Окей

  1. Мережа магазинів О'кей
  2. Гіпермаркет ОКЕЙ

Скарг: 239
Вирішених скарг: 0
Прийняті скарг: 0

тухла продукція

Купила ж / б банку ікри лососевої Купила ж / б банку ікри лососевої. Повелася на знижку в 100 рублів, проте ст-ть 399 руб. За 110 гр. У 8 вечора придбали, будинки через годину вирішили відкрити - з'їсти її не довелося! Смерділа так, що кішки мало не здохли. Так, до того ж покрита білою тягучою слизом. На наступний день повезла повертати. Благо, відмазуватися співробітники не стали (запах аж надто явний). Пропонували іншу ікру - не взяла, вже немає бажання щось брати в цьому магазині! Найцікавіше - написала заяву ...

Беспредел в відділі готових салатів і гарячих страв

Добридень Добридень! саме в цьому магазині твориться беззаконня в відділі готових страв, чергу йде з різних сторін, стоїш буває хвилин по 10, так ще тобі і хамлять фасувальники, що ти нібито не туди встав, так ви напишіть ЛАСКА з якого боку чергу починається, щоб не було так, хто сподобався того і обслужили. Чомусь саме в цьому відділі така Котовасія. Якщо чесно, то пошкодувала продавця і не попросила книгу скарг. Повела вона себе просто жахливо, так ще після цього принципово проходила повз мене і не обслуговувала. Прошу Вас, прийняти мою скаргу до розгляду.

Мережа магазинів О'кей

акція

Купували продукти, збирали бали, щоб отримати валізу, в результаті акцію скоротили, споживачів не попередили, ніде немає ніякої інформації, ніде, що умови акції змінилися Купували продукти, збирали бали, щоб отримати валізу, в результаті акцію скоротили, споживачів не попередили, ніде немає ніякої інформації, ніде, що умови акції змінилися. Прийшли 16 квітня, щоб зареєструватися на отримання валізи, нам відмовили, посилаючись на те, що акція закінчилася 15 квітня. Чи не справедливо. Хоча акція до 18 числа.

Кинули на чемодан

Окей кинув на валізу Окей кинув на валізу. Зібрали всі наклейки, а у видачі відмовили. Касир підмінила нашу карту своєї, наклейки видала, але на нашій вони не значаться, тільки 34 штуки. Звернувся в магазин на Святоозерський, але там тільки посміялися. Забавно було спостерігати як співробітники магазина, і охорона виносили ці валізи на початку акції та примовляли своїм колегам, бери зараз, потім не буде. Дружина засмучена, дитина в сльозах.

Масовий обман споживачів

З 08 З 08.03.18, в магазині о'кей на пр. Більшовиків 10 к.1, почалася акція "в яскраву подорож". Акція мала триватиме до 18.04.18. Пропозиція полягала в тому, що при купівлі товарів в магазині о'кей, покупець отримує марки (купівля продуктів на суму 300 рублів = 1 марка). При наборі з 50 марок, покупець отримує валізу безкоштовно. Акцію закрили без попередження, 01.04.18. Марки припинили видавати 30.03.18. Наша сім'я купувала продукти тільки в цьому магазині, багато продуктів на ...

Камінь 2 см в випічці.

04 04.03.2018 близько 15 годин дня ми купили Рулет святковий мюнхенський виробництва магазину Окей, Путілково. У рулеті зуб потрапив на камінь розміром 2 см. Як міг камінь виявитися в випічці? Повна антисанітарія та загроза здоров'ю покупців! Слідкуйте за своїм виробництвом! Більше купувати продукцію даного гіпермаркету ми не будемо.

