"Острів Свободи"

Країни Карибського басейну популярні у європейців і американців - теплий клімат, цікава культура і екзотика. Сьогодні це не тільки рай для туристів, але для тих, хто шукає другу Батьківщину. Емігрантів залучають далекі країни, але так чи привабливі вони насправді? Прямо зараз ми розповімо про імміграцію на Кубу.

Як отримати ВНЖ (вид на проживання) на Кубі?
Еміграція на Кубу - явище молоде і поки ще рідкісне, однак багато жителів ближнього і далекого зарубіжжя шукають способи, завдяки якому зможуть надійно осісти в цій країні. Іноземців підкуповують доступну освіту, медицина, відносно недорога вартість на житло (в порівнянні з країнами Європи чи Америки).

Сьогодні даний напрямок розвивається досить стрімко, а потенційних мігрантів цікавить питання: як отримати візу або ВНЖ на Острів Свободи
Сьогодні даний напрямок розвивається досить стрімко, а потенційних мігрантів цікавить питання: як отримати візу або ВНЖ на Острів Свободи?

Еміграція на Кубу доступна за таких обставин:

• Укладення шлюбу з громадянином або громадянкою цієї країни - найпопулярніший серед перерахованих способів для еміграції на Кубу, однак, перед приїздом до країни необхідно оформити спеціальний документ, який підтвердить можливість надання житла новими родичами.
• Будь-хто з батьків є кубинцем / кубинкою;
• Участь в волонтерських проектах на безоплатній основі та на безстроковий період (в залежності від умов, що надаються). Необхідні документи слід оформити після прибуття в країну;
• Інвестиції для бізнесу, проте, даний пункт не має поки чітких меж зважаючи на недавні нововведень, і кожен випадок розглядається окремо місцевою владою;
• Офіційне працевлаштування в Кубі. Для цього необхідно мати високу кваліфікацію або бути представником зарубіжної компанії в даному регіоні. Щоб отримати трудовий контракт, необхідно залишити своє резюме в базі МЗС цієї країни.
Всі перераховані ситуації можуть гарантувати отримання ВНЖ на Кубі. Однак не гарантують громадянства. Проте, після отримання ВНЖ іноземець буде мати рівні права з місцевими жителями.

Отримання візи для в'їзду на острів
Для громадян Білорусії і Російської Федерації, які планують перебувати на території Куби протягом 30 днів, оформлення не потрібно. На кордоні їм необхідно надати наступне:
• Дійсний закордонний паспорт;
• Квитки в зворотну сторону;
• Міграційна карта - всього 2 екземпляри, один для виїзду, інший для виїзду з країни.
Іноземець також повинен підтвердити своє платоспроможність готівковими коштами або у вигляді дорожніх чеків (з розрахунку 50 доларів США за один день стояла також

Емігрантів залучають далекі країни, але так чи привабливі вони насправді?
Як отримати ВНЖ (вид на проживання) на Кубі?
Сьогодні даний напрямок розвивається досить стрімко, а потенційних мігрантів цікавить питання: як отримати візу або ВНЖ на Острів Свободи?