помаранчеві кухні

  1. Матовий VS глянсовий
  2. Форма має значення
  3. Модульність - як перевага
  4. комбінації кольорів

Наш клімат складно назвати сонячним, так як на зміну літу приходить сумна осінь і холодна зима. Але від осінньо-зимової сірості легко позбутися, принаймні, в інтер'єрі. Потрібно просто купити кухонний гарнітур оранжевого кольору.

Здавалося б, яскраво помаранчева кухня - це порушення рекомендацій стилістів, згідно з якими при облаштуванні житлових приміщень потрібно відмовитися від соковитих відтінків. Але, по-перше, кухня в помаранчевих кольорах не обов'язково повинна бути «отруйно» яскравою. По-друге, меблі, доступна в магазині МебельОк, виконана не тільки в монохроме, але і в комбінації декількох кольорів. І нарешті, саме приміщення призначене не для сну і відпочинку, а для приготування і вживання їжі, тому динамічність і колірна насиченість інтер'єру будуть дуже до речі.

Матовий VS глянсовий

Так як виробники меблів сьогодні використовують не тільки різні матеріали, але і різні техніки їх обробки, то у споживача є великий вибір в плані дизайну. Можна купити помаранчеву кухню, фасади якої виготовлені з МДФ, покритого блискучим глянцем. Такий гарнітур буде виглядати дуже сучасно і динамічно. При цьому кухня в помаранчевому кольорі з глянцевими фасадами прекрасно впишеться і в інтер'єр в класичному стилі.

Що стосується довговічності і зносостійкості, то за ці якості не варто хвилюватися. Спеціальні технології обробки плитних матеріалів забезпечують високу міцність поверхонь, які однаково легко переносять і підвищену вологість, і перепади температур, і навіть механічний вплив. Тобто, навіть через кілька років активної експлуатації Ваша кухня з помаранчевим гарнітуром не втратить ні свого зовнішнього вигляду, ні функціоналу.

Якщо глянцеві поверхні не вписуються в загальну концепцію, то можна придбати гарнітур з матовими фасадами. Апельсиновий відтінок в даному випадку виглядає більш насичено і глибоко, що надає приміщенню особливої ​​оригінальності. Крім того кухня в помаранчевих тонах з матовими фасадами прекрасно комбінується з елементами з натурального дерева і скла. Тоді як «глянцева» меблі апельсинового кольору відмінно поєднується з елементами з металу (нержавійки). Крім того кухня помаранчевий глянець фасадів якій переливається, дуже виграшно виглядає в поєднанні з сучасною вбудованою побутовою технікою.

Форма має значення

Будь-які меблі, як правило, підбирають і з урахуванням особистих смакових переваг покупця, і з урахуванням технічних обмежень приміщення. Якщо кімната відрізняється складною конфігурацією, то виправить ситуацію помаранчева кутова кухня, яка з одного боку виглядає дуже ефектно, а з іншого - забезпечує максимальний комфорт.

Для облаштування компактних міських квартир відмінно підійде маленька помаранчева кухня, яка, не дивлячись на свої міні габарити, відрізняється місткістю і функціональністю.

Якщо ж квадратні метри дозволяють, то можна себе не обмежувати і розробити дизайн помаранчевої кухні, використовуючи химерні і складні форми, вражаючі розміри і велику кількість модулів.

Модульність - як перевага

У сучасного споживача сьогодні немає ніяких проблем для того щоб підібрати помаранчевий кухонний гарнітур, вписується в конкретне приміщення, «під» конкретні розміри. В крайньому випадку, у покупця завжди є можливість оформити індивідуальне замовлення помаранчевої кухні.

Крім індивідуального замовлення виробники пропонують більш просте і менш витратне рішення. Адже можна втілювати в життя будь-які ідеї помаранчевої кухні, використовуючи переваги модульности гарнітурів.

Так існують базові елементи, з яких складається кухня в помаранчевому стилі. До таких основних елементів відносять робочу поверхню (стільницю), мийку і шафа для посуду. Коли розміри приміщення дуже обмежені, то можна обмежитися покупкою цих модулів. Незважаючи на свою «скромну» комплектацію, помаранчева кухня буде зручною і функціональною.

Якщо ж розміри кімнати дозволяють, то помаранчева кухня фото якої є на сайті МебельОк, може включати:

Кількість модулів у даному випадку обмежується тільки фантазією дизайнера і можливостями приміщення.

комбінації кольорів

Апельсиновий - це самодостатній колір, який відмінно виглядає в монохроме. Але для кого-то помаранчева кухня в інтер'єрі виглядає або занадто яскраво, або, навпаки, занадто нудно. Виправити ситуацію можуть гарнітури, в яких комбінуються не тільки різні відтінки, але і різні матеріали, і навіть техніки їх обробки.

Наприклад, кухня з помаранчевими акцентами буде виграшно виглядатиме в поєднанні з білими глянцевими вставками або з елементами кольору металік. Не менш оригінально виглядає оранжево коричнева кухня, при створенні якої використовується натуральне дерево або ДСП з фактурою, що імітує деревину.

Для створення унікального інтер'єру можна використовувати і більш сміливі ідеї. Наприклад, дизайн кухні в помаранчевих тонах, яка розроблена з застосуванням сучасних технологій, може бути декорована елементами зі скла, металу або пластику.

Ну а одним з останніх трендів в світі меблевої моди стала кухня з помаранчевими фасадами, на які нанесені квіткові принти і графічні абстракції.

Ви можете замовити кухню як в помаранчевому, так і в будь-якому іншому вподобаному тоні !!!