Готелі міста Ростова-на-Дону

  1. Цілий ряд варіантів
  2. До вашого приїзду все готово
  3. Диплом "Лідери туріндустрії Дона 2011"
  4. Віртуальний тур


Двері готелю «Західна» завжди відкриті для всіх, хто приїхав в донську столицю помилуватися красотами міста, історичними культурними центрами, розташованими в ростовської області або у справі.

Численні готелі міста Ростова-на-Дону працюють так, щоб задовольняти запити туристів і бізнесменів, які приїжджають в цей найбільший місто, розташоване на півдні РФ. Тимчасовий притулок має залишити у клієнта найприємніше враження, і тільки в цьому випадку мандрівникам захочеться побувати тут знову.

Вищезгаданий культурно-економічний центр Росії відкриває своїм гостям двері Краєзнавчого музею, зоопарку, Ботанічного саду, старовинної вірменської церкви та інших цікавих об'єктів. Місто привабливий для відвідувачів не тільки історичними пам'ятками і промисловими підприємствами, а й природою, що оточує цей мегаполіс. Відзначимо, що приїжджі прагнуть побувати також в прилеглому Азові, Таганрозі або Новочеркаську.

Всі готелі та мотелі міста гарні по-своєму: недорогою ціною при скромному наборі послуг або максимальним комфортом при відповідній цього рівня вартості проживання. Отже, існують різні категорії закладів зі зручностями, які відповідають конкретним фінансовим можливостям постояльців. Мандрівники можуть забронювати номери в широкому ціновому діапазоні, починаючи від дешевих приміщень і закінчуючи найпрестижнішими.

Цілий ряд варіантів

Згадуючи номера стандартної категорії, відзначимо, що вони оснащені сучасними душовими кабінами та холодильниками, а також спліт-системами. У них є ліжка, телевізори РК і навіть бездротовий інтернет. Крім того, готелі міста надають приїжджим і апартаменти класу «люкс», додатково обставлені кріслами, пуфами і журнальними столиками. Такий інтер'єр оформляється якісним текстилем (фіранками, покривалами) і досить естетичний за зовнішнім виглядом.

Бажаючи знайти місце для відпочинку на короткий термін, приїжджі мають достатній вибір (час перебування в готелі може обчислюватися не тільки цілодобово, а й годинами). Говорячи про готелі міста Ростова, підкреслимо, що сніданки в них обов'язково включаються до вартості проживання (пообідати і повечеряти можна в кафе, розташованому зазвичай на першому поверсі).

Багато закладів обладнані саунами і пропонують гостям користуватися стоянками для автомобілів (це дозволяє мешканцям не тривожитися з приводу збереження особистого транспорту). Загалом, готелі г Ростова-на-Дону, надають приїжджим різноманітний спектр послуг, включаючи також реєстрацію іноземних громадян. Велика частина готелів безумовно відповідає загальноприйнятим вимогам сучасного сервісу.
Любителі відвідувати тренажерний зал можуть орієнтуватися в пошуку готелю саме за цим критерієм. Існує також цілодобовий консьєрж-сервіс, що, звичайно, підвищує вартість номерів у подібному закладі. Отже, після приїзду в Ростов готелю ви знайдете на свій смак і розсуд.

Зустрічаються навіть ексклюзивні готелі з особливою «історією» (зрозуміло, що на якість обслуговування цей параметр впливати не може). Гідний рівень сервісу привертає найзнаменитіших гостей міста: зірок естради чи інших відомих людей. У затишному закладі високого класу клієнти відчувають себе комфортно і не відчувають навіть мінімальних незручностей.

Звичайно, найбільш важливі самі умови, які надають готелі нашого міста - чистота кімнат і люб'язність персоналу (адже саме це є першорядним вимогою постояльців).

У пріоритеті у мандрівників буває і такий фактор, як доступність громадського транспорту, тому значиму роль грає і місце розташування готелю г Ростова.

До вашого приїзду все готово

Готелі міста Ростова представлені довгим списком, і в ньому числиться, наприклад, «Західна» (в цілому, вона відноситься до класу економ). У цьому закладі є 106 номерів, серед яких можна знайти місця типу «стандарт» і навіть «напівлюкс». Сама будівля розташована в екологічно чистому районі, прилеглому до центральної частини міста. Очевидно, що для мешканців не складе проблеми дістатися звідси до пам'ятників історії, виставкових павільйонів, банків, офісів, торгових підприємств і так далі.

На території «Західної» організовано харчування в кафе-барі «Росс» (це майстерно приготовані страви російської та європейської кухні). Тут прийнято не тільки обідати, а й зустрічатися з діловими партнерами. На сайті цього готелю можна уточнити контактні дані закладу і ознайомитися з вартістю послуг, що надаються, а також забронювати будь-який номер. Якщо вас цікавлять готелі в Ростові, перегляньте пропоновану інформацію, і ви переконаєтеся, що це вигідний варіант.

Диплом "Лідери туріндустрії Дона 2011"

Віртуальний тур


наверх