NEWSru.com :: Х'ю Лорі, зігравши доктора Хауса, потрапив в книгу рекордів Гіннесса

Х'ю Лорі, зірка серіалу "Доктор Хаус" (House MD), включений в Книгу рекордів Гіннесса як актор, який залучив до телеекранів найбільшу кількість людей в історії

Х'ю Лорі, зірка серіалу "Доктор Хаус" (House MD), включений в Книгу рекордів Гіннесса як актор, який залучив до телеекранів найбільшу кількість людей в історії, повідомляє OpenSpace з посиланням на The Telegraph .

У 2008 році на піку інтересу до серіалу кожен епізод "Доктора Хауса" збирав біля екранів в середньому 81,8 млн осіб (т. Е. Потенційна загальна аудиторія серіалу в 66 країнах світу склала близько 1,6 млрд глядачів).

Х'ю Лорі також є самим високооплачуваним телеактором в світі: за кожну серію "Хауса" він отримує 400 тисяч доларів.

Головна роль в серіалі, один з епізодів якого Лорі зняв сам, стала найвідомішою в кар'єрі актора, що почалася ще в кінці 80-х - незважаючи на десятки яскравих ролей, більшість глядачів тепер знають його виключно як доктора Грегорі Хауса.

Сьогодні, сім років і 155 епізодів по тому, актор стверджує що йому до смерті набридла роль лікаря-мізантропа і восьмий сезон "Хауса", який знімається зараз, швидше за все, стане останнім.

актор збирається всерйоз зайнятися музикою : В рамках підтримки свого дебютного блюзового альбому Let them talk Лорі вже дав вісім концертів у Європі і виступав в Новому Орлеані. 30 вересня о циклі "Великі виконавці" американський телеканал PBC покаже документальний фільм про Лорі-музиканта.

Х'ю Лорі встиг реалізувати себе і як письменник - його роман "Торговець гарматами" (The Gun Seller, 1996) в Росії перевидавався вже тричі.