У Росії з'явився колгосп імені Володимира Путіна

У Ковровському районі Володимирської області вже три місяці діє сільськогосподарський виробничий кооператив (СВК) імені російського президента Володимира Путіна. Розташовується він в селищі з гучною назвою - Гігант, передає "15 хвилин".

Незважаючи на молодий вік і труднощі глибинки, "колгосп Путіна" вже обзавівся офіційним сайтом. На ньому розміщено звернення голови кооперативу Михайла Червякова, де він пояснює, чому СПК дали ім'я російського лідера.

Звернення написано в кращих традиціях совкового агітпропу. Починає Червяков, як водиться, з глобального: "Росія - велика країна", "велич" виражається в її громадян. Далі йдуть стогони за втраченим СРСР, заклики до відновлення "колишньої могутності" і хвалебні оди на адресу Володимира Путіна, завдяки якому РФ "до сих пір існує ціла і неподільна і рік від року тільки міцніє".

"Ми вирішили створити товариство на вірі імені нашого національного лідера Володимира Володимировича Путіна. На нашій ковровского землі ми збираємося виробити і втілити в життя технологію зниження соціальної напруженості в містах. Одна з наших завдань - забезпечити продовольчу безпеку окремо взятого муніципального освіти", - заявив колгоспний начальник.

Про яку саме "технології" йдеться, головуючий не пояснює, і від продовольчих проблем знову переходить до "стратегічних питань". Важливо не тільки нагодувати, а й виховати нового російського людини, впевнений Червяков. Причому зробити це можна, на його думку, тільки звернувшись до радянського минулого.

"В кінці свого звернення хочу нагадати про один історичний факт. На цій землі, де зараз знаходиться наше товариство, раніше був аеродром. У червні 1941 року з цієї землі в небо піднялися радянські літаки дальньої авіації, щоб бомбити Берлін, - мовить глава колгоспу. - Не всі повернулися з того польоту. Однак саме тоді був закладений один з перших цеглинок у фундамент великої перемоги. Саме тоді було поставлено імпульс для народження нового життя ".

У статутних документах зазначено, що "СПК їм. В.В.Путіна" створено 9 квітня поточного року. Чим конкретно, крім "ідеологічного виховання", займається кооператив, на сайті не вказано.

Як повідомляв "Обозреватель", 15 липня президент Росії Володимир Путін здійснив півгодинне занурення до місця в Фінській затоці, де знайдено затонулий в 1869 році вітрильний гвинтовий фрегат "Олег".

Підпишись на наш Telegram . Надсилаємо лише "гарячі" новини!