Натяжна стеля Галактика

Натяжні стелі Галактика дозволять створити дивовижну обстановку в кімнаті. Незвичайний інтер'єр стане гордістю дизайну приміщення, якщо придбати светогенератора з ефектами.

Ще кілька років тому ремонт стельової поверхні обмежувався фарбуванням або побілкою. З розвитком матеріалів і технологій з'явилися і нові можливості. Наприклад, натяжні стелі. Це найбільш практичне і красиве рішення, яке дає можливість створити неповторний, індивідуальний дизайн.

Індустрія натяжних стель постійно розвивається, інтегруючись з іншими технологіями. Це дозволяє втілити в життя найсміливіші дизайнерські задумки. З виходом на ринок світлодіодного декоративного освітлення своє поширення набули натяжні стелі з вбудованими світлодіодами.

Як приклад реалізації такої технології можна привести натяжна стеля галактика, який імітує зоряне небо. Залежно від застосовуваних оптичних волокон і светогенератора можна добиватися різних ефектів.

Натяжні стелі галактика комплектуються светогенератора двох типів - світлодіодні і лампові. Останні дозволяють створювати ефект мерехтіння і світіння білим світлом.

Ламповим светогенератора з Металогалогенові лампа до 150 Вт в системі Галактика або «Зоряне небо» віддається перевага, якщо площа стелі становить близько 30 м2 і якщо передбачається додаткове освітлення. Пристрої з галогенової лампою, потужністю 75-100 Вт, кращий вибір для площ не більше 10-20 м2. Як це виглядає на практиці можна побачити, якщо подивитися на натяжна стеля галактика фото.

Якщо у вас приміщення невелике або погано освітлене, то рекомендовані светогенератора зі світлодіодами.

Світлодіодні генератори бувають декількох типів:

  • LED-I і LED-II (Йдуть в комплекті з оптичними волокнами). LED-II рекомендовані для житлових зон, де підсвічування не буде викликати дискомфорт - спальня, кімната відпочинку. Площа застосування - 4-6 м2. Якщо ви подивіться натяжні стелі галактика, фото яких виглядають дуже цікаво, то побачите, що досить часто комплект встановлюється невеликими фрагментами.
  • LED-III і -IV . Застосовувані світлодіоди більш потужні, за рахунок чого зірки горять набагато яскравіше. Ідеальні для віталень і нічних клубів.
  • LED-RGB-6 , LED-RGB-7 поставляється з пультом, що дозволяє змінювати кольори і задавати програму їх зміни.
  • LED-CD і LED-CD-2. У них колір змінюється обертанням диска світлофільтру. Пульт управління робить користування системою простіше і комфортніше.

Підібрати оптимальний для себе варіант і створити незвичайний інтер'єр.