Розведення бройлерів в домашніх умовах як бізнес

  1. Де і як утримувати птицю Площа пташника при вирощуванні курей на м'ясо повинна братися з розрахунку...
  2. На що доведеться витратитися
  3. Як налагодити бізнес
  4. Відео "Вирощування бройлерів"

Де і як утримувати птицю

Площа пташника при вирощуванні курей на м'ясо повинна братися з розрахунку 1 метр квадратний Площа пташника при вирощуванні курей на м'ясо повинна братися з розрахунку 1 метр квадратний   на 10 птахів на 10 птахів. Пам'ятайте, що бройлери швидко збільшуються в розмірах - пройде місяць, і ваші кури стануть зовсім дорослими. Щоб в домашніх умовах проводити правильне вирощування птиці, доведеться встановити спеціальні клітини. Підійдуть і зроблені самостійно, потрібно спорудити підстилку з соломи і тирси. Перед її укладанням підлогу слід продезінфікувати вапном з розрахунку пів кіло на 1 метр квадратний.

Підстилку міняють у міру забруднення. В курнику завжди повинен дотримуватися необхідний температурний режим. Особливо це актуально на початковому етапі росту бройлерів. Температура в приміщенні в цей період не повинна опускатися нижче позначки +24 градуси. Пізніше можна знижувати її на кілька градусів в тиждень. Щоб підтримувати в пташнику в домашніх умовах оптимальний для курей температурний режим, необхідно застосування Підстилку міняють у міру забруднення терморегулятора і лампи розжарювання.

Добре зарекомендували себе комбіновані лампи, в яких пов'язано ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання. У приміщенні необхідно встановити хорошу систему вентиляції, не можна допускати наявності протягів. Яскраве світло буде потрібно тільки молодняку, дорослі бройлери можуть обійтися без нього.

Годування і розмноження

Розведення і вирощування бройлерів передбачає їх повноцінне годування.

Складаючи щоденний раціон харчування, враховуйте вік молодняку. Курчатам у віці 1 - 4 днів знадобиться передстартовий комбікорм, від 5 до 30 днів - стартовий, від 31 до 56 - фінішний.

Комбікорми можна приготувати самостійно, якщо всі компоненти подрібнити і перемішати. У передстартовий комбікорм входять пшениця, кукурудза, ячмінь, шрот соєвий, сухий обрат. У складі стартового присутні пшениця, шрот, кукурудза, обрат, кормові дріжджі, рибна і трав'яна мука, кормової жир, крейда. У фінішний комбікорм входять макуха, кукурудза, ячмінь, пшениця, кормові дріжджі, кормовий жир, рибна, трав'яна і м'ясо-кісткове борошно. У раціон рекомендовано включати кормові відходи з городу і свіжоскошену траву. Якщо планується розведення бройлерів як бізнес, то слід дотримуватися перевіреної системи годування і не вдаватися до експериментів.

Якщо говорити про розмноження таких курей, то вони не здатні передавати у спадок свої генетичні якості Якщо говорити про розмноження таких курей, то вони не здатні передавати у спадок свої генетичні якості. З цієї причини велика частина підсобних господарств з метою вирощування набувають курчат на великих птахофермах, де їх отримують методом схрещування різних порід птиці. Найчастіше для цього використовуються брама, кохінхіни, Гудан, лангшан, доркінг. Отримати бройлерних молодняк, наприклад, реально схрещуванням порід плімутрок і Корніш. У домашніх умовах існує два варіанти розведення такого виду свійської птиці - покупка одноденного молодняка м'ясної породи або закупівля яєць для їх подальшого виведення в інкубаторі.

На що доведеться витратитися

При складанні бізнес - плану слід врахувати всі необхідні витрати і передбачити ризики При складанні бізнес - плану слід врахувати всі необхідні витрати і передбачити ризики. Але курчат, яким виповнилося кілька днів, ціна буде найнижчою. Вартість кожного скласти приблизно 25 рублів. Купівля сотні голів обійдеться в суму близько 2, 5 тисяч. Годувати бройлерів потрібно інтенсивно. У плані повинні бути передбачені витрати на покупку комбікорми або зерна.

В середньому, кожна з курей зможе з'їсти приблизно 175 грамів на добу, тобто десь 5, 2 кг на місяць. Сто голів при розведенні птиці як бізнесу употребят близько 52 кг на місяць, вартість такої кількості корму - приблизно 700 рублів на місяць. Бройлери ростуть близько 1, 5 місяці, тобто через 50 днів вже почнуть приносити прибуток. Курча буде важити 1, 5 кг, м'ясної продукції з нього можна буде отримати близько 1 кг. При такому бізнесі зі 100 голів ви отримаєте близько 19000 рублів.

При складанні плану бізнесу доведеться витратити кошти і сили на будівництво комфортного пташника. Чим кращі умови ви створите для розведення птиці, тим більше прибутку зможете потім отримати. На 4 дорослих особини виділяється по 1 метру квадратному площі, для 100 голів потрібно буде 25 метрів. При будівництві кошти доведеться витратити не тільки на матеріали для пташника, а й на сідала - по 30 см на кожну птицю, похилий підлогу - щоб могла стікати бруд, систему вентиляції - без неї відбувається розмноження бактерій, що призводить до хвороб поголів'я.

Знадобитися покрити стіни вапном - щоб не допустити розмноження хвороботворних мікробів, передбачити наявність вікон - птахам необхідно хороше освітлення Знадобитися покрити стіни вапном - щоб не допустити розмноження хвороботворних мікробів, передбачити наявність вікон - птахам необхідно хороше освітлення. Включіть в план бізнесу покупку джерела штучного освітлення - для зимового періоду, спорудження вольєру для вигулу (обгородженого за допомогою сітки). Сарай допустимо спорудити з дощок, стіни слід утеплити. Споруда комфортного пташника в 25 метрів квадратних може обійтися приблизно в 70000 рублів.

Як налагодити бізнес

Щоб почати власний бізнес по вирощуванню курей, складання одного плану недостатньо. Буде потрібно оформити необхідні документи в державних органах. Доведеться зареєструватися в якості індивідуального підприємця і платити податок в розмірі 13%. Необхідно буде надати наступні документи - паспорт і ксерокопію, квитанцію про оплату держмита, копію ІПН, заяву на реєстрацію ІП, заяву на застосування спрощеної системи оподаткування. Через 5 днів ви отримаєте свідоцтво про постановку на облік, документ про державну реєстрацію, виписку з реєстру, свідоцтво про реєстрацію в Пенсійному фонді, повідомлення з Росстату.

Після оформлення всіх документів, можна приступати до придбання курей, від яких в наслідок ви плануєте отримати м'ясо для реалізації Після оформлення всіх документів, можна приступати до придбання курей, від яких в наслідок ви плануєте отримати м'ясо для реалізації. При закупівлі матеріалів для будови пташника в домашніх умовах не забудьте про витрати на покупку устаткування - годівниць, поїлок, автоматичних датчиків, обігрівальних приладів і так далі. Після завершення будівництва комфортного і теплого приміщення, придбання пташенят і кормів, створення всіх оптимальних умов для проживання поголів'я, можна приступати до здійснення задуманого - розвитку власної справи. Якщо ви все зробите правильно, загибель птиці буде мінімальною, і вже через пару місяців вона стане готова до продажу.

Відео "Вирощування бройлерів"

Чи вигідно вирощувати бройлерів, з чого почати їх розведення, в ніж утримувати і як годувати? Відповіді - на записи нижче.