Собчак попросила в України дозвіл на відвідування Криму

Раніше Собчак заявляла, що приєднання до Росії Криму незаконно, і що вона не буде вести агітацію на півострові Раніше Собчак заявляла, що приєднання до Росії Криму незаконно, і що вона не буде вести агітацію на півострові   Кандидат на пост президента РФ Ксенія Собчак   Фото: ТАСС, Артем Геодакян   Москва

Кандидат на пост президента РФ Ксенія Собчак

Фото: ТАСС, Артем Геодакян

Москва. 6 березня. INTERFAX.RU - Кандидат в президенти РФ Ксенія Собчак повідомила, що звернулася до українського посольства з проханням дозволити їй відвідати Крим.

"Я вже направила лист в посольство України, ми чекаємо відповіді. Я направила. Якщо я поїду в Крим, то тільки через українську територію. Я вважаю, що це правильно", - сказала Собчак в ефірі радіостанції "Ехо Москви", відповідаючи на питання , чи поїде вона до Криму як кандидат в президенти РФ.

"Якщо я отримаю дозвіл на цей в'їзд, я поїду туди", - додала вона.

раніше Собчак заявляла , Що Крим з точки зору міжнародного права є українським, його приєднання до Росії незаконно і на півострові необхідно провести новий референдум. Кандидат в президенти також зазначила, що не вестиме агітацію в Криму.

Після цього прокуратура провела перевірку її висловлювань про приналежність півострова.