Оператор каршерінга BelkaCar заробив в аеропорту Шереметьєво

Фото: m24.ru/Александр Авілов

Паркувальні місця для автомобілів міського каршерінга BelkaCar з'явилися в аеропорту Шереметьєво, повідомляє прес-служба організації.

"Ми розглядаємо аеропорт Шереметьєво як стратегічний проект, так як це найбільший аеропорт Москви і одночасно єдиний аеропорт, який на тлі падіння ринку пасажироперевезень, показав позитивну динаміку в 2016 році," - сказав засновник BelkaCar.

Щоб в'їхати на територію аеропорту через шлагбаум, необхідно взяти паркувальний квиток і залишити його в автомобілі для наступного клієнта. Останній зареєстрований учасник повинен показати адміністратору парковки документ на машину каршерінга. Той в свою чергу обнулить паркувальний квиток і видасть одноразовий талон на виїзд.

Стоянка вільних автомобілів знаходиться поруч з терміналом D на другому поверсі паркувального комплексу. Її легко знайти за вказівниками "Тут паркується BelkaCar". У прес-службі відзначили, що вартість сервісу в Шереметьєво не відрізняється від стандартної оренди - 8 рублів за хвилину. Нова послуга доступна з 22 червня.

Крім того, скористатися сервісом зі знижкою можуть пасажири Аероекспрес , Купивши квиток на поїзд до 8 вересня. Для них компанія BelkaCar приготувала промокод на знижку 500 рублів.

Каршерінг - вид короткострокової оренди автомобіля з похвилинною або погодинною оплатою і можливістю повернути машину в будь-якому з пунктів обслужіванія.На сьогоднішній день в Москві працюють п'ять операторів: YouDrive, Anytime, Car5, "Делімобіль" і BelkaCar.

В автопарку міської каршерінга є найрізноманітніші іномарки: Kia Rio, Hyundai Solaris, Datsun, Smart і Renault. Незабаром компанії планують надавати клієнтам автомобілі преміум-класу - Mercedes-Benz і BMW.