Варто звернути увагу на акції Газпрому

Російський фондовий ринок відкрився в четвер зростанням, але вже через годину після початку сесії пішов в червону зону. До поточного моменту провідні біржові індекси просідають в середньому на 0,3%, активно знижуються папери Поліметалу і ФСК ЄЕС, в плюсі ​​залишаються акції МТС і Сургутнефтегаза.

Зовнішній фон до сьогоднішнього дня склався помірним. Американські індекси завершили попередню торговельну сесію різнонаправлено, ф'ючерс на індекс S & P трохи дешевшає. Ціни на нафту знову падають, не встигнувши відновитися після попереднього провалу. Позиції російського рубля в четвер вранці продовжують стабілізуватися в парах з доларом і євро , Однак сумнівно, що це стійка тенденція. ймовірно, курс долара зупиниться близько 36,65, звідки може початися нова хвиля зростання.

Вчорашня ринкова ейфорія без фактів швидко розвіялася. Тепер інвестори будуть шукати підтвердження словами політиків про припинення вогню на території Донбасу. Може бути, певні зрушення можна буде побачити вже до кінця тижня.

Сьогодні варто звернути увагу на зовнішні новини. Європейський центральний банк у четвер проведе чергове засідання, на якому буде вирішено питання про рівень процентної ставки і, можливо, дані коментарі щодо наступних монетарних кроків регулятора. Ринок досі не бачив анонсованої програми кількісного пом'якшення від ЄЦБ. Без неї інфляція продовжить падати, а ризики для поступового руйнування економіки регіону - рости. Позиції «ведмедів» у євро / доларі все так само сильні.

Індекс ММВБ проведе сьогоднішній день в межах 1440-1460 пунктів.

З спекулятивних короткострокових операцій можна розглянути покупку акцій Газпрому. У разі денного закриття вище рівня 140 рублів має сенс відкрити довгу позицію з метою 146 і захисним ордером 138 рублів.

Газпром (30 min, MICEX)

Газпром (30 min, MICEX)

Огляд підготували: Олександр Разуваєв, Анна Бодрова, Леонід Матвєєв.