Алмазне гравірування

  1. Дзеркала з алмазної гравіруванням - особливості виготовлення
  2. Приклади малюнків для алмазної гравірування на дзеркалі
  3. Вироби з алмазної гравіруванням в інтер'єрі

Алмазне гравірування - один із способів обробки скла або дзеркала Алмазне гравірування - один із способів обробки скла або дзеркала. Спеціальний верстат з ЧПУ, відповідно до комп'ютерною програмою, фрезою вирізає на поверхні матеріалу поглиблення V- або U-подібної форми. Далі вони шліфуються, що надає виробу завершений зовнішній вигляд, і робить його безпечним при монтажі та експлуатації. Алмазне гравірування - хороша альтернатива дзеркальному панно . На відміну від останнього, матеріал залишається цілісним, що істотно розширює можливості при оформленні дизайну інтер'єру.

Дзеркала з алмазної гравіруванням - особливості виготовлення

Процес виготовлення дзеркал і стекол з гравіюванням повністю автоматизований, що виключає ймовірність шлюбу. Малюнок, підготовлений дизайнером і узгоджений з замовником, у вигляді ескізу завантажується в спеціальну комп'ютерну програму. Відповідно до неї гравірувальний центр обробляє матеріал. Глибина борозен, зроблених фрезою, становить 1-1,2 мм.

Для алмазної гравіювання можуть використовуватися як стандартне прозоре, так і тоноване або матове скло. Залежно від типу шліфування поверхню зрізів буває матовою або глянсовою. Крім фрезерування, в процесі виготовлення виробу можуть виконуватися і інші види робіт - свердління отворів, обробка кромки, нанесення додаткових декоративних візерунків.

Приклади малюнків для алмазної гравірування на дзеркалі

Переваги алмазної гравіювання

Скло і дзеркала з алмазної гравіруванням мають масу достоїнств, чим і пояснюється високий попит на них. Серед основних переваг варто відзначити:

  • Нові можливості в оформленні інтер'єру. Грамотно використана алмазна гравірування дозволяє зробити обстановку в приміщенні ексклюзивної і вишуканою. Гарантовано домогтися такого ефекту вдасться за допомогою досвідченого дизайнера;
  • Універсальність. Дзеркала і скла з гравіюванням можуть застосовуватися при оформленні інтер'єру житлових, громадських і розважальних установ. Дана технологія використовується при виготовленні дверей шаф-купе і душових кабін, меблів, офісних перегородок, вітрин магазинів, огорож балконів, сходів, і іншого;
  • Можливість гравіювання будь-якого матеріалу. Нанести зображення можна на поверхню стандартного, тонованого, триплексного, матового, розжареного скла будь-якої форми;
  • Невибагливість у догляді, зносостійкість, простота монтажу, тривалий термін служби.

Вироби з алмазної гравіруванням в інтер'єрі

Якщо ви мрієте зробити інтер'єр в своїй квартирі незвичайним і унікальним - вироби з алмазної гравіруванням вам напевно сподобаються. Фахівці меблевої студії «Анріко» можуть запропонувати вам як готові рішення, так і підготувати індивідуальний ескіз відповідно до ваших побажань. Дзеркала і скла з гравіюванням зроблять обстановку в приміщенні по-справжньому розкішною і дорогий. Вони можуть бути самостійним елементом інтер'єру (оздоблення стелі або стін), або виступати декоративною прикрасою меблів, душових кабін, сходів. У будь-якому випадку, алмазна гравірування дозволяє нанести на поверхню дзеркала незвичайний, об'ємний візерунок, що відображає своїми гранями падаючий на нього світло. Подібне «скляне мистецтво» здатне створити особливу, по-справжньому чарівну атмосферу в приміщенні.