Що краще: Шевроле Авео або Лачетті - детальне порівняння і технічні характеристики

  1. Вступ Не можна з упевненістю сказати, що саме спонукає росіян купувати бюджетні седани , Адже,...
  2. Комплектації транспортних засобів
  3. Список спільних рис
  4. Особливості бюджетного Chevrolet Aveo
  5. Особливості бюджетного Chevrolet Lacetti
  6. Риси більш дорогих версій Chevrolet Aveo
  7. Презентабельні моделі Chevrolet Lacetti
  8. Найдорожча модель Шевроле Авео
  9. Сама укомплектована модель Chevrolet Lacetti
  10. Приємні дрібниці
  11. висновок

Вступ

Не можна з упевненістю сказати, що саме спонукає росіян купувати бюджетні седани , Адже, як показує практика, з кожним роком число тих, хто купує Chevrolet Lacetti і Chevrolet Aveo стає все більше. У нижчеприведений статті постараємося однозначно відповісти на питання, який, найімовірніше, хвилює далеко не одну сотню співвітчизників - порівняти Авео і Лачетті. Виділимо найбільш привабливі риси кожного з автомобілів. Незважаючи на те що обидві машини належать одній і тій же концерну, вони мають цілу низку істотних відмінностей. У порівнянні з відомим Chevrolet Lacetti Aveo виглядає більш новим і привабливим. Якщо автолюбителю по волі випадковості «запали в душу» обидві машини, і він не може визначитися з оптимальною моделлю, слід порівняти вартість, габарити і технічне оснащення цих транспортних засобів. Навіть маючи безліч ідентичних деталей і елементів, автомобілі не можна сплутати і прийняти один за другий.

презентабельний зовнішній вигляд

Щоб порівняти Шевроле Лачетті і Авео, необхідно, в першу чергу, звернути увагу на їх зовнішній вигляд. Перші автомобілі Авео, які з'явилися на російському ринку кілька років тому, не відразу сподобалися молодшим автолюбителям, що, найімовірніше, було обумовлено занадто простий і непривабливою зовнішністю автомобіля. Цей аспект практично моментально був врахований розробниками, які незабаром змогли випустити модернізовану версію, більш красиву і презентабельну. Нововведення знайшли місце не тільки в екстер'єрі, інтер'єр Авео також зазнав значних змін. Примітний той факт, що з 2012 року Шевроле початок користуватися небувалим попитом серед власників приватних таксопарків і дачників, обидві категорії з великим задоволенням купують нові та вживані моделі концерну.

Найбільшим улюбленцем росіян вважається транспортний засіб з віддачею силового агрегату 115 л. с., в той час як європейці воліють купувати машини з бензиновими двигунами з віддачею 70-100 л. с., а також дизельні моделі, у яких двигуни мають потужність 75-95 л. с.

Довго роздумуючи над покупкою машини, виробленої концерном Шевроле, автолюбитель, найчастіше сумнівається в надійності автомобіля. Не знаючи, що придбати: Aveo або Lacetti, можна звернути увагу на місцевих таксистів, щоб дізнатися про тих машинах, які з великою часткою ймовірності зможуть витримати щоденні кілометрові пробіги, при цьому не вимагаючи від власника частого і дорогого ремонту. Важливо врахувати і той факт, що після декількох років використання таксопарки намагаються продати використане транспортний засіб, який має навіть після активної експлуатації мати вельми презентабельний зовнішній вигляд і нормальні динамічні властивості. В цьому аспекті перше місце можна з упевненістю віддати Chevrolet Lacetti. За даними офіційних дилерів в Росії кожен 8 Chevrolet Lacetti купується корпоративним парком.

Chevrolet Lacetti характеризує себе як справжнього довгожителя, адже на теренах Росії він активно продається протягом останніх 12 років. Незважаючи на те що багато хто намагається відмовитися від нього через занадто простий зовнішності, неоригінального інтер'єру і занадто вузького кола пропонованих силових агрегатів, інші ж, навпаки, бачать в цьому свою принадність, яка позитивно позначається на вартості авто, роблячи його доступним для більшості сучасних автолюбителів.

Комплектації транспортних засобів

Якщо заглянути в Авео, а потім відразу в Лачетті, потенційний покупець сприйме салон останнього авто як занадто простий і скромний, і це не дивно, адже оновлений Авео може з задоволенням презентувати свою сучасну і досить оригінальне внутрішнє оздоблення.

Детальне порівняння Шевроле Авео або Шевроле Лачетті не може обійтися без розгляду всієї лінійки моделей. Важливо звернути увагу на ті типи кузовів, які пропонує російському споживачеві концерн-виробник. Chevrolet Lacetti може бути виконано в одному з трьох типів кузовів: седан, хетчбек і універсал. Що стосується Chevrolet Aveo, то тут все теж неоднозначно, так як споживач може вибрати чотири-або п'ятидверний транспортний засіб. В арсеналі передбачено два бензинових движка об'ємом 1,4 і 1,6 л, віддача яких складе 95 і 109 л. с. відповідно. Деяким такої потужності може здатися недостатньо, однак, слід згадати, що обидва автомобілі вважаються бюджетними варіантами.

