Дизайн кухні. 33 фото 2016-2017. сучасні ідеї

 1. Сучасні ідеї дизайну кухні: стилістичні рішення
 2. 1. Стиль ар-деко в дизайні кухні 20 кв. м
 3. 2. Стиль лофт в дизайні кухні
 4. 3. Сучасна класика в дизайні кухні 10 кв. м
 5. 4. Кухня 15 кв. м в сучасному стилі
 6. 5. Стиль прованс
 7. 6. Стиль мінімалізм
 8. Сучасні колористичні ідеї дизайну кухні
 9. 7. Чорно-білий монохром
 10. 8. Біла основа з темно-ліловим акцентом
 11. 9. Світлі тони
 12. 10. Кавові і шоколадні відтінки
 13. 11. Бузкові акценти в дизайні кухні 12 кв. м
 14. 12. Сірий і лимонний в дизайні кухні 9 кв. м
 15. 13. Свіжі акценти кольору лайма
 16. Ідеї ​​дизайну столових зон в інтер'єрі кухні
 17. 14. Кухня-їдальня з диваном
 18. 15. Кухня-їдальня 20 кв. м з м'ятними акцентами
 19. 16. Їдальня як засіб зонування
 20. 17. Їдальня з барною стійкою
 21. 18. Сучасна кухня-їдальня 15 кв. м з лоджією
 22. 19. Їдальня з каміном
 23. 20. Кавовий столик і стільці з м'якою оббиваючи
 24. Сучасні ідеї декору в інтер'єрі кухні
 25. 21. Пілястри в дизайні кухні в квартирі
 26. 22. Світильники на штанзі і мінімалістичний камін
 27. 23. Люстра зі скляними підвісками
 28. 24. Колаж з картин
 29. 25. Сучасна люстра
 30. 26. Вітраж в дизайні кухні-вітальні
 31. Оздоблювальні матеріали в дизайні кухні. фото 2016-2017
 32. 27. «Каретна» стяжка
 33. 28. кахельні плитка в обробці фартуха
 34. 29. Кахель під цегляну кладку
 35. 30. Камінь в обробці

У дизайні кухні в 2016-2017 роках панують відкриті планування. Простір для приготування їжі часто зводиться до мінімуму, об'єднується з їдальнями і вітальнями, часом стає продовженням сходового холу і коридору. А мода на панорамні вікна і приєднані лоджії роблять кухню відкритою сонячним променям. Таким чином, кухонна зона сьогодні - це аж ніяк не темні замкнуті кулуари, доступні лише господині. Сучасна кухня являє собою естетичне багатофункціональний простір, яке готове функціонувати цілодобово з акуратністю дорогого годинникового механізму і надихати на створення все нових і нових кулінарних шедеврів.

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Інтер'єр білої кухні в сучасному стилі після ремонту в квартирі

У нашому сьогоднішньому огляді ми зібрали для вас свіжі сучасні ідеї дизайну кухні . Представлені фото 2016-2017 років відображають найактуальніші тенденції щодо облаштування кухонного простору і допоможуть підготуватися до ремонту квартири або заміського будинку.

Сучасні ідеї дизайну кухні: стилістичні рішення

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Світла кухня в неокласичному стилі після ремонту в квартирі

стиль інтер'єру кухні визначається як уподобаннями домочадців, так і бюджетом на ремонт під ключ і безпосередньо конструктивними особливостями самого приміщення. Так, кухонні простору малого метражу вважаються не дуже придатними для пишних палацових стилів. Втім, при необхідності питання з браком площі може бути вирішене за допомогою перепланування. Важливо також розуміти, що дизайн кухні не повинен вступати в дисонанс з іншими функціональними зонами в квартирі. Тому вітальні і кухонні області, як правило, оформляються в єдиному стилі.

