Media Markt в Воронежі і Липецьку почала приймати онлайн-замовлення і доставляти товар на будинок

Головна   контекст   28

Головна Головна   контекст контекст

28.02.2013, 15:31 28

Воронеж. 28.02.2013. ABIREG.RU - Media Markt (холдинг Media-Saturn-Holding GmbH) останньої з російських мереж електроніки і побутової техніки почала здійснювати повноцінні інтернет-продажу, в тому числі в Воронежі і Липецьку, - приймати онлайн-платежі і робити доставку товару додому, підтвердили в компанії.

Раніше товар інтернет-магазину Media Markt необхідно було вивозити самостійно, а оплата покупки через сайт за допомогою банківських карт працювала в тестовому режимі. Однак децентралізований принцип управління, властивий, мабуть, тільки мережі Media Markt, створює незручності для покупців, так як асортимент, вартість товару і доставка в кожному магазині варіюються. У той же час при організації інтернет-продажів на базі офлайнових магазинів ціни завжди збігаються.

«У нас децентралізований принцип управління, коли кожен конкретний магазин визначає асортимент, встановлює ціни, дає рекламу і доставляє товар своїм клієнтам», - пояснює представник мережі. - Тобто, якщо, припустимо, в липецком онлайн-магазині немає конкретного товару в наявності, точну його вартість можна дізнатися лише після надходження ».

Що стосується вартості доставки інтернет-покупки, вона знаходиться на рівні середньоринкової: близько 250 рублів в межах Воронежа, 239 рублів (термінова - 749 рублів) - в Липецьку. Знову ж таки, в залежності від менеджменту конкретного магазину. Наприклад, в «М. Відео» доставка аналогічного товару на тих же умовах, що і в Media Markt, обійдеться воронежцам в 310 рублів.

Відзначимо, що, на думку експертів ринку, виручка від інтернет-продажів зростає значно швидше традиційного роздробу.

Нагадаємо, сьогодні серед регіонів Чорнозем'я Media-Saturn-Holding представлений поки тільки в Воронежі (Media Markt в сіті-парку «Град» і в ТРК «Арена») і Липецьку (в ТРЦ «Європа»).

Холдинг Media-Saturn-Holding GmbH працює на російському ринку з 2006 року. На сьогодні мережа нараховує в Росії близько 40 магазинів. Оборот холдингу в 2010 році склав 20,8 млрд євро. Станом на 2011 рік холдинг, контрольний пакет якого належить METRO AG, включає понад 850 магазинів в 16 країнах Європи і Азії: 624 Media Markt в 15 країнах і 231 Saturn в 13 країнах.

Світлана Калюжна

(473) 212-02-88