Як перевірити кредитну історію в інтернеті безкоштовно на прізвище

 1. Де дізнатися кредитну історію
 2. Шукаємо кредитну історію
 3. БКІ онлайн - сервіс

Банкіри ставляться до категорії дуже серйозних людей. І гроші на різні сторони вони просто так не віддають. А спочатку кредиторів від і до перевірять клієнта, і може бути нададуть кредит. Перевірять, які у нього були кредити, допускав він прострочення та інші моменти. Якщо у вас були негативні факти, то скажімо з більшою ймовірністю, кредит вам не схвалять. А всю інформацію про вас банк дізнається з кредитної історії. А чи існує можливість подивитися кредитну історію за допомогою онлайн-сервісів по одній прізвища?

Перш ніж ви пойдётё до кредитної установи оформляти позику, дізнайтеся самі для себе всю інформацію про свою кредитну історію. А що якщо виявиться, що ви не сумлінний платник. І якщо ви не знаєте, як перевірити кредитну історію в інтернеті безкоштовно на прізвище, то вам варто прочитати цю статтю до кінця для того, щоб знати грамотну відповідь на дане питання.

Де дізнатися кредитну історію

Інформацію про всі видані кредити банки відправляють в Бюро Кредитних Історій (БКІ). Зверніть увагу, що кожен конкретний банк працює з конкретним бюро. Якщо раптом ви оформляли кредити в різних банках, то і інформація по вам може зберігатися в багатьох БКІ. Без грошей дізнатися кредитну історію можна всього лише один раз на рік. Ну а за певну плату - хоч кожен день. Процедура це не дуже складна, але поклопотатися вам доведеться:

 • самим відвідати бюро;
 • написати письмовий запит через пошту;
 • скористатися мережею інтернет.
 • Також є платний сервіс за допомогою якого можна дізнатися кредитну історію в найкоротші терміни. Силка тут

Шукаємо кредитну історію

Якщо ви брали кредити, в якомусь конкретному банку, то, там же вам підкажуть в яке бюро вам звернутися для того, щоб дізнатися свою кредитну історію. Ви туди приходите, заповнюєте заяву встановленого зразка, але це в тому випадку якщо бюро розташоване в вашому регіоні. В іншому випадку ви зможете тільки відправити їм заяву поштою (лист, замовлене з повідомленням). Дуже важливий момент, заява в обов'язковому порядку засвідчується нотаріально.

Ще один спосіб - пошліть телеграму. Телеграма повинна бути оформлена таким чином: вказуєте реквізити паспорта (з міжнародним кодом підрозділу), ПІБ повністю, дату і місце свого народження. Обов'язково не забудьте про поштову адресу або адресу електронної пошти. Так як за вказаною адресою вам направлять вашу кредитну історію. В даному випадку ваш підпис запевняє оператор, який приймає телеграму. Додатково пропишіть адресу місця проживання та контактний телефон. Вам зобов'язані відповісти протягом десяти днів з моменту отримання телеграми.

Брали кредити в різних банках, значить, кредитна історія міститься в різних БКІ. Допомогти знайти бюро, в яких ваші історії вам зможе Центральний каталог кредитних історій (ЦККІ). Найбільш прийнятний метод отримання інформації - онлайн - запит. Ми розповімо вам трохи пізніше про те, як скласти правильно цей запит.

Яка інформація має міститися в заяві або запиті
Яка інформація має міститися в заяві або запиті?

Як зазначалося вище в запиті (заяві) вказується наступна інформація:

 1. адреса фактичного проживання;
 2. індекс за пропискою;
 3. Адреса електронної пошти;
 4. контактний телефон;
 5. реквізити паспорта;
 6. дата і місце вашого народження;
 7. банки, в яких ви оформляли позики;
 8. особистий ідентифікатор. (Код позичальника, код суб'єкта).

Як дізнатися особовий ідентифікатор?

Суть коду суб'єкта полягає в тому, що це простий пароль. З його допомогою ви отримаєте доступ до інформації ЦККІ. Момент присвоєння коду збігається з моментом підписання кредитного договору, ну або ж трохи пізніше. Відзначимо той факт, що наявність у людини такого коду це не обов'язкова умова. У Центральному банку РФ вам підкажуть ваш код, ще його можна дізнатися в тому банку, де ви брали позику. А ще можна за даною інформацією звернутися в БКІ.

Давайте розберемо питання про те, як замовити кредитну історію за допомогою всесвітньої мережі інтернет.

БКІ онлайн - сервіс

Інтернет - це те місце, де люди зможуть дізнатися для себе багато різної інформації. Тому сьогодні багатьох людей цікавить відповідь на питання, як перевірити кредитну історію безкоштовно в інтернеті. У тому випадку якщо ви оформляли позики в одному конкретному банку, то вам без праці вдасться з'ясувати в якому бюро зберігатися ваша історія. А ось якщо в різних, то без ідентифікатора вам не обійтися.

Далі ваші дії такі:

 1. Ви на електронну адресу ЦККІ направляєте запит. Запит заповнюємо, де вказуємо свої персональні дані і особистий код. Так само, як варіант, ви можете відправити запит і в Центральний банк РФ.
 2. Через десять днів на електронну пошту вам направлять відповідь, з якого ви дізнаєтеся в якому бюро ваша кредитна історія, тобто буде вся контактна інформація про конкретний бюро.
 3. Дізнавшись адресу, ви зможете звернутися туди особисто, або в разі якщо бюро не в вашому місті, то радимо вам звернутися на відповідні інтернет - сервіси. Але щоб зареєструватися на них ви повинні особисто прийти в інтернет бюро, або направити завірену телеграму.
 4. Після чого вам нададуть доступ до онлайн - послуг.

Вашій увазі ми пропонуємо відео інструкцію про те, як ви зможете самостійно отримати свою кредитну історію.

Ось, мабуть, і все. Сьогодні ви змогли дізнатися про те, як перевірити кредитну історію онлайн безкоштовно в усіх банках. Кредитну історію знати потрібно і необхідно, щоб зуміти в разі чого її виправити.

А чи існує можливість подивитися кредитну історію за допомогою онлайн-сервісів по одній прізвища?
Яка інформація має міститися в заяві або запиті?
Як дізнатися особовий ідентифікатор?