Стійки адміністратора, адміністративні стійки ресепшн (ресепшен)

Стійки ресепшн - важлива складова інтер'єру салону краси

Стійки ресепшн - важлива складова інтер'єру салону краси. Будь-яка компанія починається з приймальні і акцент часто робиться на зоні прийому і очікування відвідувачів. Тут все максимально має бути облаштовано для зручності і комфорту клієнта, сприяти створенню сприятливої ​​атмосфери. Саме тому так важлива адміністративна зона, яка стала обов'язковим атрибутом більшості офісів різних організацій.

Чільне місце в холі займає стійка "ресепшен". Вона повинна бути зручною не тільки для персоналу, але і для відвідувачів (якщо їм, наприклад, доводиться заповнювати документи безпосередньо на її робочої поверхні). В ідеалі стійка повинна мати у своєму розпорядженні необхідними полками і відділами, де можна зберігати документацію і ставити оргтехніку. При цьому адміністративна зона не повинна виглядати громіздко, особливо акуратно слід вибирати обладнання для маленької приймальні. Буде незручно, якщо весь простір холу займе стійка, а для відвідувачів не залишиться місця.

Якщо говорити про конкретні випадки, то, наприклад, ресепшн стійки для салону краси можуть мати вбудовану скляну вітрину, в якій будуть виставлятися товари на продаж. Це допоможе зробити цей предмет інтер'єру візуально менше, предмети на полицях будуть виглядати гармонійно і привертати увагу, що сприятиме підвищенню продажів салону.

Звертаємо вашу увагу на те, що зовнішній вигляд обладнання варто підбирати з урахуванням дизайну інтер'єру салону краси, а також планування приміщення. Погодьтеся, заходячи в перукарню, приймальня якої виконана в кольоровій гамі фірмового стилю, відвідувач відразу зрозуміє, що зробив правильний вибір і зайшов в потрібні двері. Стійки ресепшн для салонів краси - важлива складова іміджу всієї компанії, тому не варто нехтувати ними.