1. Стиль ар-деко в дизайні кухні 20 кв. м

м

На фото: Стиль ар-деко в дизайні кухні-їдальні площею 20 кв. м

Дизайн представленої на фото кухні площею 20 кв. м, як і вся квартира, вирішено в модному зараз стилі ар-деко . Основну декоративну навантаження тут несуть стільці складних геометричних форм. І, звичайно ж, як і у всіх дизайн-проектах в стилі ар-деко, тут не обійшлося без гри благородних фактур і деякої еклектичності. Так, пілястри в обробці кухонних фасадів нагадують про класицизм. А скляні дверцята шаф і люстра овальної форми привносять в приміщення додатковий блиск.

2. Стиль лофт в дизайні кухні

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Кухня в квартирі в стилі лофт з цегляною кладкою і дерев'яними меблями

В останні роки стиль лофт за популярністю ні в чому не поступається класиці і ар-деко. Частково це обумовлено динамічним зростанням впливу офісного та індустріального просторів на повсякденне життя. Лофт не гірше мінімалізму інтегрується в міське середовище. А при оформленні лофтового просторів ви можете непогано заощадити на обробці. Тим більше, якщо у вас вже є приміщення з відповідною студійної плануванням і панорамними вікнами. Для оформлення кухні в стилі лофт вам знадобляться цегляна кладка і прості дерев'яні меблі. У декорі можна проявити максимум креативу. Лофт вітає оригінальні рішення, які місцями можуть навіть кидати виклик умовностям.

3. Сучасна класика в дизайні кухні 10 кв. м

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Стиль сучасна класика в інтер'єрі кухні-їдальні

сучасна класика - це сувора симетрія в розстановці предметів, легка манірність в декорі і досить вільна інтерпретація успадкованих від античності принципів. Кухня-їдальня з кріслами соковитого відтінку молодого листя вирішена в дусі неокласики. Замість підвіконня дизайнери вирішили організувати тут вузьку консоль з вбудованою системою зберігання. Чорно-білі портрети Одрі Хепберн і люстра зі скляними краплями-підвісками додають простору легкого європейського шарму.

4. Кухня 15 кв. м в сучасному стилі

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Сучасний стиль в інтер'єрі кухні в приватному будинку

сучасний стиль - одне з найбільш затребуваних напрямів в дизайні кухні в 2016-2017 роках. Це оптимальне рішення для цінителів чітких контурів, мінімалізму в обробці і високого функціоналу. Лаконічні фасади вбудованої корпусних меблів, чорна барна стійка з висувними ящиками, багато побутової техніки, дбайливо захованої за дверцятами шаф, - ось майже і все, що вам буде потрібно для облаштування сучасної кухні. А зробити простір запам'ятовується можна за допомогою гри фактур і якоїсь однієї яскравої деталі. Сіро-біла кухня з барними стільцями шоколадного відтінку запам'ятається по «пілотує» на стіні зграї декоративних чайок.

5. Стиль прованс

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Стиль лофт в інтер'єрі кухні в світлих тонах

Що для жителя сучасного мегаполісу може бути приємніше, ніж пробудження в тихому будиночку в Провансі, з вікна якого можна спостерігати спокійну гладь Середземного моря? Якщо ви сумуєте по Лазурному узбережжю або вам просто близько чарівність французької провінції, то варто звернути увагу на прованський декор. стиль прованс в дизайні кухні - це приглушені, немов би вигорілі на південному сонці, тони, прості дерев'яні меблі (Часто біла - під колір морського піску), затишні фіранки з квітковим візерунком і багато декоративної розписного посуду. У таку кухню неможливо не закохатися, адже вона завжди так же привітна, як і сонячні французькі курорти.

6. Стиль мінімалізм

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Мінімалістичний кухня в приватному будинку в КП «Парк Авеню»

мінімалізм дуже близький сучасному стилю. Обидва ці напрямки обходяться мінімумом декоративних елементів. Але сучасний стиль більш демократичний: він завжди готовий «укласти союз» і з неоклассикой , І навіть з ар-деко. Мінімалізм ж - це практично «порожній» простір, де, крім меблів, немає ніяких елементів. У такому інтер'єрі цілком можна обійтися без декору, і навіть текстиль тут не завжди потрібен.

