Кури Кохинхин опис, фото особливості утримання та розведення

  1. Опис курей породи Кохинхин
  2. особливості змісту

Птахи породи Кохинхин вважаються найкрасивішими курми в світі. Вражаючий зовнішній вигляд доповнює висока м'ясна продуктивність цієї породи. Походження цих птахів точно не відомо. За деякими відомостями, кури Кохинхин опис, фото в статті, беруть свій початок у В'єтнамі, а інші джерела стверджують, що їх батьківщиною є Китай.

Однак в будь-якому випадку, кури породи Кохинхин спочатку розлучалися тільки в декоративних цілях заради краси, для втіхи очей імператора і на радість гостей палацу. В Європу птиці цієї породи потрапили через кілька століть, і на початку XIX століття про них стало відомо на території Росії.

Опис курей породи Кохинхин

Кури цієї породи відрізняються великими розмірами і повністю покриті густим оперенням. Голова середнього розміру, на якій красується червоний гребінь. Груди у них широка і досить мускулиста. М'язи спини добре розвинені і мають великий розмір. Крила розвинені погано і ними птиці користуються мало, що потрібно враховувати при виготовленні курника, жердинок і гнізд.

Крила розвинені погано і ними птиці користуються мало, що потрібно враховувати при виготовленні курника, жердинок і гнізд

Кохинхин блакитного забарвлення

Оперення курей може мати різні кольори, які відрізняються відтінками і залежать від підвиду і можуть бути блакитними, жовтими, коричневими і чорними, навіть майже чорного кольору. Однак все підвиди легко впізнавані завдяки густому оперення, яке щільно покриває все тіло птаха, завдяки чому особини відмінно переносить погану, холодну погоду.

Кохинхин цінується не тільки за зовнішній вигляд, але і за відмінні продуктивні показники. Основна перевага курей цієї породи - відмінна м'ясна продуктивність, адже півень досягає маси тіла близько 4,5-5 кг, а курка - 4 кг. Несучка відкладає більше 100 яєць, але рідко ця цифра досягає 150 шт. Курка відкладає в середньому 1 яйце в три дня і зберігає несучість навіть взимку. Яйця мають звичайний розмір, вага яких - близько 60 грам, вони мають темно-коричневу шкаралупу.


особливості змісту

Кури породи Кохинхин добре адаптуються до будь-яких умов утримання, невибагливі і витривалі, особливо особини породи Блакитний Кохинхин. Через невимогливість до змісту, птахи потребують мінімального догляду. Взимку немає необхідності в утепленні пташника, досить, щоб в ньому було сухо і не було протягів. Варто відзначити, що зграя відмінно себе почуває в курнику чи в невеликому вольєрі.

Характер курей - спокійний, вони легко приручаються, охоче йдуть на руки і швидко звикають до заводчику. Цим кури Кохинхин також завойовують до себе любов птахівника, а особливо дітей.

Раціон цієї породистої птиці відрізняється простотою. Однак апетит у них дуже хороший. Слід тільки забезпечити різноманітність у харчуванні і давати лише якісні корми. Для профілактики остеопорозу заводчику варто придбати мінеральний прикорм і вітамінні добавки. Недоліком курей цієї породи є схильність до ожиріння, що слід контролювати птахівників, інакше кури почнуть хворіти.

палевий кохинхин

Кури породи Кохинхин, опис, фото можна побачити вище. Ця відмінна птах м'ясного напряму досить рідко зустрічається на подвір'ї фермерів. Заводчики насолоджуються красою цього птаха, а також багатому столу з смачним м'ясом і яйцями. Продовжити читання на сайті fermeru.pro .