Котирування акцій "Газпрому" готові розвернутися вниз


Напередодні після підйому індексу ММВБ в район 1520 пунктів (+ 1,73%) динаміка змінилася після публікації даних по золотовалютним резервам країни, які продовжують знижуватися - $ 428,6 млрд євро проти $ 439,1 млрд раніше. Однак змінилася ситуація в середині минулого дня не завадила індексу ММВБ завершити чергову торговельну сесію в плюсі ​​+ (0,15%). Таким чином, це дев'ята сесія за рахунком, коли індекс ММВБ показує позитивну динаміку. Схожа серія зростання була в серпні цього року-індекс ММВБ ріс протягом 10 днів.

Доларова кошик по відношенню до основних світових валют сьогодні повернулася на 5-й річні максимуми. Рубль в черговий раз дозволив долара підкорити чергову історичну вершину. На момент написання коментаря пара торгується на рівні 47,4785. Абсолютна максимальне значення було зафіксовано на рівні 47,6050. У РБК пишуть, що асоціація російських банкірів пропонує Центробанку почати в Росії політику кількісного пом'якшення для стимулювання економічного зростання.

Сьогодні очікується відносно великий блок макроекономічних даних. Ми пропонуємо звернути увагу на дані Німеччини по промисловому виробництву, а також профіциту торгового балансу за вересень, який вийде о 10:00 за київським часом. О 16:30 за київським часом в США будуть оприлюднені дані за минулий місяць по зайнятості в несільськогосподарському секторі. В цей же час буде опублікована статистика за рівнем безробіття, тривалості робочого тижня і статистика погодинної заробітної плати.

Технічний аналіз акцій «Газпром»

Котирування акцій компанії готові до розвороту вниз. На малюнку нижче розглянуто денний графік компанії, котирування якого досягли верхньої межі діапазону і закрили раніше утворився «геп» (див. Ілюстрацію).

Як правило, після закриття «гепа» відбувається відкат, який в нашому випадку може повернути акції «Газпрому» в район нижньої межі діапазону - 137 рублів.

Якщо хто з учасників ринку вирішиться грати на пониження, то захисний стоп-наказ варто розмістити вище 147 рублів. : ///