"Гірлянда Steak Shop & Show": пітерський ресторан від продавців фермерських продуктів

Наш ресторанний оглядач в Санкт-Петербурзі Ілля витяжні розповідає про загальну ситуацію з м'ясом на прикладі нового ресторану "Гірлянда Steak Shop & Show"

Сьогодні все частіше згадується історія, яку розповідає відомий журналіст і гурман Володимир Познер: в ній він наводить невелику частину свого інтерв'ю з якимось агромагнатом (якщо не помиляюся, чи не російським), де той хвалиться Познеру, що йому вдалося вивести квадратний сорт помідорів, який простіше збирати, транспортувати і вони багато довше зберігаються. На що Володимир Володимирович йому сказав: "Але ці ваші помідори, вони ж зовсім не смачні, як же так?". Відповідь людини, який "годував" багато тисяч людей, здасться звичайною справою, але насправді звучить жахливо: "Мине не так багато часу, і люди забудуть справжній смак помідорів, тоді мої будуть продаватися краще, ніж будь-коли". До чого я все це? Та до того, що сьогоднішня ситуація в країні з м'ясом нітрохи не краще описаної вище, правда, вивернута навиворіт. Більшість ресторанів, нехай і вимушено, пропонують "квадратні" відруби і сподіваються, що гості забудуть смак і запах американського і австралійського м'яса і почнуть платити за російські стейки ті ж гроші, що колись віддавали за італійський Рибай. Не минуло й року, як серед м'ясоїдів вже зустрічаються подібні екземпляри.

Після сказаного варто написати пару слів про новий ресторані, де можна добути стерпний стейк, незважаючи на те що м'ясо для нього постачають ленінградські виробники.

Після сказаного варто написати пару слів про новий ресторані, де можна добути стерпний стейк, незважаючи на те що м'ясо для нього постачають ленінградські виробники

"Гірлянда Steak Shop & Show" не класичний стейк-хаус. В першу чергу це лавка фермерських продуктів. Тут же є вітрина зі стейками: Рибай, філе міньйон, фланках, Нью-Йорк, Стріплойн ... і близько десятка столиків, розставлених в двох невеликих залах. Вибираєте той стейк, який сподобався, і кухар на ваших очах приготує його в хоспері, а офіціант принесе до столу, запропонувавши гарнір і кілька соусів на вибір.

Крім іншого, в "гірлянди" на Рубінштейна є повноцінне меню: від салатів і супів до тріски і лосося, приготованих в Сувиді. Так що цей заклад цілком можна розглядати, вибираючи ресторан для ґрунтовного вечері. Єдиний мінус, який вимагає уваги: ​​все стейки подають на гарячому камінні і м'ясо "доходить" в процесі трапези. Тим, хто любить добре прожарені стейки, переживати нема про що. Однак цінителям я рекомендую просити замовлений стейк в іншому посуді або ж врахувати даний факт при виборі ступеня прожарювання. Хочете отримати medium - просіть у кухаря medium rea, не помилитеся. Мій фланках - досить тонкий стейк - остаточно висох і зіщулився, поки я його їв. В іншому все досить непогано: м'ясо прийнятної якості, особливо вирізка - ніжна, а у вигляді карпаччо ще і виглядає чудово - дуже красивий мармуровий малюнок.

Ілля витяжні, головний редактор EatBetter.ru

На що Володимир Володимирович йому сказав: "Але ці ваші помідори, вони ж зовсім не смачні, як же так?
До чого я все це?