Свавілля з боку охорони

Співробітники компанії окей і співробітники охоронної компанії en-security р Краснодар звинуватили мою маму в крадіжці, їй 78 років, забула оплатити крем, відразу пропонувала виправити непорозуміння, оплатити, співробітники закрили в окремому приміщенні і тримали 3 години, не дали поговорити з керівництвом, і оплатити теж не дали Співробітники компанії окей і співробітники охоронної компанії en-security р Краснодар звинуватили мою маму в крадіжці, їй 78 років, забула оплатити крем, відразу пропонувала виправити непорозуміння, оплатити, співробітники закрили в окремому приміщенні і тримали 3 години, не дали поговорити з керівництвом, і оплатити теж не дали! Протримали 3 години, нічого не пояснили. Співробітник служби безпеки Рогозін а. А. Шантажував нас викликом поліції, якщо ми не сплатимо штраф, ми погодилися, але поліцію викликав а штраф так і не взяв. Мабуть не законна вимога.

неякісний продукт

01 01.01.2018 в магазині окей за адресою радянська 66 я купила рибу, морський окунь. Коли почистили від луски помітила що в товщі риби є маленькі дірочки з яких я дістала невідомі організми, що це я не знаю. Рибу в смітник, це огидно.

Прострочені продукти харчування

Здравствуйте, меня зовут Олена Валеріївна Здравствуйте, меня зовут Олена Валеріївна. Вчора, 31 січня 2018 р. в магазині О'Кей, за адресою Санкт-Петербург, пр. Маршала Жукова, д.31 к.1, купила Чудо йогурт. Уваги на термін придатності не звернула, час вечірній поспішала додому. Будинки дочка, 6 років, схопила, стала його є і щось витягує з рота. Запитує мама, що це? Виявляється досить великий гурток цвілі. Крик, сльози, біжить полоскати рот, чистити зуби. Виявляється, термін придатності йогурту закінчився ще 24 січня. Це ...

Несвіжий продукт харчування

28 28.01.2017 в гіпермакетів О'КЕЙ за адресою Святоозерський 1А купила панірувальні сухарі марки О'КЕЙ. На упаковці куплених мною сухарів вказана дата виготовлення 27.01.2018, час виготовлення 10:55, термін придатності 30 діб. Відкриті 30.01.2018 сухарі виявилися зіпсованими. Смердять чимось кислим.

некомпетентність персоналу

Доброго дня Доброго дня! Сьогодні за адресою пр. Просвітництва, 80 а, корпус 2 зайшла в окей, так як ящики для зберігання опечатані, довелося йти зі своїм пакетом, в якому знаходився подарунок від подруги, в ньому лежали коробка цукерок і шоколадка, перед входом я його зав'язала. На касі касир побачила мій пакет, забрала його, розв'язала, почала розглядати вміст, хоча не має на це ніякого права. Не хотіла також пробивати мій товар, охоронець сказав, що потрібно було на вході підійти і показати йому вміст ...

Платні візки

Добрий день Добрий день. Приїхала в Окей в Мурманську закупитися до Нового Року. Підійшла взяти візок - візки пристебнуті замком одна до іншої. Щоб відстебнути, потрібно заплатити комусь 10 рублів. Не стала з'ясовувати кому, розвернулася і поїхала в Евророс. Це що, нова політика Окей по залученню клієнтів або місцева самодіяльність?

Співробітник їсть на робочому місці прямо з прилавка

Співробітник Смертін Сергій працівник молочного відділу замість роботи сидів і їв сирки глазуровані і ховав папірці Співробітник Смертін Сергій працівник молочного відділу замість роботи сидів і їв сирки глазуровані і ховав папірці. Дуже не гідний приклад для дітей. А потім дивуємося чому діти такі коли дорослі показують такий приклад. Уточнивши про цього співробітника як виявилося ще працює без реєстрації просто жах.

Товар з запахів

Добридень Добридень! 3 грудня магазині окей на деревообробному 2 купили фарш по - домашньому 1,5 кг. Були приємно здивовані коли принесли цей фарш додому. Він був дуже акуратно упакований продавцем в два пакети (на вірне що б від радості не задихнулися). Вообщем, коли розпакували цей продуктом почав на очах чорніти і пішов смердючий запах. Мені завжди подобалося приходити в окей, але після такої якості продукції я не тільки не буду туди ходити, але і всім друзям і знайомим пораджу ...