Деяким такої потужності може здатися недостатньо, однак, слід згадати, що обидва автомобілі вважаються бюджетними варіантами

Chevrolet Aveo може запропонувати своїм покупцям тільки один движок об'ємом 1,6 л. с. віддачею 115 л. с.

Що стосується трансмісії, то обидва агрегату зможуть знайти навіть для вимогливого покупця оптимальний варіант. У обох претендентів на звання кращого автомобіля передбачено два типи КПП, потенційний споживач може вибрати механіку або автомат. П'ятиступінчастою механічною трансмісією оснащуються обидві машини, проте, автоматична коробка, яка передбачена в Авео, трохи краща за ту, якої комплектується Лачетті (6 щаблів проти 4 відповідно). Розгін до сотні у двох транспортних засобів практично ідентичний: Авео для цього буде потрібно 11,7 сек, в той час як суперник досягне цієї швидкості за 11,5 сек.

Список спільних рис

Щоб з достовірною точністю вирішити: що краще Шевроле Авео або Лачетті, слід звернути увагу не тільки на відмінності, які характерні для двох розглянутих пристроїв, але і на загальні опції, яких, як показала практика, у Chevrolet Lacetti і Chevrolet Aveo не так вже й мало.

Отже, почнемо з того, що обидва автомобілі комплектуються 14-дюймовими сталевими колесами, в кожному з них присутній запасне колесо, бампера фарбуються виключно в один колір з кузовом. машини тоновані , Рульовий пристрій оснащується підсилювачем і регулюванням по куту нахилу, передбачені електросклопідйомники, розташовані в передній частині агрегату. Крім усього іншого, в Авео і Лачетті є по чотири динаміки, кріплення «изофикс», іммобілайзер, преднатяжители ременів безпеки і індикатор, що нагадує про НЕ пристебнутий ремінь безпеки.

Особливості бюджетного Chevrolet Aveo

Вперше сівши за кермо Chevrolet Aveo, багато потенційних покупців звертають увагу на головну консоль, яка приваблює своєю оригінальною обробкою. Важливим є той факт, що панель оснащується декількома примітними елементами, які присутні далеко не у всіх сучасних транспортних засобах - в Авео передбачені AUX-вхід і симпатичні повітроводи.

Модель Chevrolet Aveo з мотором об'ємом 1,6 л і віддачею 115 л. с. оснащується 5-ступінчастою механічною КПП, оригінальним CD-програвачем, відтворює MP3-диски, антиблокувальна пристроєм, кількома подушками безпеки (фронтальне розташування), центральним замком, а також можливістю регулювати водійське крісло в двох різних напрямках.

Особливості бюджетного Chevrolet Lacetti

Передня консоль Chevrolet Lacetti не зможе спокусити увагу оригінальністю і дизайном, проте, зовнішній вигляд анітрохи не псує прекрасного функціоналу.

Модель з двигуном об'ємом 1,4 л і потужністю 95 л. с. оснащується 5-ступінчастою механічною КПП і складним заднім рядом крісел. Сидіння водія може регулюватися по висоті, крім того, передбачена одна подушка безпеки, електронне регулювання бічних дзеркал з обігрівом, а також аудіопідготовка і замок ящика рукавички.

Примітний екстер'єр пристрої, завдяки тому, що бічні дзеркала та ручки дверей пофарбовані в колір кузова, окремі елементи зливаються воєдино, роблячи зовнішній вигляд автомобіля, на подив, цілісним і презентабельним.

Описані моделі Chevrolet Lacetti і Chevrolet Aveo володіють 15-дюймовими сталевими колесами і кондиціонерами.

Риси більш дорогих версій Chevrolet Aveo

Технічні характеристики Шевроле Авео і Лачетті напрочуд схожі, чого не можна сказати про внутрішній декорі цих машин. Дорожчі моделі Авео мають досить привабливими і одночасно екстравагантними панелі приладів, не дивлячись на складність і «загорнуті» інтер'єру, водій може з легкістю оцінити показання приладів. Автовиробник створив унікальну консоль, яка не заважає водієві і в той же час виділяє машину з ряду однотипних легковиків.

Моделі, які оснащуються двигунами об'ємом 1,6 л мають віддачу 115 л. с., при цьому трансмісія може бути як 5-ступінчастою механічною, так і 6-ступінчастою автоматичною.

