Броньований смартфон Oukitel K4000 може забивати цвяхи

Пам'ятайте байки про те, що легендарний телефон Nokia 3310 можна використовувати замість молотка для забивання цвяхів? Так ось, ніякі це не байки: свого часу автор цих рядків робив таке багато разів, в основному, звичайно, на спір. Але тепер у 3310 з'явився гідний нащадок Oukitel K4000, який теж цілком зійде замість молотка. Розробники цього смартфона стверджують, що його скло настільки міцне, що навіть різкий контакт з капелюшком цвяха не зашкодить його.

Розробники цього смартфона стверджують, що його скло настільки міцне, що навіть різкий контакт з капелюшком цвяха не зашкодить його

Напевно скоро знайдуться ті, хто на ділі перевірить ударостійкість Oukitel K4000, тим більше що цей смартфон не є флагманським і коштує порівняно недорого - 140 доларів США. До особливостей моноблока відноситься не тільки броньоване скло - у нього ще є АКБ ємністю 4000 мАг, якої вистачить на тривалий час роботи. Також смартфон вміє працювати в мережах четвертого покоління пі залишається з 64-юітним процесором від MediaTek і 2 Гб оперативної пам'яті. В іншому ж це звичайний «китаєць» початкового цінового діапазону, правда, з сучасною операційною системою Google Android 5.1 Lollipop. Продажі Oukitel K4000 стартують вже через кілька днів, і замовити його можна буде в найвідомішому китайському онлайн-магазині.

джерело: gizmonews.ru

Пам'ятайте байки про те, що легендарний телефон Nokia 3310 можна використовувати замість молотка для забивання цвяхів?