Історія однієї речі: Adidas Original Hamburg

Як правило, жителі мегаполісів ведуть активний спосіб життя, адже його диктує сам ритм міста, скажений і невтомний. Мешканці великого міста постійно «на ногах», тому найчастіше їх ноги взуті в зручну, комфортну спортивне взуття. І навіть якщо ви не займаєтеся спортом, перевагу в виборі взуття віддається спеціалізованим спортивним брендам, адже вони як ніхто знають, як полегшити вашим ногам життя.

І навіть якщо ви не займаєтеся спортом, перевагу в виборі взуття віддається спеціалізованим спортивним брендам, адже вони як ніхто знають, як полегшити вашим ногам життя

Безперечно, головним лідером на російському ринку спортінвентарю є німецький концерн Adidas. Потім йдуть бренди Nike, Puma і Reebok. Однак, в даний час Nike є дочірнім підрозділом компанії Adidas, а в 2005 році була куплена компанія Reebok, отже, коло конкурентів звужується.

Саме Adidas відкрив нові горизонти для кросівок і зробив їх актуальними не тільки на спортивних майданчиках, а й на вулицях міста. На рахунку цієї компанії чимало важливих досягнень і перемог, але, щоб ще йти і в ногу з часом і розширити коло споживачів, Adidas звернув увагу на молодіжні течії і компанія стала активно співпрацювати з представниками таких субкультур як хіп-хоп і реп.

Усередині компанії було організовано цілий напрям для розробки неспортивних моделей взуття, назване Sport Heritage (Originals). Офіційне поділ Adidas на напрямку вiдбулося в 2001 році. Напрямок Adidas Originals як і раніше відповідало за розвитку лінійки продукції для повсякденного використання, а не тільки для спортивних заходів. Воно увібрало в себе тільки кращі образи минулих моделей, які внесли вагомий вклад у розвиток снікерс-культури і заслужили звання міської класики, і наймодніші і сучасні тенденції. Вийшло злиття спортивного і міського стилів, що ідеально підходило для жителів мегаполісів.

Вийшло злиття спортивного і міського стилів, що ідеально підходило для жителів мегаполісів

Adidas Originals випустило за весь час свого «неформального» та офіційного існування чимало культових, що полюбилися мільйонам, лінійок кросівок. Однією з найзнаменитіших серій була серія City, в якій моделі кросівок були названі в честь європейських міст (London, Rom, Malmo, Stockholm, Kopenhagen і ін.). У 1982 році вперше на суд шанувальників Adidas з'явилися кросівки, присвячені німецькому місту Гамбург, які відразу помітили і полюбили британські футбольні фанати - любителі модно виглядати, перетворили adidas Hamburg в культ.

У 1982 році вперше на суд шанувальників Adidas з'явилися кросівки, присвячені німецькому місту Гамбург, які відразу помітили і полюбили британські футбольні фанати - любителі модно виглядати, перетворили adidas Hamburg в культ

Первісна версія Hamburg виготовлялася із замші преміум класу, за традицією з носком в формі літери «Т» (T-toe), який забезпечує довговічність і практичність в експлуатації. Кросівки мали форму, що вважалася в ті часи інноваційної та напівпрозору підошву, виготовлену з натуральної неокрашенной гуми. Збоку кросівка гордо красувалася золота напис Hamburg.

Завдяки винятковому зручності і відмінному дизайну, а також періодичної модернізації, кросівки adidas Hamburg завоювали серця мільйонів шанувальників стилю casual, який в 80-і роки набирав обертів.

До речі, в Росії адідасоманія захопила країну після Олімпіади-80. Якщо в гардеробі була фірмова пара кросівок, то вважалося, що у власника відмінний смак і великі можливості. І не соромно було відправитися в них навіть на банкет або в театр.

Навіть через десятиліття після першого випуску кросівок Hamburg, що стали хітовими в той момент, вони і до цього дня є найкращим ретро-екземпляром бренду Adidas. Існують спільноти колекціонерів, які збирають ці культові кросівки і влаштовують справжні битви за право володіння рідкісними моделями. Майже 30 років тільки колекціонери володіли цими кросівками, але в 2014 році легендарні Hamburg були перевипущена. Це подарувало можливість сучасним активним молодим людям і на собі відчути всі принади моделі.

Таке злиття традиційних елементів Adidas до сучасних умов дарує можливість дизайнерам безмежно фантазувати над створенням нових моделей. А нам, обивателям, залишається тільки вибрати модель на свій смак. Адже вагомий плюс Adidas originals hamburg ще й в доступності.

І звичайно, не може не імпонувати девіз компанії Adidas: Неможливе можливо!