Сучасні колористичні ідеї дизайну кухні

Схеми, що застосовуються сьогодні в кухонних просторах, зазвичай будуються на простих кольорах: бежевому, коричневому, білому та сірому. До монохромного основі можуть додаватися барвисті колористичні акценти. У сучасному дизайні кухні вітаються натуральні тони, до яких очам не потрібно звикати. А неприродні відтінки, навпаки, можуть викликати втому. Поліпшити настрій і надихнутися новими ідеями відмінно допомагають бузкові і лілові акценти. Як правило, більше різноманітних барв ми можемо зустріти в сучасних інтер'єрах. Класичні кухні спираються на спокійні і трохи приглушені відтінки.

7. Чорно-білий монохром

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На світлині: Дизайн кухні 10 кв. м . Чорно-білий монохром

Чорно-білий монохром - класика дизайну кухні. Таке «шахове» колористичне рішення характерно для мінімалістичний і сучасних просторів. Чорно-біла гама відмінно підійде для консерваторів і цінителів впорядкованості. А щоб інтер'єр, вирішений в монохромних тонах, не виглядав надто суворо, розбавте його грою фактур. Для цього досить додати в приміщення трохи глянцю. Внести різноманітність в дизайн інтер'єра також відмінно допомагає цегляна кладка, яка сьогодні може використовуватися не тільки в лофтового інтер'єрах.

8. Біла основа з темно-ліловим акцентом

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Біла кухня з ліловим акцентом в приватному будинку в КП «Західна Долина»

Біла гама - відмінне колористичне рішення для маленької або вузької кухні. Адже за рахунок світлого монохрома ви можете візуально розширити простір. Багато хто помилково думають, що білий колір ускладнить ваш процес догляду за кухонними зоною, так як на світлому фоні видно навіть найменше плямочка. Насправді набагато більш складні у догляді поліровані чорні поверхні. Білий колір на кухні хороший ще й тим, що на його тлі і фрукти, і зелень, і квіти у вазах виглядають особливо яскраво. Кухонна зона на фото вище вирішена в монохромного світлій гаммі з використанням темно-лілового акценту.

9. Світлі тони

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Ідея дизайну кухні в світлих тонах

В інтер'єрі кухні в світлих тонах з островом, в поверхню якого врізана мийка, дизайнери зробили ставку на практичність і функціональність. Тому кількість декоративних елементів тут зведено до мінімуму. По суті, єдиною прикрасою сучасного мінімалістичного простору служить стельовий світильник з довгими нитками. Вікно та балконні двері забезпечать в приміщенні належний рівень інсоляції, а від спекотного сонця власників апартаментів врятують жалюзі.

10. Кавові і шоколадні відтінки

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Кавові відтінки в інтер'єрі кухні в трикімнатній квартирі

Поєднання кави і шоколаду стало класикою не тільки в кав'ярнях, а й в дизайні інтер'єру кухні. Кавові і шоколадні відтінки виглядають благородно, вишукано, а по сприйняттю вони швидше нейтральні. До того ж, з цих тонів ви можете створити самі різні колористичні композиції. Крапля молочних відтінків і кавово-шоколадна гама перетвориться в горіховий Брауні, пряжене молоко нагадає про тірамісу, а нотка ванільних відтінків - про парфе.

11. Бузкові акценти в дизайні кухні 12 кв. м

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На світлині: Дизайн кухні 12 кв. м з бузковими акцентами

Бузкові відтінки, при всій їх ніжності і чарівності, дизайнери рекомендують використовувати в інтер'єрах дуже дозовано. Справа в тому, що ця колірна гамма в природі зустрічається не так часто, а тому при великій кількості тонів бузку в приміщенні людина може просто втомитися. Але повністю відмовлятися від загадкового бузкового, який, як букетик лаванди, висушений в жаркому червні, в холодну зиму нагадає про літо, звичайно ж, не варто. У кремово-бежевій кухні на фото вище відчувається легкий дотик маслинової сонця. Такий ефект створюється завдяки лавандовим акцентів у вигляді оббивки стільців і текстилю на частково приєднаної лоджії.

