Шкода Фабія 2016: відео тест-драйву, фото, ціна, технічні характеристики

 1. Зовнішність нової Шкода Фабія
 2. Габаритні розміри Шкода Фабія
 3. Інтер'єр Шкода Фабія в новому кузові 2016
 4. Технічні характеристики нової Шкода Фабія
 5. Комфортабельність і оснащення Шкода Фабія
 6. Шкода Фабія 2016 комплектації і ціни

В принципі можна стверджувати, що російський авторинок - це ринок машин в кузові седан. Саме автомобілів седан продається у нас набагато більше ніж автомобілів в кузовах універсал і хетчбек. Загалом, бюджетні седани дуже широко представлені на території РФ. В якості яскравого прикладу популярного седана можна назвати модель Шкода Рапід. Але є й інший автомобіль - Шкода Фабія 2016 комплектації і ціни, який користується не меншою популярністю. Правда, ця модель виконана в кузові хетчбек. Мабуть, це - виняток з правила. В принципі можна стверджувати, що російський авторинок - це ринок машин в кузові седан

Фото Шкода Фабія 2016

Саме про нову Skoda Fabia і піде мова в даній статті. Офіційна презентація новинки відбудеться цієї осені в рамках Паризької автовиставки. Але вже зараз про новий хетчбек інформації більш ніж достатньо.

Зовнішність нової Шкода Фабія

Найперші фотознімки з'явилися в мережі Інтернет ще влітку минулого року. Розглядаючи ці зображення можна прийти до висновку, що автомобіль зазнав ряд серйозних змін. І це незважаючи на те, що всі особливості поновлення фотографії не передають.

І це незважаючи на те, що всі особливості поновлення фотографії не передають

Новий Шкода Фабія 2016

Новий Шкода Фабія 2016

Фото оновленого Шкода Фабія 2016

Перше що привертає увагу - це розкоса світлотехніка головного освітлення. Не менш привабливо виглядає і радіаторна решітка радіатора, стиль якої запозичений у моделі Октавія. Зміни торкнулися також і бічні стійки - тепер опии виконані в стилі автомобіля Golf.

Габаритні розміри Шкода Фабія

Габаритні розміри кузова нової Шкода Фабія 2016 комплектації і ціни, в порівнянні з попередньою версією, відрізняються:

 • меншою висотою (висота зменшилася на 3,1 см);
 • більшою шириною (ширина збільшилася на 9 см).

Довжина автомобіля залишилася колишньою і становить 9 м. Що стосується колісної бази, то її розмір становить 247 см.

Зміна розмірів кузова в поєднанні з оновленим дизайном призвело до того, що тепер автомобіль сприймається не як невеликий стриманий хетчбек, а як дорогий автомобіль зі спортивним характером.

Зміна розмірів кузова в поєднанні з оновленим дизайном призвело до того, що тепер автомобіль сприймається не як невеликий стриманий хетчбек, а як дорогий автомобіль зі спортивним характером

У той же час можна помітити кілька непродумані рішення. Зокрема, варто відзначити надмірно велика скління протитуманних ліхтарів. Можна з упевненістю стверджувати, що це скління буде постійно руйнуватися під впливом камінчиків, що летять на противотуманки в процесі руху автомобіля.

Інтер'єр Шкода Фабія в новому кузові 2016

Внутрішній інтер'єр автомобіля цілком можна назвати виразним і стильним. Підтвердженням цього є і нове рульове колесо, і видозмінений блок управління клімат-контролем, і переосмислений аудіо-відео комплекс. Увага звертається і на жорсткість пластика, з якого виконана приладова панель. Жорсткий пластик - явище кілька незвичне для моделі Фабія, хоча будь-якого дискомфорту він не викликає.

Ергономічність всього салону інженери вирішили зберегти, залишивши досить велика кількість всіляких ніш і місць для невеликої поклажі. Загалом салон автомобіля цілком можна назвати практичним і зручним.

Правда з незрозумілих причин конструктори відмовилися від дворівневої конструкції барадачка. Зате вони оснастили автомобіль більш зручними передніми сидіннями і трохи змінили положення ручки управління трансмісією, перемістивши її ближче до водія.

В цілому ж внутрішній інтер'єр можна назвати просторим, більш стильним і привабливим. Таке виконання салону без проблем може скласти конкуренцію автомобілям аналогічного класу.

Радує і досить великий асортимент доступних аудіо-відео комплексів. Залежно від типу комплектації покупцеві буде запропоновано відразу три варіанти мультимедіа:

 1. Самий бюджетний варіант - класична магнітола з невеликим монохромним дисплеєм і можливістю читання аудіо записів з флеш-карти;
 2. Більш просунутий варіант - аудіо комплекс з кольоровим дисплеєм розмірністю 5 дюймів, сенсорним управлінням і підтримкою бездротового зв'язку Bluetooth.
 3. Сама функціональний варіант - комплекс з дисплеєм розмірністю 6,5 дюйма і цілим переліком доступних опцій. Відмінною особливістю даної системи є можливість роботи з декількома додатками одночасно.

