iPhone 6. Як новий, але дешевше!

  1. Що ж це за iPhone 6 "Як новий"? Чому він дешевше? Давайте уявимо ситуацію: ви купуєте новий iPhone...
  2. Де купити?

Що ж це за iPhone 6 "Як новий"? Чому він дешевше?

Давайте уявимо ситуацію: ви купуєте новий iPhone 6, користується ним якийсь час, після чого з телефоном відбувається гарантійний випадок, наприклад, батарея перестає тримати заряд. Покупець звертається до авторизованого сервісного центру, де йому змінюють його iPhone на такий же.
Клієнт задоволений, але як же бути з тим пристроєм, який він здав?
Процедура ідентична тій, яку ми вже описували для добре відомих українським покупцям iPhone 5s "Як новий".
Пристрій відправляють на той же завод, де виробляються все нові iPhone і там на виробничому обладнанні тестують, виявляючи все що вимагають заміни елементи. Після діагностики все несправні запчастини міняють на оригінальні нові, надягають на iPhone новий корпус, генерують нові серійний номер і IMEI, ще раз тестують пристрій, додають до цього новий комплект з зарядного пристрою, кабелю Lightning і навушників, потім з позначкою "Як новий" повертають на полиці магазинів за зниженою ціною.
Давайте уявимо ситуацію: ви купуєте новий iPhone 6, користується ним якийсь час, після чого з телефоном відбувається гарантійний випадок, наприклад, батарея перестає тримати заряд
В результаті покупець отримує по всім відчуттям новий iPhone в заводських плівках, що не має ніяких ознак використання. До того ж гарантія на такі пристрої становить ті ж 12 місяців і в разі виявлення неполадок iPhone підлягає заміні в авторизованому сервісному центрі.

Технічні характеристики iPhone 6 "Як новий"

Технічні характеристики ідентичні новим iPhone 6: вони оснащені процесором A8 з 64-бітної архітектурою, який на 25% швидше свого попередника A7 в iPhone 5s, при цьому він в 2 рази більше грамотно витрачає енергію.
Сопроцессор M8 дозволить відстежувати пройдену відстань, відносну висоту, автоматично перебудовувати маршрут в картах в залежності від того, йдете ви зараз пішки або подорожуєте на автомобілі, а також економити заряд батареї під час бездіяльності.
Діагональ екрану відновленого iPhone 6 - 4,7 дюйми, роздільна здатність - 1334 х 750 пікселів (щільність 326 пікселів на дюйм). У кожному iPhone 6 ви знайдете все ту ж чудову 8-мегапіксельну камеру iSight з підтримкою технології Focus Pixels, цифровий стабілізацією при зйомці і сканером відбитка пальця Touch ID.

Де купити?

Поява на українському ринку iPhone 6 "Як новий" - прекрасний шанс насолодитися використанням по всім відчуттям абсолютно нового, продуктивного і надійного пристрою за меншу плату.
Познайомитися з iPhone 6 "Як новий" на особистому досвіді можна в магазинах офіційних реселерів продукції Apple в Україні .

Що ж це за iPhone 6 "Як новий"?
Чому він дешевше?
Де купити?
Що ж це за iPhone 6 "Як новий"?
Чому він дешевше?
Клієнт задоволений, але як же бути з тим пристроєм, який він здав?
Де купити?