Обидва варіанти привертають увагу гратами радіатора з хромованою вставкою, якою доповнюється навіть важіль КПП. Ці автомобілі від концерну Chevrolet забезпечені відділом для зберігання сонячних окулярів, спеціалізованим датчиком, що показує температуру на вулиці, що складається останнім рядом крісел, USB і AUX входами, крім того, налагоджена система, що дозволяє управляти аудіосистемою безпосередньо з керма. Ідентично більш бюджетним моделям авто має дверні ручки і бічні дзеркала, схожі за кольором з відтінкові гамою кузова.

Презентабельні моделі Chevrolet Lacetti

Порівняння Лачетті і Авео щодо показників приладової панелі, точніше можливості їх швидкого зчитування, не може визначити найкраще авто, так як Chevrolet Lacetti ні в чому не поступається своєму суперникові і володіє добре читабельними значеннями пристроїв.

Більш потужний варіант машини Chevrolet Lacetti оснащений силовим агрегатом об'ємом 1,4 л. с. потужністю 95 л. с. і 5-ступінчастою механічною трансмісією. Модель буде цікава тим, хто потребує підігрів першого ряду крісел, фірмова аудіосистема і подушки безпеки, розташовані з фронтальної сторони. Крім цього, автомобіль комплектується центральним замком, протиугінний системою і преднатяжителями ременів безпеки.

Незалежно від того, що вибере потенційний споживач: Лачетті або Авео, - щасливий володар отримає автомобіль з протитуманними передніми фарами, рульовим колесом, декорованим натуральною шкірою, заводський аудіосистемою з шістьма динаміками, головним підлокітником і електронними склопідйомниками, що знаходяться ззаду.

Найдорожча модель Шевроле Авео

Порівняти Шевроле Лачетті і Авео в найдорожчих комплектаціях досить просто, так як незалежно від ціни вони мають кілька однакових елементів. Єдине, що дарує Chevrolet Aveo додаткове перевагу - ємний додатковий бардачок.

Найдорожчі варіанти Chevrolet Aveo оснащуються силовими агрегатами об'ємом 1,6 л. с. потужністю 115 л. с., покупець може придбати машину з 5-ступінчастою механічною або 6-ступінчастою автоматичною трансмісією. Цей автомобіль красивіше своїх суперників, його виділяють на загальному тлі 16-дюймові легкосплавні колеса, хромована обробка фар, наявність круїз-контролю і паркувальних датчиків, подушки безпеки для всіх пасажирів, електропривод і обігрів бічних дзеркал. Поряд з цим самі презентабельні Chevrolet Aveo можуть автоматично включати фари і підігрівати передні крісла.

Поряд з цим самі презентабельні Chevrolet Aveo можуть автоматично включати фари і підігрівати передні крісла

Сама укомплектована модель Chevrolet Lacetti

Однозначно сказати, що краще: Авео або Лачетті, - дуже важко, рукавичок ящики машин-конкурентів однакові по місткості, мають занадто маленьким обсягом. Автомобілі з двигунами об'ємом 1,6 л і віддачею 109 л. с. комплектуються 5-ступінчастою механічною або 6-ступінчастою автоматичною трансмісією.

Моделі цікаві наявністю хромованої обробки на внутрішній стороні дверної ручки, відсіком для сонячних окулярів, декорованого головний консоллю (колір металік). Крім цього крісло водія має додаткову підтримку в області попереку.

Крім цього крісло водія має додаткову підтримку в області попереку

Приємні дрібниці

Відрізняється Шевроле Лачетті від Авео відсутністю всіляких додаткових опцій, які б могли його звеличити перед суперником. Незважаючи на те що Авео може комплектуватися невеликим переліком елементів, споживач, при бажанні і можливості, може купити автомобіль з люком і 16-дюймовими легкосплавними дисками.

Чималу суму доведеться витратити за забарвлення кузовний частини авто металликом, слід врахувати, що ця послуга передбачає фарбування як Лачетті, так і Авео.

У офіційних дилерів можна придбати різноманітні аксесуари, наприклад, для порівняння, власник Chevrolet Aveo може вибрати з 17 різних позицій то, що йому більше подобається, в списку передбачені різноманітні хромовані елементи, оригінальні накладки на педалі, сітки в багажне відділення. Список доповнень для Chevrolet Lacetti набагато скромніше, його господар може дозволити собі лише чотири нові елементи, не "обтяжені" оригінальністю.

Список доповнень для Chevrolet Lacetti набагато скромніше, його господар може дозволити собі лише чотири нові елементи, не обтяжені оригінальністю

висновок

Після того як вдалося детально порівняти Авео і Лачетті, можна без упередженого ставлення залишити Chevrolet Lacetti друге місце, лідером в цьому рейтингу по праву повинен стати Авео, який комплектується більш різноманітною лінійкою силових агрегатів, а також додатковим обладнання у вигляді круїз-контролю і парктроников. Перше місце заслужив Chevrolet Aveo ще й через вартість, яка на кілька сотень менше Лачетті.