З опцій, які підтримують перша і друга системи, слід зазначити навігаційну систему, Інтернет-радіо, опцію прослуховування аудіокниг, опцію відображення інформації про парковках. Окремо відзначимо, що підтримки айфонів немає, але, за заявами представників компанії, це тимчасово; після чергового оновлення програмного забезпечення дана недоробка буде усунена.

Завершуючи огляд внутрішнього інтер'єру можна не згадати про панорамної даху, а також цілому асортименті доступних варіантів обробки. Окремо необхідно відзначити оригінальну обробку під джинсову тканину.

Технічні характеристики нової Шкода Фабія

Линів силових агрегатів представлена ​​кількома двигунами. Автомобіль в стандартній комплектації буде обладнаний бензиновими моторами з робочим літражем 1,0л і вихідною потужністю 75 і 60 к.с. Крім цих моторів буде доступний двигун з робочим об'ємом 1,4 л і вихідною потужністю 105 і 90 к.с. На жаль, даний двигун для російського авторинку доступний поки не буде. Зате буде можливість придбати машину, оснащену двигуном 1,2 л і виходом на 110 і 90 к.с. Також у нас буде пропонуватися і версія з мотором літражем 1,6л і вихідною потужністю порядку 105л.с.

Спільно з перерахованими вище двигунами буде працювати механічна 6-ти і 5-ти діапазонна трансмісія або 7-ми ступеневий робот. Відзначимо, що у випадку з двигуном 1,6 л буде пропонуватися і 6-ти діапазонна трансмісія.

Силовий агрегат з літражем 1,2л має динаміку розгону 10,9 с до першої «сотні». Максимальна швидкість, яку зможе розвинути автомобіль з цим мотором, складає 182 км / ч. Що стосується споживання палива, то при змішаному режимі руху, двигун витрачає близько 6 л на кожні 100 км шляху.

Якщо покупцеві необхідний більш швидкий автомобіль, він може віддати перевагу версії з 110-сильним двигуном. Такий двигун здатний розігнати машину до першої «сотні» за 9,4 с. Споживання палива практично на тому ж рівні, що і у випадку з двигуном потужністю 90 к.с.

Комфортабельність і оснащення Шкода Фабія

Нове покоління Шкода Фабія 2016 комплектації і ціни побудовано на популярній модульній платформі MQB. Головною особливістю даної платформи є кілька нахилене розташування силового агрегату. Завдяки такому рішенню досягається зниження центру ваги машини і забезпечується стійкість при проходженні крутих поворотів. Разом з тим надійне і прогнозоване управління досягається завдяки модернізованому електричному підсилювача керма.

Разом з тим надійне і прогнозоване управління досягається завдяки модернізованому електричному підсилювача керма

Фото оновленого Шкода Фабія 2016

Багажний відсік новинки дозволяє власнику розмістити в ньому до 330 л багажу. Якщо цього недостатньо, водій може скласти задній ряд крісел і тим самим збільшити вільний обсяг до 1,1 тис. Літрів.

Не можна не згадати і про те, що виробник попрацював над зменшенням гучності машини. Результат цілком успішний - навіть на швидкості до 140 км / ч в автомобілі не відчувається сторонніх шумів і вібрацій.

У стандартній комплектації автомобіль оснащується спеціальною системою, яка автоматично знижується швидкість в разі ризику зіткнення. Разом з тим за додаткову доплату покупець може отримати опцію безключового запуску двигуна, систему стеження за фізичним станом водія, адаптивний круїз-контроль, систему допомоги при старті під гору, датчик дощу. Крім усього цього трохи пізніше буде доступна і система стеження за дорожньою розміткою, а також автоматичний парктроник.

Шкода Фабія 2016 комплектації і ціни

Вважаємо за необхідне більш детально розглянути ті модифікації Fabia, які не будуть поставлятися на авторинок РФ. Зокрема, мова йде про машину з дизельним силовим агрегатом 1,4 л і потужністю 105 к.с. Динаміка розгону такого автомобіля складає 10,1 с до першої «сотні» при максимальній швидкості 193 км / ч. Споживання палива лежить в межах 3,5 л на кожні 100 км шляху.

Єдиним позитивним моментом можна назвати те, що відтепер на авторинок РФ будуть поставлятися машини, вироблені безпосередньо в Чехії. Це дозволяє припустити, що нам будуть доступні дійсно якісні автомашини. З іншого ж боку поставки з Чехії не найкращим чином позначиться на вартості автомобіля. Відповідно і попит на модель може не порадувати виробника.

Відповідно і попит на модель може не порадувати виробника

Можна стверджувати, що якщо нова Фабія з її комфортом, спортивною зовнішністю і відмінною економічністю буде реалізовуватися за конкурентною ціною, то вона без проблем займе гідне місце серед машин аналогічного класу.

З основних конкурентів даної моделі слід відзначити автомобіль Opel Corsa, який після останнього оновлення став більш продуктивним і отримав більш спортивний зовнішній вигляд. Правда, для конкурентної боротьби з даним автомобілем компанія Шкода випустила свою відповідь - модель Рапід.

Очікується, що офіційний старт продажів оновленої версії Fabia почнеться восени цього року.

Відео тест-драйву Шкода Фабія 2016

Фото Шкода Фабія 2016