Поповнення Тріолан через Приват24

 1. Пряме поповнення через Приват24
 2. Інші способи поповнення за допомогою Приват24

У нашому сучасному світі вже важко уявити людину, яка не користується послугами інтернет. Через інтернет можна знайти потрібну інформацію і сплатити послуги, можна дистанційно або онлайн вчитися, знайомитися з новими людьми, вибирати товар в інтернет-магазинах, купувати квитки на потяг чи літак. Серед провайдерів, постачальників послуг інтернету, можна вибрати того, чиї умови, спектр послуг, і ціни вас влаштують. Є і зовсім молоді компанії і більш імениті.

Тріолан - відомий провайдер, що надає широкий спектр послуг, в тому числі по інтернету і телебаченню на території України. Покриття Тріолан є в найбільших обласних центрах. Серед них Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків та ін. Компанія, співпрацює з багатьма організаціями, в тому числі і найбільшим банком України - ПриватБанком.

Щоб оплатити послуги Тріолан, необов'язково йти в банк з квитанцією. Якщо ви є клієнтом Приватбанку, і у вас є карта, можна зайти на сторінку інтернет-банкінгу Приват24, і оплатити потрібну послугу самостійно.

Якщо ви ще не зареєстровані в цій системі, то зробити це досить просто. Для реєстрації в онлайн-сервісі вам необхідно відвідати сайт, мати на руках номер карти і телефон, на який приходить пароль і код підтвердження про операції. Спочатку ви придумуєте перший пароль, який буде постійним, а другий пароль для входу в систему Приват24 буде надсилатися на телефон, кожен раз новий.

Розглянемо варіанти поповнення рахунку за послуги інтернет або телебачення, що надається провайдером Тріолан.

Пряме поповнення через Приват24

Для цього виду поповнення вашого особового рахунку необхідно:

 1. Відвідавши головну сторінку сервісу, у верхньому рядку, знайти вкладку «Всі послуги».
 2. У вікні, натиснути «Створити платіж».
 3. У відкрилася пошуковому рядку ввести ім'я провайдера - Triolan.
 4. Якщо ви все написали правильно, внизу автоматично з'являється напис «Трiолан (Triolan), і рядком нижче -« інтернет »,« телебачення ». Якщо ви хочете оплатити інтернет, вибрати відповідну назву.
 5. Нижче розташовано віконце для введення реквізитів вручну. Туди необхідно прописати номер особового рахунку, який необхідно поповнити. Номер рахунку у вас прописаний в договорі на вказівку послуг від компанії Тріолан.
 6. Далі потрібно вибрати карту, з якої буде здійснюватися списання.
 7. Після введення номера карти потрібно підтвердити операцію, натиснувши на кнопку «Далі».

Провівши ці дії ваш рахунок буде поповнено, і ви зможете користуватися послугами інтернету.

Для довідки. Вибравши цей варіант, можна поповнити рахунок не тільки за інтернет, а й оплатити послуги телебачення Тріолан.

Вибравши цей варіант, можна поповнити рахунок не тільки за інтернет, а й оплатити послуги телебачення Тріолан

Інші способи поповнення за допомогою Приват24

Ще одним способом поповнити рахунок, можна скориставшись сервісом http://prydbay.com/ . Це зручний, зрозумілий, що користується популярністю сервіс, який допоможе вам оплачувати різні послуги зі своєю онлайн-майданчики.

Дії з поповнення рахунку за інтернет будуть в цьому випадку такими:

 1. На головній сторінці сайту prydbay.com вибрати провайдера Triolan.
 2. Потім натиснути кнопку «Поповнити».
 3. Зі списку запропонованих варіантів, за допомогою котрих можна оплатити вибрати Приват24.
 4. Далі прописати в поле оплати:
 • реквізити Triolan - номер рахунку для зарахування грошей,
 • Ваша електронна адреса,
 • суму платежу.
 1. Після цього вибрати карту Приватбанку для списання грошей, як один із способів оплати за інтернет.
 2. Далі підтвердити свої дії кнопкою «Оплатити» і завершити операцію.

Якщо у вас підключено смс-інформування, вам прийде повідомлення про проведену транзакції.

Увага! Коли ви правильно заповніть, ввівши реквізити і суму, поле оплати, з'явиться підсумкова сума, яка буде обчислено з комісією. Ви відразу наочно побачите, суму списання з карти.

Оплатити Тріолан через Приват24 досить легко і швидко. Від вас буде потрібно тільки уважно прописати номер рахунку і заповнити інші поля потрібною інформацією.