Кутові і модульні стінки для вітальні, стінка гірка для вітальні на замовлення

  1. Корпусні та модульні стінки для вітальні
  2. Кутова стінка для вітальні будь-якої площі
  3. Компактна стінка-гірка для вітальні

Вітальні в кожній квартирі займають особливе місце Вітальні в кожній квартирі займають особливе місце. Тут збираються гості, відпочивають члени сім'ї, проводяться свята і урочисті обіди. Інтер'єр віталень задає тон всьому будинку. Стіни, стелі, світильники і текстиль служать своєрідним обрамленням для меблів, розставлених в цій кімнаті. Чи виправдана ретельність, з якою господарі підходять до питання вибору меблевої стінки, диванів, крісел і інших предметів інтер'єру.

Сьогодні меблеве виробництво пропонує неймовірну кількість привабливих і неординарних моделей стінок на будь-який смак і достаток. Залежно від площі і основних функцій вітальні можна зупинити вибір на:

  • класичної корпусних стінці, як то кажуть - «від стіни до стіни»;
  • універсальної модульної конструкції;
  • кутовий стінці;
  • витонченої стінці-гірці.

Корпусні та модульні стінки для вітальні

Меблеві стінки вельми оригінально витіснили з віталень серванти, комоди, буфети, платтяні шафи - вони їх об'єднали. Ця знахідка дизайнерів вирішила проблему ергономічної організації простору. Єдиний стиль, в якому виконані шафи, секції з полками, скляними вітринами і висувними ящиками, лаконічно вписується в будь-який інтер'єр.

Корпусні стінки конструктивно об'єднані в єдине ціле, без можливості поділу секцій і зміни місць. Сучасні модульні стінки в віталень можна переміщати, встановлюючи окремі модулі в різних місцях кімнати або комбінуючи нові конфігурації.

Різноманітність матеріалів, що застосовуються для виготовлення меблів , Дозволяє вибрати готові вироби відповідно до вибраного стилю домашнього інтер'єру:

  • Натуральні дерев'яні стінки з масиву можуть бути суворого дизайну з мінімальним декоруванням або, навпаки, виконані в стилі арт-деко з інкрустаціями, скляними і шкіряними елементами, з аксесуарами з кольорових металів на фасадах.
  • Більш бюджетні варіанти з ламінованих або шпонованих панелей ДСП відрізняються багатою палітрою кольорів. Родзинкою в таких модулях можуть служити скла і дзеркала з малюнком, металеві окантовки і рейлінги, точкове підсвічування.
  • Окремі модулі з пластику і скла пропонуються для стилізації інтер'єрів hi-tech або поп-арт.

Виконані на замовлення, вони будуть містити тільки ті елементи, які функціонально необхідні господарям і концептуально відповідають стилю.

Кутова стінка для вітальні будь-якої площі

Модульні стінки можуть бути лінійними і кутовими, цільними або розмежовані вільним простором Модульні стінки можуть бути лінійними і кутовими, цільними або розмежовані вільним простором. Багато в чому вибір модулів залежить від розмірів приміщення.

У невеликих віталень затишно виглядають кутові елементи етажерок, секції з нішами під телевізор. Поруч з ними можна розташувати вітринний модуль або відкриті полиці з книгами, керамікою.

При достатній площі вітальні органічно вписується в кут шафа для одягу з дзеркальними або декоративно прикрашеними дверцятами, який, при лінійному розташуванні стінки, як правило, значно виступає вперед щодо інших секцій. Кутова стінка для вітальні, яка має дуже велику площу і хорошу освітленість, може бути складена з максимальної кількості модулів, включаючи бар, відділення з глухими фасадами, скляні вітрини, відкриті полиці, нішу під великий акваріум, комод з висувними ящиками і тумби.

Компактна стінка-гірка для вітальні

Для квартири, господарі якої віддають перевагу стилю «мінімалізм», відмінно підійде легка і естетично приваблива стінка-гірка. Вона більш містка, не має в своєму складі шаф і антресолей, завдяки чому, виглядає витонченіше своїх корпусних та модульних побратимів.

Дизайн гірок надзвичайно різноманітний і неординарний. Складові їх елементи мають різну конфігурацію, висоту, глибину. Можна легко підібрати варіант, ідеальний як для класичної вітальні, так і для модерну. Дизайн гірок надзвичайно різноманітний і неординарний

Стінка-гірка для вітальні прекрасно підійде для зберігання сувенірів, книг, колекцій декоративного посуду. На відкриті полиці можна помістити горщики з ампельними домашніми рослинами, і атмосфера вітальні, наповнена природним теплом, стане набагато затишніше.


Популярні статті: