Корбан: розслідування вбивства Аксельрода рухається хибним шляхом

На наступний день після вбивства Г.Аксельрода слідчі чотири години допитували дружину і дочку

Замовник вбивства дніпропетровського бізнесмена Геннадія Аксельрода перебуває в США і сидить у в'язниці.

Про це в інтерв'ю "Українській правді" сказав голова наглядової ради компанії "Славутич-Капітал" Геннадій Корбан.

На його думку, слідство у справі про вбивство бізнесмена Г.Аксельрода рухається хибним шляхом. "Замість того щоб займатися справжніми версіями, міліція відпрацьовує безглузді та непотрібні версії, вилучає якісь документи", - сказав Корбан.

Зокрема, він зазначив, що на наступний день після вбивства Г.Аксельрода слідчі чотири години допитували дружину і дочку бізнесмена. "Це не є свідомими діями, це саме непрофесіоналізм. Вже два роки вони не хочуть чути те, що ми їм говоримо. Вони відпрацьовували побутові версії, версії, пов'язані з внутрішніми відносинами", - зазначив Корбан.

Він нагадав, що перший замах було скоєно 17 вересня 2010 року, коли його разом з Г.Аксельрод підірвали на терасі ресторану в Дніпропетровську.

"Я не хочу озвучувати прізвища. Але я знаю, що замовник цього вбивства знаходиться в США і сидить у в'язниці", - сказав Корбан.

За словами бізнесмена, слідчі Служби безпеки України працюють набагато ефективніше. У 2006 році, коли був обстріляний його автомобіль, саме слідчі СБУ провели розслідування і з'ясували, що замах вчинили ті ж люди, які причетні до вбивства російської журналістки Анни Політковської. «Але, на жаль, зараз немає процесуальних підстав для того, щоб передати цю справу на розслідування СБУ», - сказав Корбан.

Як повідомляв УНІАН, кілер убив Г.Аксельрода в Дніпропетровську 14 квітня близько 17.00.

За фактом вбивства бізнесмена порушено кримінальну справу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter