Галкін «засвітився» на пляжі в компанії коханки, поки Пугачова возиться з дітьми - соцмережі

Шоумен показав відео з сонячного американського пляжу. В об'єктив потрапила і таємнича купається в океані жінка.

В об'єктив потрапила і таємнича купається в океані жінка

Поки в Мережі плодяться чутки про невірність Максима Галкіна і проблеми в сім'ї з Аллою Пугачовою, фанати зоряної пари знаходять чергові «докази» зрад гумориста. Цього разу пильну увагу було прикуто до Сторіс Галкіна - він зараз перебуває на гастролях в США і часу дарма не втрачає. Шоумен не тільки дає концерти, але й встигає відпочивати - навіть на пляжі в Маямі. Саме звідти він опублікував «спекотні» і сонячні ролики, на одному з яких «засвітився» порожній поруч лежак.

І ніхто б з фанатів не звернув увагу на лежак, якби Максим Галкін під час зйомки не використовував подвійний зум в бік океану. Через це в об'єктив потрапила якась персона - через велику відстань не виявилося можливим визначити не те що особистість - навіть її стать. Однак віддані шанувальники однозначно вирішили - Галкін все-таки змінює. Він загоряє на пляжі з коханкою, яка в момент зйомки знаходилася у воді, в той час як Алла Борисівна возиться з дітьми, переконані в соцмережах.

На думку фоловерів, шоумен скористався моментом, коли його американська обраниця відлучиться поплавати, і зняв маямського пляж, неусвідомлено наблизивши в камері об'єкт свого жадання. Не всі згодні з подібним «розслідуванням», деякі коментатори переконані - в об'єктив потрапив сторонній чоловік, тоді як Максим Галкін намір зняти шикарне узбережжі.


Настя пересолити