«Магніт» відкрив в Хакасії гіпермаркет з експрес-касами

3187 переглядів

Роздрібна мережа «Магніт» повідомляє про відкриття гіпермаркету в Республіці Хакасія за адресою: м Черногорск, вул. Ювілейна 29.

це другий   гіпермаркет   «Магніт» в регіоні це другий гіпермаркет «Магніт» в регіоні. Перший магазин був відкритий в Саяногорську. Черногорск є другим за чисельністю населення містом регіону після Абакана. Тут проживає понад 74 000 жителів. Раніше в населеному пункті не було магазинів подібного формату.

Торгова площа об'єкта становить близько 2 000 кв. м. Асортимент магазину нараховує більше 14 000 позицій: від продуктів харчування до непродовольчих товарів. Покупцям запропоновано широкий вибір готових страв власного виробництва компанії: на вітринах при підтримці оптимальної температури, умов і термінів зберігання представлені м'ясні, рибні, овочеві страви, салати, випічка. Їх приготування здійснюється в цехах, розташованих в гіпермаркеті.

У торговому залі встановлено 13 кас, в їх числі дві експрес-каси і дві каси у відділі косметики та парфумерії. Завдяки появі гіпермаркету в Чорногорську створено понад 50 нових робочих місць.

Раніше «Магніт» оголосив неаудовані результати діяльності за 1 квартал 2018 року. Крім того, рітейлер планує створити новий торговий формат на базі поштових відділень.

Retail.ru

Стаття відноситься до тематиками: Відкриття і закриття магазинів Поділитися публікацією: Джерело: Retail.ru Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.