12. Сірий і лимонний в дизайні кухні 9 кв. м

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Дизайн кухні 9 кв. м в відтінках сірого з лимонними акцентами

Хочете наповнити кухонний простір асоціюється з літом ароматом вина з кульбаб? Тоді вам просто досить пофарбувати одну зі стін у сонячний жовтий колір. До речі, лимонні відтінки відмінно поєднуються з нейтральним і практичним сірим.

13. Свіжі акценти кольору лайма

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Кухня в сучасному стилі з лаймовим акцентами

Освіжаючі Лаймові відтінки - це нагадування про таких популярних кубинських коктейлях, як дайкірі і мохіто. Такі тони навряд чи підійдуть класиці . А ось сучасне простір вони способи зробити більш цікавим і незабутнім. У представленому прикладі дизайну кухні глянцеві Лаймові акценти насичують простір соковитими фарбами.

Ідеї ​​дизайну столових зон в інтер'єрі кухні

Говорячи про кухонному просторі в цілому, не можна обійти стороною столові . Повноцінна обідня зона сьогодні повинна бути обов'язковою складовою частиною будь-якого будинку і квартири. Адже саме столові перетворюють сніданки і вечері в цілий ритуал. Якщо площа апартаментів не дозволяє встановити місткий стіл з безліччю стільців, то іноді можна обмежитися барною стійкою або кухонним островом, забезпечивши їх відповідними кріслами або табуретами.

14. Кухня-їдальня з диваном

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Їдальня з кутовим диваном в квартирі

У XXI столітті людина цінує комфорт особливо високо. А тому столові зони замість стільців все частіше меблюються зручними кріслами і диванами. Кутова м'яка меблі в інтер'єрі на фото оббита світлим текстилем в тон вбудованим шаф і стін. З монохромного гами вибиваються лише диванні подушки соковитого салатового відтінку.

15. Кухня-їдальня 20 кв. м з м'ятними акцентами

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Кухня-їдальня з м'ятними акцентами

М'ятні акценти на тлі домінуючих відтінків чайної троянди виглядають як шматочки маршмеллоу на кремовому торті. Така «десертна» палітра при активній участі сонячних променів буде формувати виключно радісну і святкову атмосферу.

16. Їдальня як засіб зонування

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Їдальня зона як засіб зонування кухні-вітальні в сучасному стилі

В дизайні кухні-вітальні їдальня часто стає засобом умовного поділу простору на дві функціональні зони. У таких приміщеннях зазвичай переважають лінійні або кутові планування. Сучасне студійний простір апартаментів з панорамними вікнами володіє двома зонами для перекусів: крім їдальні, тут є також барна стійка з кріслами в стилі Swan Chair.

17. Їдальня з барною стійкою

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Дизайн кухні-їдальні з барною стійкою

Барна стійка, як показує досвід, не буває зайвою навіть в приміщеннях з повноцінною їдальнею. По-перше, бар нам необхідний для того, щоб захистити область для приготування їжі. По-друге, при нестачі часу в поспіху стійка бару здається зручним рішенням для того, щоб швидко перекусити. Барна стійка в дизайні кухні може бути частиною острова або окремої конструкцією. Сучасні правила оформлення простору вимагають обов'язково підкреслити цю область стильними світильниками.

18. Сучасна кухня-їдальня 15 кв. м з лоджією

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Дизайн кухні 15 кв. м з лоджією в сучасному стилі

15 кв. м - цілком достатній метраж для того, щоб створити дизайн кухні-їдальні. Для того, щоб досягти бажаної мети, вам буде потрібно встановити уздовж однієї із стін мінімалістичний кухонний гарнітур. Навпаки лаконічних шаф без будь-якого декору обладнується їдальня зона. Габарити і конфігурація столу повинні бути такими, щоб між обідньою групою і шафами залишалося достатньо місця для вільного проходу.

