Що таке ліжко king size

  1. Що таке ліжко кінг сайз
  2. Ліжка формату Кінг сайз
  3. Навіщо потрібна ліжко великого розміру

Ліжка для сну сьогодні бувають найрізноманітніших форм, розмірів, кольорів Ліжка для сну сьогодні бувають найрізноманітніших форм, розмірів, кольорів. Сучасні виробники пропонують споживачам безліч варіантів ліжок стандартного і нестандартного розміру, які відрізняються також зовнішнім виглядом або технологією виробництва. Яку ж меблі сьогодні воліє купувати більшість людей?

Що таке ліжко кінг сайз

Любителям великого простору припаде до смаку ліжко king size, яка займе почесне місце в будь-якому меблевому салоні. Так звані «королівські розміри» king і queen size - це найбільші габарити, які може запропонувати виробник. Головна відмінність - квин сайз вже по ширині на 40 см. Згідно з американськими стандартами, двоспальні ліжка типу queen мають спальне місце 160 см по ширині і 200 см в довжину, а king size - 180 см * 200 см. За англійською системою вимірювання king size - 150 см * 200 см, а superking size - 180 * 200.

Формат і параметри меблів в США відрізняються від параметрів в Великобританії, проте об'єднує їх одне - середня довжина ложа становить 2 метри.

Існує безліч типів меблів, які відрізняються параметрами і виглядом рами. Найбільш поширені типи рам:

  • плоска рама без пружин;
  • капітанська рама з фіранками і простором між самою рамою і підлогою;
  • міцна рама для моделей з надувним матрацом.

Спинку, а також изножье ліжку виконують з дерева, металу, декорують різними способами - тканиною, шкірою, прикрашають стразами, дорогоцінними або напівкоштовними каменями.

Ліжка формату Кінг сайз

Коли розміри спальної кімнати дозволяють і хочеться простору, зупиніть свій вибір на моделі king size, яка дасть абсолютну свободу для сну відразу двом!

Досвідчені фахівці компанії Matrason пропонують великий вибір моделей на сайті, серед яких кожен покупець може вибрати «свою» особливо вподобану. Величезний асортимент товарів і грамотні поради менеджерів допоможуть зробити правильний вибір. Велике, просторе ложе дозволяє експериментувати з іншими меблями в спальні, обстановкою, дизайном кімнати.

Ліжко займає центральне, чільне місце, є серцем спальні, і в залежності від її зовнішнього вигляду підбирається вся додаткова обстановка. Правильним рішенням буде встановити приліжкові тумбочки в єдиному стилі, підібрати комод , Туалетний столик, інші предмети інтер'єру в схожій стилістиці і кольоровій гамі.

Навіщо потрібна ліжко великого розміру

При нинішньому шаленому ритмі життя, щоденної завантаженості справами на роботі і вдома, людині необхідно повноцінно відпочивати. Здоровий відпочинок і як наслідок - гарний настрій, самопочуття - забезпечується тільки при правильному нічному відпочинку. Недостатня кількість сну може стати причиною виникнення багатьох хронічних хвороб, тому обладнання спальної кімнати має першорядне значення.

Просторе спальне місце - це можливість відмінно виспатися обом партнерам, не заважаючи один одному під час сну. Буває так, що один з подружжя ворушиться, не може довго заснути. Ліжко king size дозволяє мати досить багато місця для двох, а спеціальний ортопедичний матрац задовольнить побажання найвимогливіших покупців. Ідеально рівне, просторе ложе дозволяє прийняти будь-яку зручну позу для відпочинку, розташуватися з максимальним комфортом.

Яку ж меблі сьогодні воліє купувати більшість людей?