ФНС: запізнилися не отримають податкові відрахування

15926 переглядів

1 липня 2018 до так званої касової реформи повинні приєднатися ще приблизно 948 тисяч компаній - представників малого та середнього бізнесу.

Всі вони зобов'язані встановити каси нового зразка, які в режимі онлайн дозволяють відправляти відомості про кожну операцію в Федеральну податкову службу Всі вони зобов'язані встановити каси нового зразка, які в режимі онлайн дозволяють відправляти відомості про кожну операцію в Федеральну податкову службу. У ФНС радять не зволікати з їх реєстрацією: з досвіду попередньої перехідною хвилі, в останні дні виникає ажіотаж. Він, в свою чергу, може спровокувати зростання вартості і дефіцит контрольно-касової техніки. До того ж, дотримання термінів реєстрації гарантує отримання податкового вирахування. Максимально він складе 18 тисяч рублів за кожну одиницю ККТ.

- Це право мають тільки індивідуальні підприємці. Але важливо, що якщо він повинен перейти з 1 липня 2018 року, то і каса повинна бути зареєстрована до 1 липня 2018 року, - пояснив заступник начальника Управління оперативного контролю ФНС Олександр Сорокін. - Якщо він її зареєструє 2 липня, то право на податкове вирахування він втратить.

Причому, якщо відрахування виявиться більше суми податків до сплати, то його залишок можна буде перенести на наступний податковий період.

Нагадаємо, що з 1 липня 2018 року перехід повинні завершити компанії малого та середнього бізнесу зі сфери торгівлі та громадського харчування, які мають найманих працівників та працюють по патентній системі оподаткування або використовують єдиний податок на поставлений дохід (ЕНВД). ІП без найманих працівників повинні приєднатися до реформи до 1 липня 2019 року. Тим, хто буде працювати не за правилами, загрожує штраф, який може скласти до 100% виручки, отриманої за час без застосування онлайн-каси. При повторному порушенні компанії можуть заборонити діяльність на термін до 3 місяців.

Читайте також про те, скільки малих підприємців не планує встановлювати онлайн-каси. Якщо ви ще в процесі прийняття рішення про онлайн-касі, читайте наші матеріали по темі Онлайн-каси: як працювати в 2018 році і Оператори фіскальних даних. Що таке ОФД і яку компанію обрати

Людмила Клиженко, Retail.ru

Поділитися публікацією: Джерело: Retail.ru Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.