19. Їдальня з каміном

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Камін в інтер'єрі їдальні

В їдальні з каміном час за обідом і вечерею «розчиняється» так само швидко, як цукор в кавовій чашці. На гру полум'я у вогнищі можна дивитися нескінченно. При цьому, зараз немає ніякої необхідності облаштовувати повноцінний димохід. Ви можете використовувати вбудований биокамин. Сучасна їдальня з елементами лофт, яку ми можемо спостерігати на фото, завдяки повноцінному вогнища, виглядає досить затишній навіть попри велику кількість білого кольору, кахлю і бетонних фактур.

20. Кавовий столик і стільці з м'якою оббиваючи

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Стільці з блакитною оббивкою в дизайні кавовій зони

Для облаштування такої кавовій зони вам буде потрібно зовсім небагато місця. Компактний круглий столик невипадково часто використовують в маленьких приміщеннях, адже він відмінно справляється із завданням по економії простору. Стільці з м'якою оббивкою, обтягнуті текстилем морозно-блакитного відтінку і декоровані «каретний» стяжкою, виконують роль колористичних акцентів. Вони перегукуються за кольором з видніється в перспективі їдальнею. Завдяки такому прийому і досягається ефект єдності функціональних зон.

Сучасні ідеї декору в інтер'єрі кухні

Звичайно ж, декор в дизайні кухні визначається обраним стилем. У тій же класиці ставка робиться на ліпні елементи і античні мотиви. А сучасний стиль зазвичай апелює до постерам, фотошпалерами, грифельній дошці, стильним написів. Але якому б стильовому напрямку ні належало ваше кухонний простір, вам все одно доведеться слідувати деяким загальним правилам оформлення цього простору. Наприклад, над барною стійкою і кухонним островом в обов'язковому порядку облаштовується світильник. А для обробки кухонного фартуха, як правило, вибирається відмінний від інших елементів оформлення матеріал.

21. Пілястри в дизайні кухні в квартирі

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Пілястри в декорі меблевих фасадів кухні. Сучасні ідеї дизайну дворівневої квартири

Пілястри - це відмінна і раціональна альтернатива звичним колонах. Використовують такий елемент декору найчастіше в класиці. Але допустимі і пілястри в еклектичних просторах з елементами ар-деко і модерну .

22. Світильники на штанзі і мінімалістичний камін

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Світильники на штанзі в дизайні минималистичной кухні

Світильники на штанзі підходять для прикраси кухні в стилі лофт або мінімалізм. Такі стельові споти мають гнучким підставою, дозволяючи грати промінчиками світла і створювати направлене освітлення. Крім штанги зі світильниками, мінімалістичне або лофтового простір можна також прикрасити сучасним острівним каміном з топкою з загартованого скла.

23. Люстра зі скляними підвісками

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Люстра зі скляними підвісками в дизайні кухні в приватному будинку в ЖК «Антонівка»

Люстра зі скляними і кришталевими підвісками по конструкції чимось нагадує маятник, який працює за принципом куль Ньютона. Такий світильник ідеально підходить для інтер'єрів, вирішених в стилі ар-деко. Кришталеві або скляні підвіски за рахунок свого властивості заломлювати промені світла, можуть формувати в приміщенні цікаві оптичні ілюзії. А для того, щоб підсилити блиск цих світильників, використовуйте в обробці мозаїчну плитку з перламутрово-глянцевим ефектом і стіл зі скляною стільницею.

24. Колаж з картин

подивитися альбом в новому вікні подивитися альбом в новому вікні

На фото: Колаж з картин в дизайні кухні в квартирі

Колаж з картин або фотографій - одне з найпростіших і доступних елементів декору в кухонному просторі. У прикладі на фото дизайнери прикрасили перегородку, що відокремлює кухню від коридору, невеликими кам'яними панно з дзеркальними вставками, в яких відбивається цегляна кладка в обробці холу. Колаж з маленьких картин винесено в коридор, але, завдяки розширеному дверного отвору, він добре оглядається з їдальні.

