Японія залишає один варіант оформлення туристичних віз

З 1 червня 2018 року скасовується система видачі віз для поїздок в Японію, при якій гарантом виступала японська турфірма. Заяви будуть прийматися тільки за схемою «Поїздка, яка фінансується за свій рахунок, без наявності гаранта». Нагадаємо, така можливість поряд з колишнім порядком оформлення документів діє з 1 січня 2017 року і була введена для спрощення візового режиму. Про новий порядок роботи з оформленням в'їзних документів вже проінформовані російські туроператори, повідомили в консульстві Японії в Хабаровську.

Концептуальна Туреччина: в чому різниця?

Для кого створено TUI FUN & SUN і TUI DAY & NIGHT Connected

У своїй повсякденній роботі з туристами агентства постійно задаються питаннями: «Що найголовніше для туриста на відпочинку? Який готель виправдає його очікування? Де буде комфортно сім'ї з дітьми, а де - молодіжної компанії? »Про те, як врахувати потреби кожного клієнта при виборі туру до Туреччини, розповість експерт TUI Росія Тетяна Акбаш.

Як уточнюється в публікації дипмісії, в минулому році більшість в'їзних документів до Японії росіяни запитували саме за новою схемою. У той же час продовжувала діяти і стара, з наявністю гаранта, що часто призводило до плутанини в адміністративних процедурах. Тому і було прийнято рішення про її скасування, перехідний період триватиме ще два місяці, що залишилися до початку літа.

За словами учасників ринку, для них скасування колишньої візової схеми ніяких складнощів не обіцяє. Навпаки, більшість перестала нею користуватися, як тільки з'явилася альтернатива. Перш за все, через те, що оформлення через японського гаранта - це ще й додаткові витрати. Набагато простіше туристам взяти довідку з банку про стан рахунку.

«Для отримання візи треба надати виписку про наявність суми, достатньої для покриття витрат на організацію поїздки. Залежно від регіону проживання і офіційно підтвердженого розміру зарплати мінімальний поріг варіюється від 80 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян », - розповіла кореспонденту TourDom.ru менеджер туроператора« Ванда »Наталія Нікітіна, додавши при цьому, що з введенням нової схеми з'явилася можливість оперативно оформляти документи для термінових турів.

Представники турбізнесу стверджують, що туристи оцінили спрощення, яке розпочало діяти в минулому році, і активізувалися на японському напрямку - потік поступово зростає. Це підтверджує і офіційна статистика: у 2017 році Японію відвідало понад 77 тисяч туристів з РФ, що на 40% більше, ніж в позаминулому . Втім, за оцінками спостерігачів, спрощення порядку в'їзду за вказаною схемою зацікавить в основному самостійних мандрівників. І, відповідно, навряд чи істотно позначиться на організованому турпотоке з Росії.

При передруці матеріалів або частковому цитуванні посилання на портал www.TourDom.ru обов'язковаКонцептуальна Туреччина: в чому різниця?
Який готель виправдає його очікування?
Де буде комфортно сім'ї з дітьми, а де - молодіжної компанії?