Росія вводить особливі правила реєстрації для казахстанців з 25 травня в період проведення "ЧС -2018"

Посольство Казахстану в Росії рекомендує громадянам РК мати при собі медичну страховку міжнародного зразка.

Особливий режим встановлюється в містах проведення матчів: Москва, Санкт-Петербург, Казань, Сочі, Волгоград, Єкатеринбург, Калінінград, Нижній Новгород, Ростов-на-Дону, Самара і Саранськ.

З 25 травня по 25 липня 2018 року в зв'язку з проведенням Чемпіонату світу з футболу в Росії вводяться особливі правила реєстрації для іноземців, в тому числі для громадян Казахстану, передає BNews.kz з посиланням на сайт Посольства Республіки Казахстан в Російській Федерації.

Згідно з новими правилами, казахстанці зобов'язані протягом трьох днів з дня прибуття в один з перерахованих міст звернутися для реєстрації до відповідного територіального органу МВС РФ або в Багатофункціональний центр надання державних послуг (МФЦ). Процедура реєстрації відбувається спільно з приймаючою стороною (фізичною або юридичною особою: родичем, знайомим, а також організацією, не надає готельні послуги).

"При зверненні необхідно пред'явити документ, що засвідчує особу (паспорт / посвідчення особи), міграційну карту, написати заяву і заповнити бланк повідомлення про прибуття іноземного громадянина. Реєстраційний орган, в свою чергу, повинен видати відривний талон бланка повідомлення і проставити штамп на міграційній карті" , - йдеться в повідомленні.

При цьому термін реєстрації обчислюється з дня прибуття до вказаного міста, а не з дня в'їзду в Російську Федерацію.

Реєстраційні територіальні органи МВС РФ і МФЦ будуть працювати в зазначений період в посиленому режимі (щоденний прийом, в тому числі у вихідні, неробочі та святкові дні). Реєстрацію осіб, що розміщуються в готелях, санаторіях, будинках відпочинку, виробляють адміністрації цих установ протягом одного дня.

На решті території РФ для громадян Республіки Казахстан діє колишній режим - без реєстрації до 30 днів. У разі, якщо термін перебування перевищує цей період, реєстрація обов'язкова. Загальний термін перебування у приватних справах не повинен перевищувати 90 діб протягом 180 днів. Визначилися збірні, які виступлять на ЧС-2018 з футболу

Посольство Республіки Казахстан в Російській Федерації рекомендує громадянам Республіки Казахстан при відвідуванні Російської Федерації мати медичну страховку міжнародного зразка. Довідки з оформлення медстраховки в Росії: 8 (800) 350-15-56