Ланос новий вже не купити - соцмережі обговорили припинення випуску авто

30 листопада Запорізький автомобільний завод оголосив, що припиняє випускати знаменитий в Україні автомобіль "Ланос" . За словами глави корпорації "УкрАВТО" Таріела Васадзе, причиною подібного рішення стала висока конкуренція з виробниками з Європи або Азії (мовляв, у них там умови - податкові, митні, фінансові краще, нам за ними не наздогнати) і горезвісні "евробляхі" (Полегшили ввезення нерозмитнених авто "конкурентів").

горезвісні евробляхі

У Мережі вже з'являються меми про закриття провадження "Ланоса"

Однак далеко не всі користувачі соцмереж згодні з твердженнями Васадзе. Зокрема, журналіст і блогер Денис Казанський вважає, що "нездатність нормально управляти компанією Васадзе звалив на інших". "Ця модель давно застаріла, і продажу її падали рік від року. Виробництво" Ланосів "обвалилося ще до війни, тому що ніхто не хотів купувати цю модель по неадекватно завищеною ціною", - зазначив він.

Казанський нагадав, що продажі нових авто в Україні за 10 місяців цього року зросли на 25%. "Росли все, крім ЗАЗу. Причому узбецька компанія Ravon (колишній УЗ-Деу) збільшила продажі відразу на 1500% і не скаржиться на" евробляхі "і криза, а ЗАЗ не здатний нормально продавати авто навіть у власній країні. Про експорт я навіть не кажу ".

Про експорт я навіть не кажу

А лідер партії "Успішна країна" і екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко, коментуючи скарги Васадзе на розгул "евроблях", заявив: "Очевидним може напроситися висновок - заборонити ввезення старих машин з-за кордону. І тоді вітчизняний автопром знову розквітне? можу вас запевнити: цього не станеться ".

Як аргумент він наводить дані статистики: у 2007 році обсяг внутрішнього ринку склав 571 тисячу нових легкових автомобілів, а в цьому році планують продати 85 тисяч машин. "Десять років тому спостерігався колосальний зростання економіки. В українців були гроші. Тоді лікар, вчитель або навіть пенсіонер, накопичивши або взявши кредит, могли купити" Ланос ". Чому тоді, коли у людей були гроші, вони масово не купували литовські б / у машини? - Тому що новий автомобіль, нехай і економ-класу, краще 15-річного БМВ - це знає будь-який водій. Зараз же 80% населення нашої країни, якщо не більше, не може собі дозволити купити нову машину. Так і з'явилися "литовці".

У зв'язку з цим він відзначає, що не європейські б / у потрібно забороняти, а збільшувати доходи населення: "Збільшення доходів населення - ось над чим потрібно працювати. Якщо в українців будуть гідні зарплати - хоча б такі, як в 2007 році - не буде кризи ні у нашого автопрому, ні в іншого бізнесу, який орієнтується на внутрішній ринок ".

Член Асоціації міст України Володимир Хрущак з іронією зазначив, що випуск "Ланосів" припиняють, мабуть, через те, що "Ланос" - це найбільш інноваційний у світі автомобіль, а на АвтоЗАЗі - найвищі в світі зарплати ".

Член Асоціації міст України Володимир Хрущак з іронією зазначив, що випуск Ланосів припиняють, мабуть, через те, що Ланос - це найбільш інноваційний у світі автомобіль, а на АвтоЗАЗі - найвищі в світі зарплати

Користувач Віктор Бойко з Києва прокоментував новину лаконічно: "Майдан продовжує працювати!" І додав: "Зараз там працюють до 1200 чоловік, які суміщають функції зварника, маляра і збирача. Коли завод працював на повну потужність (2007-2008 роки), кількість працюючих в групі ЗАЗ досягало 20 тисяч чоловік".

Коли завод працював на повну потужність (2007-2008 роки), кількість працюючих в групі ЗАЗ досягало 20 тисяч чоловік

Багато хто сприйняв новину з іронією:

Багато хто сприйняв новину з іронією:

Варто відзначити, що саме із занепадом вітчизняного машинобудування багато експертів пов'язують хитке становище гривні. Зокрема, в коментарі "Вістям" фінансовий експерт Олексій Кущ зазначив: "Українська економіка зараз слід за сировинними циклами. Якщо раніше ситуацію згладжувало хоча б машинобудування , То тепер вона, в основному, заточена під сільське господарство. Так що дивуватися осінньої девальвації не варто, - зазначив Кущ і додав: - В умовах, коли економіка не росте - бюджет поповнити, відповідно, нічим ".

"Іншими словами, в нинішніх економічних умовах пенсії і зарплати виплатити виходить лише за рахунок девальвації і інфляції".

Олексій Кущ.

Нагадаємо, в найближчій перспективі нового витка зміцнення гривні опитані "Вести" експерти не чекають. За їх словами, українці ще побачать в обмінниках курс в 28 грн / $ . У гривні зараз просто немає захисників, ще тоді попереджав Олексій Кущ.

Раніше "Вести" ознайомилися з основними показниками проекту українського держбюджету на 2018 рік. Головний сюрприз проекту - середньорічний курс в розмірі 30,1 грн / $ , При тому, що в попередньої бюджетної резолюції закладали 29 грн / $. Це означає, що нас чекають доларові гойдалки в 28-33 грн / $ і уряд почав підготовку до сильної девальвації.

І тоді вітчизняний автопром знову розквітне?
Чому тоді, коли у людей були гроші, вони масово не купували литовські б / у машини?