший термін змусить банк задуматися.

Якщо у вас був конфлікт з банком, і ви навіть спілкувалися з судовими приставами, в такому випадку вам буде вкрай складно знайти банк, який погодиться знову давати вам гроші в борг.

При видачі кредиту з поганою КІ банк може зажадати від вас таких умов:

 • початковий платіж не менше 20% від суми;
 • цінний заставу (нерухоме майно або автомобіль);
 • созаемщик з чистою КІ;
 • надійний поручитель.

Крім того, що вам запропонують підвищений відсоток в разі схвалення, також можливе скорочення стандартних термінів виплати кредиту. Так банк перестраховується від ризиків.

Так банк перестраховується від ризиків

Банк запропонує більш жорсткі умови іпотеки для позичальника з поганою кредитною історією

Якщо у вас є зарплатна картка, то спробуйте звернутися в банк, який її обслуговує. Це підвищує ваші шанси на успіх. Ось ще кілька порад, які можуть допомогти вам отримати іпотеку:

 • в молодих банках з агресивною маркетинговою політикою вам охоче підуть назустріч;
 • якщо ви хочете купити квартиру від забудовника, вам можуть запропонувати іпотечний позику незважаючи на вашу КІ;
 • не ведіться на пропозиції поліпшити вашу кредитну історію, шукайте інші способи вирішення проблеми.

Типовий розлучення під невигадливою прикриттям

Як це часто буває, попит сформував пропозицію, і оголошення про посередництво в переписуванні КІ сьогодні не рідкість. Але що ховається за ними насправді?

В інтернеті повно пропозицій від фірм, які нібито виправлять вашу кредитну історію за гроші. Серед Робін Гудів, які беруться таким чином допомагати невдалим громадянам, чесних людей немає і бути не може.

Вся інформація про кредити зберігається в НБКИ (Національному бюро кредитних історій) і зміні не підлягає.

Ось основні способи, які шахраї використовують для освітлення темних плям в зіпсованої КІ:

 • шахрай заявляє, що він може зламати базу даних і за невеликі гроші стерти небажані дані про простроченнях і так далі;
 • шахраї працюють в мікрофінансової організації і заднім числом проставляють вам дещо раніше нібито взятих і виплачених кредитів, що кілька розбавляє вашу кредитну історію, але не робить її кришталево чистою;
 • шахраї представляються працівниками БКІ і стверджують, що очищення КІ - їхня робота. За додаткову плату вони вам нібито все зроблять як треба;
 • шахраї запевняють, що знають банки, які не звертаються саме до того БКІ, в якому у вас «косяки». За певну суму вони повідомляють вам список банків, які працюють з іншими БКІ і з радістю забезпечать вас кредитом.

Бувають і інші різновиди «сірих» схем, але суть у них одна: їх допомога в іпотеці з поганою кредитною історією для вас буде дорівнює нулю. Тому не будьте легковірні, а приготуйтеся до ретельній роботі над помилками.

Тому не будьте легковірні, а приготуйтеся до ретельній роботі над помилками

Остерігайтеся шахрайських пропозицій щодо виправлення зіпсованої КІ

Самостійні кроки щодо виправлення КІ

Перш ніж вирушати штурмувати банки в надії отримати схвалення по іпотеці, ви можете спробувати поліпшити свій кредитний імідж. Але для цього вам знадобляться:

 • час (від декількох місяців до декількох років);
 • гроші (вас чекає переплата по кредитах, без яких ви можете обійтися);
 • стратегічний розрахунок.

Сподіватися на те, що старі промахи спишуть за строком давності, не варто. Дані в БКІ зберігаються не менше 15 років.

Існує думка, що кількома вчасно виплаченими кредитами ви можете якщо не виправити допущені помилки, то показати майбутньому позикодавцеві, що з часом ви стали більш відповідальним платником. Це важливо. Якщо ви вирішите випробувати цей шлях, рекомендуємо вам зробити наступне:

 • закрийте всі наявні у вас прострочення;
 • заведіть кредитну карту або зробите кілька покупок по тій, яку маєте;
 • робіть покупки в кредит і вчасно виплачуйте всі платежі;
 • можете також взяти мікропозик, але цей спосіб менш дієвий - БКІ банків і мікрозаймових компаній зазвичай не перетинаються

Сам факт передоплати послуг таких посередників говорить сам за себе. Як то кажуть, «спочатку стільці, потім гроші». В ідеалі потрібно берегти кредитну історію змолоду і не допускати прострочень, так як взяти іпотеку з поганою кредитною історією дуже складно. Кредит - важливий фінансовий інструмент, і їм потрібно вміти користуватися.

Гарантоване отримання іпотеки за допомогою кредитного брокера

Хочете знати напевно, чи можна отримати іпотеку, якщо кредитна історія зіпсована? Тоді вирушайте за порадою до професіоналів. Житлове питання завжди вимагає підвищеної уважності, а якщо його рішення пов'язане з отриманням кредиту, тим більше варто знайти вмілого посередника.

У пошуках легальної та ефективної допомоги з оформлення іпотеки з поганою кредитною історією рекомендуємо вам звернутися до іпотечних брокерів .

Ця професія дуже затребувана сьогодні, оскільки ринок іпотечного кредитування постійно зростає. Ця тенденція в найближчі роки, на думку аналітиків, тільки посилиться. Кредитний брокер - це «своя» людина і в банківській справі, і на ринку нерухомості. Завдяки особистим зв'язкам з банками він в силах не тільки допомогти клієнту отримати схвалення, але і знайти для нього найвигіднішу процентну ставку.

Тобто звертаючись до перевіреного і компетентному іпотечного брокера, ви не просто отримуєте схвалення від одного або двох банків, вам пропонуються кілька варіантів кредитування, з яких ви можете вибрати.

Ви не тільки отримуєте очевидну вигоду, але й заощаджуєте свій час і нерви.

Якщо ви плануєте придбати за допомогою іпотеки нерухомість в Санкт-Петербурзі або Ленінградської області, але вас бентежать темні плями у вашій КІ, зверніться в компанію «Іпотекарь». Агентство «Іпотекарь» - це:

 • кваліфікована допомога в отриманні іпотеки з поганою кредитною історією;
 • допомога в оформленні всіх необхідних документів в найкоротші терміни;
 • індивідуальний підхід;
 • гарантоване схвалення по кредиту;
 • кращі відсотки по іпотеці;
 • відповідальні кредитні брокери з великим досвідом роботи.

Крім того, винагорода за роботу компанія «Іпотекарь» отримує вже за фактом успішної операції. Цей факт зайвий раз говорить про професіоналізм і надійності агентства. Для фахівців «Іпотекарь» навіть зіпсована кредитна історія не перешкода, адже вони відмінно виконують свою роботу і знають, як домогтися реального результату.

Де взяти гроші на житло в сучасних умовах, коли відкласти виходить в кращому випадку 10-20% від його вартості?
Наскільки високі шанси людини з поганою КІ, який планує оформити іпотеку на себе?
Але що ховається за ними насправді?