хамство касирів

Я співробітник тц, в якому розташований гіпермаркет Я співробітник тц, в якому розташований гіпермаркет. Прийшла за покупками для себе. На касі почула як на мене бурчить касирка "ходите гроші міняєте, знову з тисячею і тд", ні карту Окея не спитала, ні слів ваша здача. Склалося враження, що гроші в касі її особисті ... Після мене людина лицемірно посміхнувся іншим в черзі, хамство і грубість це ок для співробітників конкретно цього гіпермаркету.

Звинуватили незаслужено в крадіжці

Зайшла в магазин Окей, який знаходиться на проспекті Науки за хлібом Зайшла в магазин "Окей", який знаходиться на проспекті Науки за хлібом. Після оплаченої покупки до мене підійшов охоронець і запропонував пройти в кімнату для огляду. Я була збентежена, на якій підставі так і не пояснили. Я 30 років працюю в торгівлі. І пізніше з'ясовується, що будь то покупцеві здалося, що я вкрала товар. Камеру мені не показали, сумку обшманалі. Коли з'ясували, що я нічого не брала зайвого, навіть не вибачилися. Прошу розібратися. Потім з'ясувалося, що мій не поодинокий випадок, вони багатьох покупців так "підловлюють".

Якість товару, порушення правил торгівлі, порушення прав споживача.

Переваги: ​​Послуга дуже зручна, особливо для дуже зайнятих людей Переваги: ​​Послуга дуже зручна, особливо для дуже зайнятих людей. Недоліки: Збої за часом доставки (про вас можуть взагалі забути), огидне ставлення до якості продукції, що продається. Добрий день, вирішила все таки розповісти свою історію про інтернет магазині Окейдоставка. Вирішила скористатися даною усоугой від Окей в зв'язку з тим, що практично щодня пропадаю на роботі, а в рідкісні вихідні ось вирішила заощадити час на відвідуванні магазинів, так би провести побільше часу з ...

Обміняти товар з доплатою

Я чіпліева а Я чіпліева а. А. Купила мамі падарок на день народження. Питала про отпариватель а нам продали звичайний праска. Просимо обміняти праска Редмонд на парогінератор з доплатою т. К. Продавець пояснив неправельно роботу цієї праски. Нам потрібен отпариватель а не звичайний праска. Прошу в найкоротші терміни розглянути мою заяву т. К. Це повинен був бути довгоочікуваний подарунок. Зателефонуйте на 8-908-509-30-60

жах

Жахливе ставлення столу інформації, знайшла гаманець, так зрозуміла по кашельку втратила бабулечка Жахливе ставлення столу інформації, знайшла гаманець, так зрозуміла по кашельку втратила бабулечка. Прийшла на стіл інформації кажу оголосіть ім'я по батькові людини я віддам гаманець вони мені відмовили сказали що у них правила не дозволяють. Потрібно скласти опис, я чекала, пішла купувати продукти, поки купувала бабуся підійшла до столу інформацмаціі, і плаче, і адміністратор на мене наливає і каже що я довела бабусю, я відповідаю цій неодикватной жінці я підходила у вас правила ідіотські, вообщем я .. .

Гіпермаркет ОКЕЙ

Обман і хамську поведінку

Завідомо обманюють покупців Завідомо обманюють покупців. Встановлюють цінник з акційною ціною по карті, після того як чек пробитий і акція не спрацювала, - відмовляються повернути гроші, стверджують що ні зіпсований товар не підлягає поверненню. В інформаційному центрі Катерина поводиться дуже зарозуміло і нарочито хамськи. Перевіряйте всі ціни в чеку до оплати!

Як міг камінь виявитися в випічці?
Запитує мама, що це?
Це що, нова політика Окей по залученню клієнтів або місцева самодіяльність?