25. Сучасна люстра

подивитись альбом в новому вікні подивитись альбом в новому вікні

На фото: Дизайн кухні з сучасної люстрою в декорі

Сучасна люстра з лампами-трубками стане відмінною прикрасою мінімалістичного простору. Через складної геометричної форми такої декор обов'язково приверне загальну увагу. А «підтримати» незвичайний світильник допоможуть стільці обтічної форми з чорними ніжками.

26. Вітраж в дизайні кухні-вітальні

подивитись альбом в новому вікні подивитись альбом в новому вікні

На фото: Кухня, поєднана з вітальнею, з вітражем в декорі

Декор стелі - важлива складова будь-якого дизайну кухні-вітальні . Навіть в мінімалістичний і сучасних просторах стельові склепіння буде не зайвим прикрасити якимись елементами. Крім світильників і ліпнини, в декорі стелі періодично можна спостерігати вітражні вставки. До речі, сьогодні вітражі стали більш доступними. Адже не обов'язково використовувати скляні вітражні вставки, виконані в техніці Тіффані. У деяких випадках можна обійтися і більш бюджетними плівковими вітражами.

Оздоблювальні матеріали в дизайні кухні. фото 2016-2017

Набір обробних матеріалів для того чи іншого дизайн-проекту кухні визначається як обраним стильовим рішенням, так і виділеним на ремонт бюджетом. Благо, що сучасний будівельний ринок пропонує величезний вибір елементів оздоблення. Тому при необхідності ви завжди зможете заощадити кошти за рахунок більш бюджетних аналогів.

27. «Каретна» стяжка

подивитись альбом в новому вікні подивитись альбом в новому вікні

На фото: «Каретна» стяжка в обробці кухні в квартирі

«Каретний» стяжку найчастіше застосовують в обробці їдальнею зони. Такий декор робить обідню область більш затишною. В інтер'єрі цієї кухні «каретная» стяжка благородного синього кольору, поряд з бузковими стільцями, служить колористичним акцентом, розцвічує білий фон.

28. кахельні плитка в обробці фартуха

подивитись альбом в новому вікні подивитись альбом в новому вікні

На фото: Оздоблення кухонного фартуха в квартирі

Плитка, виконана за типом художніх кахлів, якими в Росії здавна прикрашалися печі, може використовуватися в декорі кухонного фартуха. Такий оздоблювальний матеріал привнесе в приміщення краплю ноток Провансу або російського кантрі .

29. Кахель під цегляну кладку

Кахель під цегляну кладку

На фото: Кахель під цегляну кладку в обробці кухні в приватному будинку

Кухню в стилі лофт складно уявити без цегляною кладкою. Якщо велика частина простору заставлена ​​меблями, то для цегли у нас залишається лише маленька смужка кухонного фартуха. Альтернативою кладки з білого силіконового цегли іноді може стати звичайний кахель.

30. Камінь в обробці

подивитись альбом в новому вікні подивитись альбом в новому вікні

На фото: Натуральний камінь в обробці кухні. Сучасні ідеї дизайну квартири

Оскільки кухня - це приміщення з так званої «мокрою зоною», то в її обробці переважають матеріали з високими водовідштовхувальними властивостями: кахель, камінь, скло та пластик. Кам'яні фактури, звичайно ж, зажадають від вас досить високих витрат. Особливо якщо мова йде про натуральним камені. Але такі витрати досить швидко окупаються: кам'яні фактури відрізняються довговічністю, високою міцністю і відмінними естетичними властивостями.

Якщо підсумувати всі сучасні ідеї, які демонструються фото 2016 року, то ми зможемо скласти цілком чітку картину актуального на сьогоднішній дизайну інтер'єру кухні. Отже, сучасні кухонні простору часто ділять єдине приміщення з вітальнею і їдальнею. Вони завжди багатофункціональні, а велику роль в їх декорі грають світильники і обробка області кухонного фартуха.

Текст: Наталія Нікіфорова