Сінгапур на карті світу

Автор Турист На читання 2 хв.

Автор Турист На читання 2 хв

Республіка Сінгапур - місто держава, розташована на крихітному острівці, на кінчику Малайського півострова. Оскільки це острівець, варто серйозна проблема відсутності площ для житла. Тому, Сінгапур, проводить з шістдесятих років минулого століття, процес намиву території, шматочок за шматочком відвойовуючи у океану. Сінгапур має найвищу щільність населення в світі. На квадратному кілометрі тут тісняться в середньому, 6814 осіб. Для порівняння - в Москві 10052, але це місто, а то цілу державу. Проте, тісняться досить комфортно - політика іпотечного кредитування дозволила зробити практично кожного дорослого жителя республіки - власником житла.

Сінгапур на карті світу

(Значки + і - можна використовувати для зменшення або збільшення карти)

(Значки + і - можна використовувати для зменшення або збільшення карти)

Пам'ятки Сінгапуру на мапі

(Натисніть на карту, щоб її активувати)

Про уряд Сінгапуру, варто сказати окремо кілька слів. Причому, що дивно - слів хороших. У 1959 році, Сінгапур отримав незалежність. Довгий час був колоніальної точкою на карті, яку використовували лише як військову базу. Потім деякий час був у складі Малайзії, але нарешті отримав незалежність. Уряду Лі Куан Ю дісталася бідний, наскрізь корумпований містечко, де серед бідноти воювали банди тріад, лякаючи ночі скрекотом автоматних черг в міжусобних розбірках. Робити було нічого, крім як торгувати наркотиками і намагатися зводити кінці з кінцями.

Карта Сінгапуру детальна інтерактивна онлайн

Карта Сінгапуру схематична

Ще один варіант Карта Сінгапуру в хорошій якості.
Уряд почав боротися з корупцією, яка, в'їлася, за словами самого правителя - в азіатську плоть і кров. Він зробив зарплати суддів і чиновників порівнянними з зарплатами топ-менеджерів корпорацій. Прибрав малайських і запросив з боку китайських поліцейських. Зі шкіри геть ліз, аби залучити якомога більше іноземних корпорацій, обіцяючи мінімальні мита. Ввів суворі кари за злочини і зробив абсолютно прозорою державну систему податків. Кожен міг бачити, на що витрачено кожен долар. Це не могло не принести плоди.